Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ciężko będzie oddać go do nowego domu jak on tą kasię aż tak bardzo pokochał.
  2. [quote name='Zbójini']Poza tym bezpośredniego kontaktu z dziećmi miał nie będzie.[/quote] a skąd to przypuszczenie??? rozmawiałaś z tą panią i wiesz ze nie będzie miał kontaktu z dziećmi? z tego co ja wiem to pani ma 3 letnie dziecko...no chyba ze ty o innej pani piszesz.
  3. chyba już pytałam....w olsztynie wszystkie sunie się sterylizuje, tak? [SIZE=1](czy może juz mi się cos pomyliło?)[/SIZE]
  4. chyba jednak balzak nie byłby odpowiednim psem, ponieważ pani pytała o stosunek do dzieci...więc chyba za duże ryzyko.
  5. linko, w sobotę on przyjmuje od 9 do 13. co do nazwiska to zapytam czy to właśnie on.ania będzie dzwonić do niego dziś ok.16 i pyta się czy w sobotę dacie radę w tych godzinach, jeśli nie to kiedy?
  6. jutro wszystko napiszę, zapytam ani ale na pewno juz wszystko uzgodniła;)
  7. i co dziś u twixa? byliście u weta czy dopiero sie wybieracie?:razz:
  8. zuzlikowa, przyznaj się...mój bazarek z mojego podpisu podnosisz tutaj...?:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: p.s. przy okazji zapraszam wszystkich na bazarek filmowy:cool3:
  9. trzecie zdjęcie jest fantastyczne!!! czy chłopak jest juz do adopcji?co wiemy o jego charakterze?
  10. [quote name='Ada-jeje']Agaga nie jestem zalogowana na NK , moje pytnie czy masz w swoim opisie ze sunia szuka DT lub DS. :roll:[/quote] skopiowany jest pod jej zdjęciem pierwszy post i napisane ze potrzebny dt lub ds.
  11. sunia jest już u mnie na nk...ale czy to coś da? [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  12. [quote name='malawaszka']ale MY ją odmienimy!!!!! i NIE CZARNOWIDZIĆ MI TU!!!!!!! :-x BANGI ZNAJDZIE DOM I BASTA! :grins:[/quote] i to najnajnajnajlepszy!:eviltong:
  13. właśnie napisała do mnie kolejna pani która myśli o adopcji balzaka:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jestem w szoku....dłuuuugo nic a jak już się zaczęło to niedługo domki będą się bić o tego chłopaczka!
  14. a może dodatkowym powodem że oddali sunię było to ze przestała na siebie zarabiać...?:angryy::angryy::angryy::angryy: sądząc po cycuchach zarabiała na swoje utrzymanie:angryy::angryy::angryy::angryy:
  15. ale się super dziewczynki zakumplowały!
  16. bardzo się cieszę ,że psiak nie jest już w zimnym boksie tylko w dt. mam nadzieję że uda znaleźć się mu mądry, odpowiedzialny i stabilny dom
  17. o w mordę!(za przeproszeniem;) ) co pies tak rzadkiej w polsce rasy robi sam?czemu nikt go nie szuka?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  18. niesamowite w jakim tempie on się regeneruje!
  19. małe sprostowanie...pomyliłam się.myślałam że wszystkie krakowskie psiaki z moich aukcji mają dane kontaktowe asior a teraz patrze że nie. napisałam pani, by zadzwoniła pod numer z aukcji...nie wiem do kogo on jest.oto aukcja: [url=http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=572387659]wyeksploatowana AMSTAFF -ka niepotrzebna nikomu (572387659) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/url]
  20. super by było jakby chociaż 1/3 kojca zadaszyła. pani robi dobre wrażenie bo sie nie zniechęca i próbuje zmienić na lepsze:cool2:
  21. napisałam by do ciebie zadzwoniła umówić się w schronisku na spacerek:evil_lol: z tobą i z sunią
  22. no i tak jak roki z mojego podpisu-wygląda jak jej braciszek
  23. dostałam maila czy wiadomo jaki mamuśka ma stosunek do dzieci.bardzo proszę o odpowiedź-pani ma 2 letniego synka.
  24. skąd tyle bezdomnych pręgusów się bierze?:shake: suka jest świetna!
×
×
  • Create New...