Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. boże! masakra!:placz::placz::placz:ile ona musi znieść!biedaczka kochana:placz::placz::placz: fioneczko, podejrzewasz od czego jej się znów pogorszyło?
  2. allegro się skończyło.wysłałam pw do raduni i czekam na jej odpowiedź zanim wznowię .
  3. cooo?:crazyeye:nic nie pisałyście! :multi::multi::multi:wspaniale!
  4. [URL="http://tiny.pl/zk42"][IMG]http://i44.tinypic.com/nz0x0x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/zk42"][IMG]http://i39.tinypic.com/wgtjmg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/zk42"][IMG]http://i43.tinypic.com/2jeshgx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/zk42"][IMG]http://i40.tinypic.com/2w5jacj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/zk42"][IMG]http://i42.tinypic.com/34j867m.jpg[/IMG][/URL]
  5. ok. zaraz coś pokombinuję
  6. też uważam ze to zawrotna kwota.za 400-500zł można znaleźć hotelik. według mnie[B] 800 zł CO MIESIĄC[/B] jest nie do uzbierania.
  7. śliczny cudaczek!!:loveu: już trochę za długo czeka na domek. dodałam go tu: [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/192"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] ciotki, mam nadzieję że robicie mu tez allegro:razz:
  8. jakieś namiary -numer kontaktowy można prosić?:razz:[url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/191]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  9. tym bardziej że to nasz ulubieniec:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='ElzaMilicz'] [B]Elza [/B]pojechała do domu dwa dni temu, razem z [B]Leną[/B].[quote] ja czytam od dawna wątek po cichutku ale przyznam że teraz nie wiem o co chodzi...:oops: czy elza pojechała do swojego nowego domu????do domu stałego??? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-madra-lena-z-ostatniej-szansy-134202/#post12016413"][/URL]
  11. pamiętacie wątek napalma/zeusa?też można powiedzieć że walczył.wyklożystywano go do robienia czystek w "schronisku"a teraz ma dom bardzo kochający, z dziećmi!!!może i dixonowi warto dać szansę? co do leków: jeśli by miały być podawane codziennie to może parę osób mogło by się umówić że codziennie inna osoba przyjedzie podać mu leki?jest was tam kilka odpowiedzialnych osób-byście mogli się dogadać w tej kwestii (np.w poniedziałek i czwartek przychodzi basia, we wtorek zosia,środa tomek a w piątek franek, weekend ola;)) jesli chodzi o koszty leczenia to ania prosiła bym wam napisała, ze ona chętnie pomoże finansowo. zostaje chyba tylko kwestia waszej organizacji.
  12. sunia już po sterylce, tak? jak ona się czuje?
  13. aha, czyli to jeszcze nic pewnego...?
  14. twardy orzech do zgryzienia....
  15. ab-agnieszka jak wróci z niemiec to się wszystkiego dowie i na pewno nam powie.trzeba poczekać.
  16. [quote name='snuszkak']rozumiem ze Ania nie leka sie pitbulli? :lol:[/quote] nie.ania to odważna babeczka;) sama w domu ma dwa swoje astki po przejściach. podesłałam jej watek więc może się odezwie sama:razz:
  17. czy to posłanko jest wystarczająco miękkie dla wygodnickiego psa:oops:;) ? bo ja myślałam żeby kupić takie i rozkładać na psim materacu, ponieważ wydaje mi się na zdjęciach że jest bardzo cienkie.czy to by się sprawdziło w ten sposób? a może nie ma takiej potrzeby bo jest miękkie?
  18. doszły do mnie pewne pogłoski....:razz: ale tylko zapytam, co u suni?:cool3:
  19. [quote name='AguusS__x33']`. Mówił Ci ktoś już , że jesteś kochana?.:p [/quote] na tym wątku jeszcze nie:eviltong::evil_lol: mam nadzieję że jej to pomoże znaleźć domek jak najszybciej.
  20. jest cudowna:loveu:! eh, jak ja wam zazdroszczę:oops:
  21. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=629502158]ŚLICZNA AMSTAFFKA CZEKA NA NOWY DOM- OLSZTYN (629502158) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  22. rozumiem.nie ma pośpiechu bo ania, którą poprosiłam o ewentualny transport zgodziła się ale będzie do dyspozycji dopiero 15 maja bo wtedy wraca do polski.
  23. trzymaj się ajra!
×
×
  • Create New...