Asiu, Jolu dziękuje. Właśnie szukam dodatków do sukienki, cała biżuteria jakaś opatrzona buuuu. Ale mrozisko u nas , mówie wam. Cały dzień utrzymuje się ok -18. Kurcze mamy wyjść o 20 ale pewnie ciężko będzie ruszyć sie z ciepełka
Mam fotki , chcecie? Wypolerowałam szpony i czekam aż lakier wyschnie to cos wkleje.
[IMG]http://i46.tinypic.com/2qnpkyq.jpg[/IMG]
w tym miejscu najcieplejsza podłoga bo idzie z kominka kanał grzewczy. Mejsula od razu to wyczaiła
[IMG]http://i47.tinypic.com/2ldvaki.jpg[/IMG]
czemu te ptaszyska tak wysoko latają?!
[IMG]http://i46.tinypic.com/2hfhwqw.jpg[/IMG]
urosły mi włoski?
[IMG]http://i48.tinypic.com/2nvghhi.jpg[/IMG]
Norek też tak biega to ja też moge