[quote name='Kaja10014']Kogo moje oczy widzą? :crazyeye::crazyeye:
Ale niespodzianka! :multi:
Wracamy w środę, bo póki co siedzimy w Gdańsku :)[/QUOTE]
stęskniliśmy się. :D
miłego pobytu!
ale fajnie mu woda z bródki ścieka. :loveu:
[url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/DSC_0642.jpg[/url]
oj to faktycznie się nie wyspałaś. :D
chcesz kupić Bibi szelki samochodowe? :cool3:
no i w końcu weszłam do wody! :multi:
[url]http://img810.imageshack.us/img810/5846/2011071722303.jpg[/url]
śliczny ten portrecik. :loveu:
[url]http://img17.imageshack.us/img17/2167/2011071722251.jpg[/url]
no, co? orginalne. :evil_lol:
[url]http://img97.imageshack.us/img97/8345/2011071722326.jpg[/url]