-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
a może ustawcie kuwete na strychu a tamten piach/pył z podłogi zbierzcie lub jeśli się nie da, zakryjcie np. wykładziną pcv :) ewentualnie kuweta przy drzwiach na strych.
-
[quote name='xsupergrrrlx']troche pogrzebałam w necie i znalazłam takie dwie nazwy leków na nietrzymanie moczu: Incurin oraz Propalin, zarówno jeden jak i drugi mają wskazanie dla suk po sterylizacji u których występuje nietrzymanie moczu.[/QUOTE]u nas poskutkowal incurin, także polecam. propalin jest bardzo polecany(u nas nie zadziałał) ale trzeba podawać go codziennie a nam z incurinem udało się zejść do 1/2 tabletki co 2 dni! najpierw przez 2 tygodnie była 1tabl/dzień, potem przez 2 tygodnie 1 tabl co 2 dni a potem pół co 2 dni. po jakimś czasie całkiem odstawiliśmy i póki co jest dobrze.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Ciumka, ciumka, a po około 20 min. zaczyna pożądnie ssać ;) Ale też nie za długo, tylko przez chwilę, a potem znowu ciumka :roll: Położna była u mnie 3 razy w ciągu tygodnia i zawsze patrzyła jak je i czekała aż zacznie pożądnie ssać. Według niej jest leniem do jedzenia. Mogłabym nawet odciągać pokarm i dawać mu z butelki, ale najpierw muszę mu mieć co dać ;)[/QUOTE] ech, bo te maluszki to leniuszki ;) na początku zwykle słabo jedzą. trzymam za was kciuki. jak chcesz karmić to dalej próbuj jak najczęściej a jak nie to się nie martw, na mm też zdrowo dzieci rosną. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
magda a może on źle ssie? może jakoś nie odpowiednie łapie cyca? słychać w ogóle żeby przełykał czy tylko sobie "ciumka"? -
[quote name='magdabroy']No i wszystko jasne: Teoś zamiast przytyć to schudł :placz: Dziś poszła pierwsza porcja sztucznego mleka. Wisiał na moim cycku 3h, a potem wypił jeszcze 40ml mleka. Wzięłam laktator, żeby odciągnąć to co było w drugiej piersi, ale nawet 10ml nie odciągnęłam, choć z tej piersi nie pił kilka godzin :roll: Dziś na szybko kupiliśmy tylko mleko, ale wiem, że trzeba dopajać maluszka jak jest na sztucznym. Wystarczy sama woda czy herbatka? Jeśli herbatka, to jaka i ile razy dziennie?[/QUOTE] magda, myślę że jak go nadal karmisz piersią a dopajasz mm, to chyba nie musisz podawać mu dodatkowo wody czy herbatki. tym, że ściągnęłaś laktatorem 10ml to się nie przejmuj. ja karmię lenę piersią od początku i zobacz jak urosła a wydawało by się, że mleka mam niewiele, bo jak ściągałam laktatorem, bo dosłownie po kilka ml udawało mi się ściągnąć. mój max ty był chyba z 30ml po długich męczarniach a jak przystawiałam małą do cyca to po chwili słychać było jak przełyka i się najada, także laktatorem bym się nie sugerowała.
-
[quote name='Sybel']A, Magda, przypomniało mi się coś. Położna mówiła, zeby jeść dużo nabiału - twarogów, jogurtów, kefirów. W tym jest witamina B2, a po sobie widzę, że karmienie bardzo ją wyciąga z organizmu - muszę uzupełniać, bo mam problemy z zajadami. Dlatego na pewno dużo takich produktów, w których jest ta witamina.[/QUOTE]ja radzę z nabiałem uważać, by dzieciaczek skazy białkowej nie dostał. poza tym nawet bez skazy, często po nabiale dzieci się gorzej czują. gorączka się wczoraj skończyła, dziś pojawiła się delikatna wysypka na całym ciałku. lekarka mówiła, że jeśli to 3-dniówka to bardzo często kończy się wysypką, która sama przechodzi.
-
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
agaga21 replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
ciesze sie, że jest dt! -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
może po narkozie tak jeszcze popiskuje :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
matko, jaki biduś :(:(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
agaga21 replied to Estel's topic in Już w nowym domu
zdjęte szwy, można zacząć pływanie. jak na rekonwalescenta przystało, lenox ostrożnie zaczął brodzić przy brzegu..... [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PEPAjACLHqE/UAbDhVxEjvI/AAAAAAAAFVc/exruUHMPjHM/s640/koty%2520i%2520lenox%2520028.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nCIPitLtDPQ/UAbDd3TRkQI/AAAAAAAAFVM/OH2ByyJJFKg/s640/koty%2520i%2520lenox%2520016.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lBZy0m00MlI/UAbDfh4br5I/AAAAAAAAFVU/PE2g28PqAxs/s640/koty%2520i%2520lenox%2520018.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TgdJzq1BQLw/UAbDjCgDADI/AAAAAAAAFVk/BxfjsSvPJcU/s640/koty%2520i%2520lenox%2520014.jpg[/IMG] a mieli dla niego taki piękny, czerwony kapok przygotowany... -
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
agaga21 replied to Estel's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-07CaP3Mz3Jc/UAUzjn5JqjI/AAAAAAAAFUo/km0gL6KpKE0/s640/rysiek%20i%20dok%20012.jpg[/IMG] Wszyscy asystowali i pomagali, aby się nie bał.Miał szew ciągły , ma ósemkę, więc zdejmowanie trochę trwało. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--13JMEw_VLY/UAbSIbxHtUI/AAAAAAAAFVw/38IPVg9khSA/s640/koty%2520i%2520lenox%2520004.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UhE44QsWiwk/UAbSJyYl57I/AAAAAAAAFV4/jHGxlfu0XTk/s640/koty%2520i%2520lenox%2520007.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TWn1Bd0G320/UAbSLmsWipI/AAAAAAAAFWA/mkJO9QLU0H4/s640/koty%2520i%2520lenox%2520001.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7037.jpg[/url] śliczniusi okruszynek!:loveu: -
aaa, w ogóle to w końcu pieski się doczekały nowej budy:multi: 2 miesiące prawie na nią czekałam ale warto było. jest bardzo ładnie zrobiona, 6-kątna, wielka, solidna, w środku są 2 pomieszczenia i gamoń bez problemów się w niej obraca. cała ma 172cm szerokości więc prawie tyle, co ja wysokości:evil_lol: na razie na tarasie stoi ale docelowo ma stać w miejscu kamila piaskownicy, która będzie przeniesiona w inne miejsce. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HFgq911pUxo/UAa7cIvRyVI/AAAAAAAAFU4/QPQeNbn_nD8/s720/IMG_3495.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-60ptMTYiLw8/UAa7dHlXXiI/AAAAAAAAFVA/FPdqrCYPi3Q/s720/IMG_3496.JPG[/IMG]
-
lena ma już 6 zębów i z tymi nie było żadnych przebojów. a swoją drogą śmiesznie wygląda teraz z górnymi zębami, które wyszły już na jakieś 3mm. górne jedynki ma szerokie i chyba będzie miała delikatną przerwę między nimi, no chyba że się do siebie zbliżą:hmmmm: dzisiejszy dzień już lepszy, w zasadzie ostatnia wysoka gorączka była o 4 w nocy, po czopku jej zeszła i do tej pory(odpukać) jest ok. trochę marudzi ale nie jakoś strasznie, tylko ma kiepski apetyt.
-
[quote name='lula2010']zawsze chcialam Cie zapytac co slychac u Bajuni(nakrapianej suni w typie asta),ktora byla w Szczecinku ;poszla do adopcji i zaraz z niej wrocila,a potem poszla drugi raz...[/QUOTE] wszystko dobrze :) dostała nowe imię zuza, ma fajną panią, jest kochana i zadbana. rzadko są o niej informacje ale czasem się na jej wątku pojawiają, i zdjęcia też: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200260-Bajka-ma-sw%C3%B3j-HAPPY-END-oby-na-zawsze!/page23[/url] a lena już mi 4 dzień gorączkuje :( wczoraj byłam z nią u lekarza, niby wszystko ok ale gorączka jest więc pewnie zęby. biedna malutka :( cały dzień marudzi, w nocy ciągle się budzi, więc śpi w łóżku, nawet jej do łóżeczka nie przekładam bo nie mam już w nocy na to siły.
-
[quote name='tobciu']zioberek87 - Agnieszka zrobi nam ogłoszenia. Zaraz wyślę Ci numer konta. :) Agaga21 - jesteś tez chętna na ogłoszenia u AgnieszkaO? 50 ogłoszeń - 10 zl edit : swoje ogłoszenia na kujawsko-pomorskie już wysłałam. Agaga21 dodałam Cię w mailu do wiadomości.[/QUOTE]tak, podeślij mi proszę link lub dane do wpłaty. dzięki :)
-
i ja zaglądam :)
-
gameta, co było z ignasiem? dlaczego ten mocz badać? położyłam ją spać jak miała 38,8, tuż przed spaniem dałam jej czopek. do tej pory już 3 razy ją usypiałam, co ją odkładam myśląc że twardo śpi, ta się budzi i ryk. coś czuję że noc będzie wesoła ale póki co temperatura jej spadła. spociła się tak, że musiałam przebierać i zmieniać prześcieradło i teraz jest już w normie. mąż po raz drugi pojechał do apteki, bo głupia baba zamiast czopków z ibuprofenem sprzedała mu cebion:crazyeye: a ja mam jej podawać paracetamol i ibuprofen na przemian. magda, sama sobie dajesz odpowiedź, więc wiesz co jest nie tak.
-
albo 3-dniówka albo ząbki. gardło, płuca, oskrzela-wszystko ok, także mam zbijać gorączke jak jest powyżej 38 i obserwować a jak do piątku nie przejdzie to wrócić jeszcze do przychodni. mała momentami jest jak skowronek ale większość czasu marudzi :( wczoraj jak ją położyłam, budziła się chyba z 6 razy aż w końcu się z nią położyłam, to dopiero porządnie zasnęła.
-
a my na 15 idziemy do lekarza. mała ma dziś 38,6 :(
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']agaga- ja też siedzę przy desperadosie- jakimś nowym z guaraną;) w sam raz na desperację;) to trzymam kciuki za zdrówko małej![/QUOTE]ja zwykłego. dzięki, ja trzymam kciuki za ucho bartusia :)
-
tobciu, to ja zapłacę za wielkopolskie, ty zamów na kujawsko-pomorskie a może jeszcze ktoś by chciał wykupić na mazowieckie lub warmińsko-mazurskie?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a biduś pewnie z wypadku? czy coś innego złego go spotkało?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='kalyna']No ot ja proponuję, aby zakupić dysk przenośny ;) no i fotki na serwerze, ale to już masz ;)[/QUOTE]ja kupiłam dysk przenośny. 2 tb, full wypas....i co? po 3 razach szlag go trafił a na nim miałam całą masę zdjęć! :placz: niby na gwarancji ale jeśli oddam do serwisu, to zdjęcia na 100% stracę, więc dałam znajomemu informatykowi i czekam już 2 miesiące by się za to zabrał... jak nie odzyskam tamtych zdjęć to się załamię, pal licho dysk :(