[quote name='jot11']Hej :: Ula napisz mi,czy Norek też ma długie rzęsy? Bo Rubinowi teraz ostatnio takie bardzoooooooo długie urosły,nie miał takich wcześniej ;)
Serdecznie Cię pozdrawiam :multi:[/QUOTE]
hej , hej wiesz , zaraz pójde i obejrze go sobie dokładnie hihi napisze potem
Daria zestrachana tym że wydam kase na wdzianko a Mejsi ani na niego nie spojrzy odszukałam stare takie na rzepy wrrrrr i ubrałam ją. No mówie ci , nie mogłam uwierzyć. Od razu biegiem do furtki. Ale ubranko nie jest zadowalające bo się rzepy odpinaja i kulki na łapach mega
mam fotke
[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i46.tinypic.com/10ydq1y.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i48.tinypic.com/16h3osg.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i46.tinypic.com/2uh63gn.jpg[/IMG][/URL]
ona bez śniegu to nieszczęsliwa
[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i49.tinypic.com/2wejrlg.jpg[/IMG][/URL]
ubranko ma fajny odblask z przodu i z tyłu taże można wieczorem spokojnie z nią wyjść. Widoczna gołym okiem hihi
[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i46.tinypic.com/2w3zx5g.jpg[/IMG][/URL]
Asiu ten tinypic do fotek jest super. Tak szybko mozna fotki wstawiać