Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Uwielbiam jej siedzące foty :loveu:
  2. [quote name='malagos']Teraz to ja poczekam na końcu kolejki, bo jutro przyjeżdża do mnie sunia, ale...świeżo po sterylizacji.[/QUOTE] Acha, jednak :) to trzymam kciuki by równie szybko dom znalazła :)
  3. Kopiuję opis wywiadu lekarskiego: Opis wywiadu: "Pies skierowany na sterylizację z podejrzeniem hiperestrogenizmu i z powodu wycieku ze sromu. Laparotomia disgnostyczna, cięcie zapepkowe, macica pogrubiała powiększona, wypełniona płynem - ropomacicze. Jajniki ze zmianami drobnotorbielowatymi. Figa musi ptrzez 3 kolejne dni dostawać dozylnie kroplówki w lecznicy, antybiotyki i leki przeciwbolowe. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_21ELAUYI/AAAAAAAABJY/pnyU1MBT4Mk/s640/DSCF0436.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_21QVw1RI/AAAAAAAABJc/nyYII-PlfoY/s640/DSCF0438.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_21-L2_6I/AAAAAAAABJg/i-5aFbnhfgA/s640/DSCF0442.JPG[/IMG]
  4. Poszukuję pilnie kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Żywcu, ul. Kasztanowa, pomożecie?
  5. Dziękujemy :Rose:
  6. To był i będzie piękny pies, wierzę w to.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_UE69DHhI/AAAAAAAABH8/BEGCuM8YoTU/Obraz%20012.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_UFGXlB4I/AAAAAAAABIA/61ZtaI-732U/Obraz%20013.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_UFG18DSI/AAAAAAAABIE/HFUN1g7Ly7g/Obraz%20014.jpg[/IMG] jaka buda obgryziona..
  7. Łapy... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_TZ7ZlToI/AAAAAAAABI8/KoV_9X0a2Co/s512/DSC03593.JPG[/IMG] pysk.. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_TrgRPi7I/AAAAAAAABJE/dYCMfFTZ7Fs/DSC03595.JPG[/IMG] tragedia :( [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_TsCvUJWI/AAAAAAAABJM/g8b_mgka3u8/DSC03596.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_TsWNXW6I/AAAAAAAABHg/9gRaKhPvLxA/DSC03598.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_T9wyAwsI/AAAAAAAABHw/ywVUGQv24qM/DSC03604.JPG[/IMG]
  8. Dostałam zdjęcia od Daisy.... jestem w szoku.. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_TZPJgxfI/AAAAAAAABII/V-N5TdXM9V8/DSC03589.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_TZf2da9I/AAAAAAAABIQ/bs78ZVEjko0/DSC03590.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_TZVKtSRI/AAAAAAAABIY/ol_nlNRBAk4/DSC03591.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_TZrSj5WI/AAAAAAAABIg/yiaKnlusKjM/DSC03592.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S5_Trmo0GoI/AAAAAAAABI0/gqfjdQ-EFmU/s512/DSC03594.JPG[/IMG]
  9. 515 zł operacja i badania.. Nie wiem jak wpłaty za bazarki, jeszcze chyba nic nie wpłynęło.
  10. Gisellko dogo nie wpuszczało... :( pewnie że się cieszymy, to jest dopiero piękny bokser w domu ;)
  11. [quote name='gusia0106']Zadowolona Łajzucha ;) Głaszczemy się, ćwiczymy, dajemy buziaki - fajnie jest w domu ;)[/QUOTE] Czego jesteś w domu?! Do roboty :grins:
  12. [CENTER][B]Bardzo proszę o wsparcie Sigmy, [COLOR=Navy]puszki RC[/COLOR] są dość drogie, ale w jej stanie ona musi je jeść, może ktoś ma na zbyciu, albo mógłby wesprzeć sunie? Będziemy bardzo wdzięczni.[/B][/CENTER]
  13. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S56lFAVB5_I/AAAAAAAABGA/_8n4DSvAOYY/s640/DSCF0364.JPG[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3656/cimg0485b.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1407/cimg0480c.jpg[/IMG] teraz ma być tylko lepiej.... [/CENTER]
  14. W lecznicy Sigma miała wykonane badanie badanie krwi, czekamy na wyniki. Ma odlezyny na wszystkich kończynach w okolicy stawów i na guzach kulszowych. Na razie musi jeśc puszki Royal Canin Inetstinal, po jakimś czasie będzie mogła jeśc namoczona karmę sucha kilka razy dziennie w małych porcjach. Suczka jest przerażona i bardzo nieufna, ale łagodna, w lecznicy pozwoliła pobrac krew i zajrzeć do uszu. Ma zapalenie spojówek, będzie dostawała krople do oczu, odlezyny trzeba przemywać Rivanolem i smarować maścią. Ma zaniki mięsniowe, nie bardzo chce chodzić, Justyna ja wniosła do lecznicy [IMG]http://www.forum.boksery.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S56ltO6gfXI/AAAAAAAABGc/aF41VR83kYc/s640/DSCF0431.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S56lGT0AprI/AAAAAAAABGI/Imu8tvT9Xoo/s640/DSCF0381.JPG[/IMG] :( [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S56lG47_McI/AAAAAAAABGM/6-x4oFgZlS4/s640/DSCF0392.JPG[/IMG]
  15. Chciałam podać maila wczesniej, żeby wstawić foty, ale dogo... jak coś [email][email protected][/email]
  16. Teqquila z TŻ i sunią dojechali, są teraz w lecznicy chyba z Germaine.
  17. [quote name='Paulina87']Wow, ale wieści, dajcie znać jak będzie coś wiadomo więcej.[/QUOTE] Stan suni nie jest dobry, weterynarz nie za bardzo chciał by jechała.. Ale lepiej jej będzie w dobrym DT, przy dobrych klinikach, niż w schronie. Jest przerażona..
  18. [quote name='Paulina87']Czy już coś wiadomo co z sunią? Czy wam też tak chodzi dogo a właściwie nie chodzi?[/QUOTE] Sunia już dojeżdża do Warszawy :) jedzie na badania, a potem do DT ;)
  19. Tak pojechała :) dajemy kilka dni na oswojenie i zadzwonimy z ogromem pytań :) :)
  20. A Gametkowy ważył 4,25 :) jest cudowny, śliczny i grzeczny :)
  21. A Gametkowy ważył 4,25 :) jest cudowny, śliczny i grzeczny :)
  22. [quote name='Alicja']bidulka ........[/QUOTE] Straszna :( czekamy na decyzję weterynarza. DT czeka. Póki co sunia jest na kroplówkach, jej stan nie jest dobry...
  23. [quote name='ageralion']To ja przybylam z dobra wiescia. Malenka odebral wlasciciel :)[/QUOTE] Ooo oby dobry..
×
×
  • Create New...