Jump to content
Dogomania

tiggi

Members
  • Posts

    317
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tiggi

  1. jestem, i nie wiem jak to ogarnąć. płakać się chce :-(
  2. a co to jest kula-smakula? chętnie sprezentuję coś Ślicznotce ale nie wiem o co chodzi. Moje stado ma swoje towarzystwo i nie bawi się zabawkami, więc nie wiem o czym mówicie? a kong - co to jest ? moge sprezentować też tradycyjne kostki prasowane do gryzienia.
  3. Triszko, daj znać co u Ciebie. Martwimy się.
  4. [quote name='Agulla']No i pojechała smarkata do nowego życia:) Teraz proszę trzymać kciuki za dobre kontakty z kotem, bo o innych domowników się nie martwię :diabloti:.[/QUOTE] No to Maleńka - wszystkiego najlepszego na nowej drodze :loveu: A dla Agulli specjalne, wielkie podziękowania :loveu:
  5. jak się masz Malutka? całuski posyłam :loveu:
  6. No to i my zaciskamy kciuki, do wieczora nie puszczamy aż będzie wiadomość od Pinczerki :lol:
  7. dzień dobry Malutka, całuję pysio i nochalek. Zdrowiej, trzymaj się - myślimy o Tobie cały czas :loveu:
  8. Właśnie, właśnie gdzie ten wymarzony domek? Nikt nie widzi tego cuda ?
  9. Lijko aniołku, staraj się, staraj tak dalej :lol:
  10. Triszeńko kochana, całuję Cię na dobranoc. Rano znów Cię odwiedzę. Śpij spokojnie i zdrowiej Malutka.
  11. Triszko, witam i całuję Twój śliczny nochalek. myślę i trzymam kciuki cały czas.
  12. czekamy wszyscy z obawą i wielką nadzieją. Triszko walcz kochana.
  13. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']tiggi, Lili - myślcie nad terminem, myślę, że może jakoś udałoby się odwiedzić z aparatem i smaczkami naszą Tinusię w przyszłym tygodniu? :)[/QUOTE] Chętnie, bardzo chętnie odwiedzę słodką Tinkę i resztę towarzystwa. Mi nie pasuje napewno środa, ale inne dni ok.
  14. Triszko kochaniutka, trzymaj się, walcz - my tu o Tobie myślimy i trzymamy kciuki moooooocno.
  15. Oczywiście, że nikt nie uwierzy! Taaaaaaaaaaka forma - rewelacja :multi:
  16. Witaj Lijko, całuski z rana dla Ciebie :loveu:
  17. Piękna jest :loveu: oczka śliczne, futerko bursztynowe-tylko się zakochać :loveu:
  18. Nochal-rewelacja! Triszka - śliczniutka :lol:
  19. Najwyższa pora odwiedzić dziewczynę, bo Kasia coś ją rozpieściła... :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] to może coś wspólnie pomyślimy?
  20. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór Mariolko... ciekawe jak się miewasz :) Chyba znów trzeba będzie wybrać się w odwiedziny, bo normalnie tęsknię za tą pięknością![/QUOTE] Nie dziwię się, że tęsknisz. Mariolka jest przesłodka i kochana:loveu:
  21. [quote name='Panna Marple']Zaglądam do księżniczki Lei codziennie - tylko milczę często:)[/QUOTE] ze mną jest podobnie. codziennie odwiedzam ślicznotkę :lol:
  22. A to ci Tinka :evil_lol: ale śliczna diabliczka jest !
  23. Kochane jesteście Lilli i Pinczerko :loveu:
×
×
  • Create New...