Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. A Liza poszła do domu? Nie widzę jej na stronie [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n-ruATZ6Lw4/TdAoTk_-liI/AAAAAAAAIHc/nklU8tXO1vE/s640/P1010484.JPG[/IMG]
  2. Jak jest z Naną? Jest do adopcji? Jakiś czas temu, jak jeszcze wcześniejsze ogłoszenia były robione z moim mailem dostałam wiadomośc [I] [B]Kiedyś bardzo interesowaliśmy się Naną i dziwimy się , że znowu jest jej ogłoszenie, bo pan, z którym się kontaktowaliśmy w jej sprawie stwierdził, że zostaje u niego i nie jest już przeznaczona do adopcji. To jak to jest z tą piękną sunią? Pozdrawiam Agnieszka[/B][/I] moja odp: [I]Suka od dwóch lat przebywa w przytulisku w Sandomierzu... może to nie ta sama suka? [url]http://www.sspz.com.pl/pl/galleries/23[/url] ktoś Państwa wprowadził w błąd...[/I] [B][I] To ta suczka i ten telefon. Jeśli tak jest, to nadal jesteśmy nią bardzo zainteresowani. Tylko, że mieszkamy w Krakowie, w bloku. Mamy dwoje dzieci i małego kotka i duuuże serca. Pozdrawiam Agnieszka[/I][/B] [I]Pierwszy numer jest mój, nikt się nie kontaktował ze mną. Nana jest w Sandomierzu, panicznie boi się smyczy, cała sztywnieje, byłoby przed nią dużo pracy.. Ale nie ma rzeczy niemożliwych :) tak że sunia, na pewno szuka domu nadal i przebywa w przytulisku na ulicy Wiśniowej. [url]http://www.facebook.com/Przytulisko.na.Wisniowej[/url] tu też można uzyskać informację. pozdrawiam![/I] Państwo potem pytali o transport, więc wysłałam im maila, mieli się kontaktować z SSPZ.
  3. One wszystkie mają coś z kota....? Dziękuję Murko za takie rzetelne podejście do sprawy i opisy... Może ten dom się zdecyduje, wtedy łatwiej byłoby pomóc im, a Ciebie odciążyć. Wcięło mi gdzieś teksty chłopaków, jak tylko znajdę odnowię im ogłoszenia z pomocą Ziutki.
  4. [quote name='olly']Soema, jestem jedyną osobą obsługującą maila fundacyjnego, więc wiem, czy maile ze schroniska dochodzą czy nie. Gdyby dochodziły to nie robiłabym sobie dodatkowej pracy prosząc o ponowne przesłanie opisu i zdjęć bokserów, może schronisko posiada nieprawidłowego maila. Podaję maile, jeśli byłaby możliwość przesyłania boksiów, Fundacja będzie wdzięczna: [email protected] lub [email protected] A kto obsługuje tego maila? [email protected]
  5. [quote name='olly']Soema, niestety nie dostajemy maili ze schronu[/QUOTE] Olly jestem na 100% pewna, że wysyłane są wszystkie boksery na adres ze strony do Was i innych fundacji. Wyznaczcie jedną osobę, która odpowiada za ten rejon i dajcie mi maila, przekażę do schroniska. Bo może tamte maile lądują w spamie, albo nie wiem gdzie.
  6. Jak wygląda teraz sytuacja w Olkuszu...? Jeździ tam ktoś, czy trafiła tam ta sunia.... http://psinka.cba.pl/?
  7. BeataDz i chyba iwoniam też stamtąd zabierały.... jak tam byłam kilka miesięcy temu to zostało 5 ostatanich psów i ,mieli przestać istnieć, a nie dość że działają nadal to jeszcze wywalili jedynego normalnego pracownika co znał i dbał o te psy.. Burawska jak znajdziesz dla niego miejsce gdzieś to mogę pomóc go wyciągnąć. Ale zostało Ci niewiele czasu........:(
  8. Dobranoc wszystkim :) [IMG]https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=befb947d61&view=att&th=1374d12ada299af3&attid=0.1&disp=inline&safe=1&zw[/IMG]
  9. Państwo od Siemy ( i jedna i druga rodzina się nie odezwali) Ten drugi to jakiś d***** nastawiony pewnie na asta :] a szykowałam się żeby go uświadomić co nieco. Pusia w nowym domu dobrze, gania koty, a koty ją ;) na tygodniu może uda się nam ją odwiedzić. Jeszcze do Bona się wybieramy, tylko zobaczymy kiedy się uda. Mam do ogłoszeń.... 3 psy co są u Murki i Mikę od Ani. Podeślę jak wrócimy wieczorem. :) Dzięki! Fada to ja nie wiem jak TŻ odda, ojjjj ale będzie wojna domowa..:shake: edit: JOLU doszło 30zł!!!! :Rose: DZIĘKUJEMY!!!
  10. [quote name='olly']wiecie coś o tych boksiach?? jaki jest stosunek do innych psów, czy Master jest kastrowany, jak oceniono je wiekowo, jak do ludzi?? Dobrze, że Białasek już w domku :) Jeszcze Tabu i Master musi znaleźć swoją rodzinę[/QUOTE] Wydaję mi się, że na bieżąco schronisko Wam podsyła boksery i bokserowate. Może mają zły mail? Jadę jutro, jak dobrze pójdzie Kraków-Nowy Targ-Katowice-Kraków, gdyby ktoś coś chciał.
  11. Czarek ma zapaśc tchawicy :( .. Murka napisze więcej... Podłamałam się lekko :(
  12. Jessu jaki ma pióropusz :grins: wyślij mi konto na maila :) haha padłam.
  13. Póki co sytuacja chwilowo opanowana.. SSPZ czeka na oficjalne pismo.
  14. Mariamc udostępniła swoje papiery, od lat walczy z Białogardem i ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Żaden pies nie zostanie uśpiony, ani wywieziony. Nikt na to nie pozwoli. A UM strzela sobie w stopę bo wysyła psy do schroniska, które formalnie nie istnieje.
  15. [quote name='malawaszka']jakiej wielkości są Brenda i Elza? koszmarna sytuacja - najgorsza z możliwych :( najlepie je od razu uśpić na miejscu niż wywieźć do tej mordowni... co za s*****syństwo[/QUOTE] One są tak w kolano. Kilkanaście kilo.
  16. [quote name='Ziutka']Nie pytaj tylko ślij :)[/QUOTE] Sama tego chciałaś :) to ślę :) Dzięki :Rose:
  17. [quote name='Ziutka']Soemko, to od Ciebie dostałam Pusię do ogłoszeń, tak ? Bo się zastanawiałam od kogo i na jakie miasto robić ;) Podeślij mi Fada, ogłoszę przystojniaka![/QUOTE] Taaak moja Pusia z łańcucha. Już ślę Fada. Znajdziesz jeszcze kiedyś chwilę na Siemę(szagiego) tego szczeniaka? Wszystkie są już po kolejnych odrobaczeniach, odpchleniach, nie ma pasożytów, więc chętnie zmniejszę liczbę.:mdleje:
  18. [quote name='jola_li']Poproszę numer konta, żałuję, że tylko symbolicznie mogę pomóc :-(.[/QUOTE] Jakoś dajmy radę. Najgorsze, że o Fada nie było żadnego telefonu. :shake: miał dwie wielkie pakiety ogłoszeń i nic :( może Ziutka będzie miała szczęśliwą rękę w wolnej chwili :)
  19. [quote name='Murka']Parę razy pytałam czy doliczać koszty wet. dla gminy, ale zostało ustalone na wątku, że samo hotelowanie.[/QUOTE] Jak ja rozmawiałam z gminą to było że opłacą hotel i weta dla dwóch psów, Czapusia i Corso, bo mają już ok 10 psów w różnych hotelach, m.in. u Murki właśnie. Później dziewczyny poprosiły o Czarka, Cypiska i Szagiego. A do Poznania Pojechały dodatkowe 3. Wczoraj dzwonili do mnie z gminy, w innej w sumie sprawie, ale powiedzieli, że ich sytuacja robi się coraz cięższa, bo to jest kilka tysięcy zł. miesięcznie. Płacą kilkanaście razy więcej na psy bezdomne niż np. Sandomierz.. który jest dużo większy. Niestety wyszło, nie tak jak wstępnie było ustalane. Dobrze, że Dziewczyny zrobiły bazarki na kastrację bo chociaż o tyle lżej będzie gminie. Ja wiem, że to ich obowiązek, ale wiem też jaka tam jest mentalność ludzi. A przede wszystkim urzędników. Takiego Pana, jak Pan Fietko to się rzadko spotyka. A w ogóle oni wiedzą jakie to będą koszty leczenia? A pytania były stąd, że na pw mi napisałaś, że nie wiedziałaś że weterynarzy też trzeba opłacać.. A ja przy 5 psach u siebie i dwóch w hotelu na moim utrzymaniu nie jestem w stanie płacić za psy, które zostały dodane za moimi plecami, a Murki też zostawić z tym nie można było.
  20. Tara od jakiegoś czasu jest w nowym domu. Dowiedziałam się od Evelki w weekend, sunia mieszka u jej koleżanki :) Bono niestety zalewał w nocy calutki boks (tak jak i u mnie pokój w mieszkaniu) i został przeniesiony do kojca zewnętrznego. Ja go nijak nie widzę do mieszkania w bloku. Demoluje, sika.. etc... Karmy suchej nie przyswaja. Robaków nie było.. badania krwi w normie.. Bono potrzebuje wsparcia na hotel, ja sobie nie poradzę, mam 5 psów u siebie i wszystkie koszty są na mojej głowie. A od miesiąca mam L4. Moje stado dopiero może być ogłaszane, bo musiało przejść kuracje kolejną na wybicie pasożytów :shake:
  21. [quote name='Montana']Dziękuje:).Pytałam w gminie o opiekę weterynaryjną ale niestety oni nie sponsorują leczenia jak i sterylki czy kastracji.Jeśli chodzi o zabiegi to wg nich schroniska mają to załatwiać.Przykro mi z powodu Czarka:(gdybym była w stanie,opłaciła bym wszystko ale.....[/QUOTE] To co z kosztami weterynarza opiekującego się psami w hotelu u Asi? Nie macie zaprzyjaźnionej Fundacji, która użyczyłaby konta żeby zrobić zbiórkę dla Czarka?
  22. Cholera... ja nie wiem jak to ugryźć. I skąd wziąć pieniądze.. Montana masz pomysł? Dokoptowałyście kolejne psy i zrobił się problem. Ja ostatnio wydałam ponad 500zł na psy pod moją pośrednią czy bezpośrednią opieką na DT, nie jestem w stanie opłacać psów "bo nie wiedziałaś, że koszt weta też wchodzi w grę"
  23. [quote name='Ziutka']Czy Bono można już ogłaszać ? I inne bestie ? Tak czekam i czekam ale ciągle cisza a one już dupy we własnym domku powinny grzać kurka!!![/QUOTE] TZ nie za bardzo chce oddać Fada........... i dlatego się wstrzymujemy. Ja go nie chcę o i takie dyskusje. Ale raczej stanie na moim i wznowimy ogłoszenia.. tylko muszę z nim spokojnie pogadać i przetłumaczyć. Bono.... nijak się nie nadaje teraz, na pewno nie do domu. Został wczoraj w pokoju... włożył łeb do torby koleżanki i pogryzł jej wszystkie ubrania co były na górze :shake: rozdarł koszulkę.. załatwia się w domu. W obecnej sytuacji mógłby iść na podwórko, dlatego pojechał teraz do hotelu ze szkoleniowcem i zobaczymy. Bo to bardzo skrzywdzony pies. Na początku panicznie się bał nawet piłki, teraz już pomału aportuje. Musiały byc strasznie bite, na pewno były karcone jak sikały nie tam gdzie powinny, bo na początku nie sikał przy człowieku w ogóle, też pomału zostawał odwrażliwiany :shake: nie wiem jak z Tarą, bo Evelka się miała umawiać na sterylkę i nie wiem co uradzili. Ale Siema(szagi) kończy kwarantannę, więc zaraz będzie mógł być ogłaszany :) i mam u siebie sunie z łańcucha od debila, co ją chciał utopić. Dochodzi do siebie po sterylce wczorajszej. Więc też podeślę, jak w nocy wrócę.
×
×
  • Create New...