[quote name='jot11']Piękny jest.Nie widzę,żadnych minusów u Norka,piekny ma kolor.Chyba ciemniejszy niż Rubin.My jak na spacery chodzimy to rudy ma zakładaną kolczatkę bo inaczej nikt nie dałby rady go utrzymać :angryy: Mają,maja siłę te diabły rude :evil_lol:[/QUOTE]
nasz też ciągnie jak idzie na spacer, dlatego nigdy nie ma chętnego żeby z nim wyjśc. Na szczęśćie mamy spory ogród to ma gdzie biegać