[quote name='pinczerka_i_Gizmo']tiggi, Lili - myślcie nad terminem, myślę, że może jakoś udałoby się odwiedzić z aparatem i smaczkami naszą Tinusię w przyszłym tygodniu? :)[/QUOTE]
Chętnie, bardzo chętnie odwiedzę słodką Tinkę i resztę towarzystwa. Mi nie pasuje napewno środa, ale inne dni ok.