Jump to content
Dogomania

bianka19

Members
  • Posts

    4732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka19

  1. jaki zmokły szczurek. :loveu: [url]http://img96.imageshack.us/img96/8530/sam3161.jpg[/url]
  2. [quote name='deer_1987']Czekamy na Ustroniowe![/QUOTE] my tak samo. ;) ale z tym śmietnikiem to przegiął, no. :eviltong:
  3. [quote name='Saththa']Ano dlatego;)[/QUOTE] przyznaj się.. wtedy jadł piasek nieprawdaż? :evil_lol:
  4. jakie cudowne małe szkraby. :loveu: mi też się podobają chow-chowy, a moja koleżanka dostałaby adhd, gdybym pokazała jej te zdjęcia. :lol:
  5. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]no widzisz:loveu: bo Apo sa swietni:loveu:[/COLOR][/QUOTE] tylko dziwne, bo mnie za bardzo nie kręcą takie nieśpiewane piosenki, a tu proszę. :eviltong: kiedy do Niemiec spadasz? :D
  6. [quote name='Avaloth']Haha, informatykiem mnie będziesz nazywać jak przeżyję pierwszy rok :eviltong: dzięki Ty nie z rodziny, nie wiem czy wydolisz z kasą, jak sobie zacznę liczyć to miliony wyjdą :evil_lol: przeżyjesz na pewno, oto się martwić nie musisz. jak coś to cynk i zaraz gangsta wparuje. :diabloti: nie zrobisz, tego dla mnie? :roll: kroooowa! :loveu: https://lh6.googleusercontent.com/-GYa6roMuDwg/Tiljg7MJMnI/AAAAAAAADnc/PfMWl9FfGkM/s720/IMG_5105.JPG
  7. [quote name='Maalwi']Czy ona wam kogoś przypomina? [url]http://tablica.pl/oferta/suczka-rodowodowa-ID4tLX.html[/url] :D[/QUOTE] a co to za ogłoszenie? :D widzę, że Bibucha robi teraz to samo co Cezar. :)
  8. no więc dziewuszki moje kochane, niedługo tzn. jutro o 7.30 wybywam z tej deszczowej Polski i jadę do Włoch, a dokładniej miejscowość Formia. ;) euro już wczoraj kupiłam, więc kasa jest, dobre zamiary są, uśmiech i pozytywne myślenie jest, tylko pozostaje spakowanie się i pożegnanie z cezarowskim. :placz: na calutkie dwa tygodnie. wracam 5 sierpnia w nocy. fotek troszeczkę porobię. :evil_lol: szkoda, że dzisiaj nie ma jakoś takowej pogody do porobienia zdjęć, no ale trudno, jak to ja mam zawsze pecha.. nie wymieniam wam moich pechów, które dotyczyły mnie w Hiszpanii. :eviltong: cały ranek i noc padało to mogłoby chociaż na chwilę przestać padać, bo ja w tym domu już zdycham, nawet z koleżanką się spotkać nie mogę, przed wyjazdem. tzn. mogę, ale przez tą pogodę nic mi się nie chce, nawet właśnie pakować.. wieczór pewno spędzę cały czas na dogo, żeby z wami pogadać. :D a tymczasem przed chwilowe zdjęcie. :D [IMG]http://img22.otofotki.pl/obrazki/kq486_DSC01516.JPG[/IMG] dałam Cezarowi niedawno oblizać pudełeczko po jogurcie i zamiast czarnego węgielka miał białą śnieżynkę. :evil_lol:
  9. [quote name='ania90']ladny Cezarek[/QUOTE] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]na czerwonym tle się prezentuje bardzo ładnie :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Paula03'][URL]http://img22.otofotki.pl/obrazki/go823_DSC01485.JPG[/URL] Cudo :loveu:[/QUOTE] [quote name='deer_1987']cezarek :loveu:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV'][URL]http://img22.otofotki.pl/obrazki/md727_DSC01487.JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE] dziękujemy kochane ciotki. ;) [quote name='Silky123'][URL]http://img22.otofotki.pl/obrazki/go823_DSC01485.JPG[/URL] Jak się przeciąga. :loveu: Pewnie spał ? [URL]http://img22.otofotki.pl/obrazki/md727_DSC01487.JPG[/URL] Jego mimika jest świetna. :D[/QUOTE] nie, nie spał. :evil_lol: [quote name='Sweet'][URL]http://img22.otofotki.pl/obrazki/go823_DSC01485.JPG[/URL] :loveu: Piękny :D Jakie miny robi :evil_lol: Ale mnie dawno u was nie było :O[/QUOTE] kto to do nas zajrzał w końcu. :crazyeye: tak masz rację dawno cię nie było tutaj. :evil_lol: [quote name='papillonek'][URL]http://img22.otofotki.pl/obrazki/md727_DSC01487.JPG[/URL] Co ty tam do mnie mówisz???[/QUOTE] no o ciasteczkach słyszał. :razz: [quote name='westie_justa']Ale ona ma włosy na pyszczku! [URL]http://img22.otofotki.pl/obrazki/go823_DSC01485.JPG[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] to jest ON. :cool3: wiem i dlatego mu dzisiaj ciachnę. :) [quote name='Błyskotka']Tak więc udanego wyjazdu życzę :)[/QUOTE] a bardzo dziękujemy! :loveu:
  10. [quote name='Collie']Witamy się :) Cesar jest śliczny i jaki uśmiechnięty [URL]http://img546.imageshack.us/img546/4377/ut531dsc01418.jpg[/URL][/QUOTE] witamy Nelki, witamy. ;) grzeczne dzieci idą spać. :sleep2:
  11. [quote name='Collie']Najpierw trzeba taką huśtawkę zrobić, bo stół mamy gotowy :eviltong:[/QUOTE] no to zabieraj się do roboty, ja cię tu przypilnuję. :mad:
  12. [quote name='Sweet']Haha:evil_lol: Bardzo śmieszne :diabloti: E tam :P Piękny jest nawet w różowej obróżce :diabloti:[/QUOTE] piękny to były zawsze, nawet ze stojącymi uszolkami. :grins:
  13. [quote name='Collie']Oby, tak z Rzeszowa jest ;) Dziękujemy[/QUOTE] no to może przy okazji zobaczę. :) nie mogę się już doczekać, żeby Nelcię zobaczyć na huśtawce. :eviltong:
  14. jakie słodkie cudo. :mdleje:
  15. [quote name='magdabroy']To część jego drapaka. Są tam dwa takie "worki" i Lumpek czasem w nich śpi ;) Przez szybę ;)[/QUOTE] to fajną miejscówę ma. :D te zdjęcia na prawdę super!
  16. a proszę bardzo, dla mnie to zaszczyt. :diabloti: spodobała mi się Apo. przez ciebie. :eviltong:
  17. właśnie, miałam zapytać kiedy obiecane zdjęcia? ;) i chciałam podziękować za rady z tym pycholkiem. :lol:
  18. [quote name='Collie']Filmik będzie obowiązkowo, tylko będzie trzeba znaleźć osobę, która go nagra :) Po wakacjach zapisujemy się z Chein z DGM na kursy agility , jeżeli Nela będzie dobrze sie zachowywać w obecności psów:multi:[/QUOTE] na pewno kogoś znajdziesz, bo to nie problem. Chein? nie kojarzę. to super, jestem pewna że będzie jej się podobało, bo ma tyle energii w sobie. :D
  19. [quote name='Pieseczkowo']Nie wiem do kogo ten post ale ja nie żałuje bo mój tata studiował na SGGW i jakos chętniej tam ide :)[/QUOTE] chodzi o to, że Kasia pisała, że nie dostała się na uniwerek medyczny, to napisałam, że nie wygląda, jakby się załamywała. ;) no to fajnie. przynajmniej jakieś rady ci da. :D
  20. [quote name='NightQueen']jakie on miny robi :modla: odpadłam :evil_lol:[/QUOTE] o to mój fotogeniczny west. :eviltong: [quote name='kalyna']ale się zmęczył tym foceniem... :D[/QUOTE] jeżeli to można nazwać foceniem w ogóle. właśnie wylegiwuje się na moim łóżku. :evil_lol: [quote name='Paulinka10'][URL]http://img22.otofotki.pl/obrazki/go823_DSC01485.JPG[/URL] jaki słodziak:loveu:miny robi świetne:loveu: jutro pooglądam wiecej bo albo nas tu jeszcze nie było albo długo nas nie było;)[/QUOTE] chyba dawno was nie było. nie wiecie, co. :roll:
  21. o bosz! :mdleje: [url]http://img27.imageshack.us/img27/4900/dsc0080jx.jpg[/url]
  22. [quote name='kiniaaa']no właśnie :razz: sama woda, to Bobi tak zagląda i zagląda.... aż w końcu myśli 'lepsza woda niż nic' :diabloti: hej Ania :)[/QUOTE] dokładnie. lepsze coś niż nic. :) Aniu nie zagładzaj psa. :evil_lol:
  23. [quote name='Sweet']Dziękujemy :) On by śmiesznie wyglądał jakby mu sterczały, bo ma wielkie te uchole :diabloti: E tam :evil_lol: On nie ma się czego wstydzić :diabloti:[/QUOTE] na pewno wyglądałby, jak facet. :eviltong: nie rób z psa sieroty. :evil_lol:
  24. [quote name='NightQueen']"za ładnie nie wygląda" - to mocne niedomówienie :evil_lol: yyy cała w sensie obroży tak (jak na razie), ale do tego dochodzą 2 pary szelek i z 7 czy 8 (nie wiem ile dokładnie) smyczy :p[/QUOTE] sama tak powiedziałaś, ciotka. :lol: ale ja się z tym zgadzam, hihi. :diabloti: o bosz, Cezar w życiu tyle nie miał. biedny pies, inwestuję w niego. :eviltong:
  25. [quote name='Collie']Miło słyszeć, jeszcze będzie huśtawka i stół ;)[/QUOTE] oo to jeszcze lepiej. ;) Nelka przerośnie samą siebie, a jak już wszystko będzie to nagraj filmik z zachwycającą się Nelą torem. :D
×
×
  • Create New...