Jump to content
Dogomania

Yorkomanka

Members
  • Posts

    2675
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Yorkomanka

  1. ekhm....:diabloti:
  2. Mój Odie się raczej nie obraża ale też pyskuje jak człowiek i ubiega się o swoje jak człowiek:p
  3. Ja was jeszcze pamiętam.:cool3: Miło znowu zobaczyć tu jakieś zdjęcia ale po takim czasie spodziewałam się więcej niż 2 fotek.:eviltong: Mówiąc częściej niż raz na 2 lata masz na myśli raz na rok?:evil_lol:
  4. ja też się zastanawiałam skąd u mnie w subskrypcjach taki wątek:lol:
  5. fajne zdjęcia:p
  6. Potrafi sam wskoczyć ale mu absolutnie w żadnym wypadku nie wolno samemu wchodzić na okno i dobrze o tym wie:cool3: a nie wolno mu bo teraz kiedy okna są pozamykane nie miała bym nic przeciwko ale potem kiedy będą wiosną i latem wiecznie otwarte... nie mam zamiaru zeskrobywać go z ziemi, na otwartym oknie nigdy przenigdy nigdy nie zostaje sam:roll: jestem okropnie przewrażliwiona na tym punkcie i dostaje zawału jak [B]podejdzie[/B] do otwartego okna:oops:. Za to u babci w domu na balkonie może sobie siedzieć do woli, no może nie do końca, raczej do pierwszego wydarcia pyska:lol:. Pies mojego ojca spadł z 3 piętra w wieku 4 lat, miał szczęście bo "tylko" złamał sobie obie tylne łapy:roll: umarł w wieku 18 lat, jeszcze nawet go pamiętam, byłam wtedy w 2 klasie podstawówki.
  7. umieram:placz: boli mnie wszystko:placz: moje słoneczko oglądające świat za knem [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8020/p1210653.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6720/p1210652.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9422/p1210651w.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5085/p1210650.jpg[/IMG]
  8. to w domu zrób;)
  9. ona jest chyba jak 2 Urwisy:lol:
  10. Wystraszyłam dzisiaj Urwisa :evil_lol: byłam u babci, leżałam sobie w łóżku, oglądałam telewizję, Odie zdrajca siedział u dziadka na kolanach od czasu do czasu przychodził sprawdzić czy jestem a Urwis się kręcił po domu. Miałam uchylone drzwi od pokoju malutką szpareczkę na wypadek jakby któryś pies chciał do mnie przyjść a ten kretyn co chwilę właził mi do pokoju szeroko otwierając mi drzwi a ja co chwilę je zamykałam. Urwis przyszedł się do mnie przytulić oczywiście drzwi szeroko otwarte...:angryy: położył się na poduszce obok mnie powiedziałam Urwis jak ja cię zaraz... i pochyliłam się nad nim żeby sięgnąć do drzwi a on się przestraszył i zaczął na mnie warczeć :stupid:. Zapewniłam to głupie stworzonko że nic nie mam zamiaru mu zrobić i przymknęłam te kretyńskie drzwi. Przez dłuższy czas miałam spokój bo wlazł mi pod kołdrę i spał tak 1,5 godziny:p. Zleciał już wcześniej kilka razy z łóżka bo to kretyn i musi się kłaść akurat tam gdzie najbardziej mi przeszkadza czyli tam gdzie kładę piloty i telefon, on to specjalnie robi:roll: co je przełożę to zmienia miejsce... oczywiście na to gdzie są piloty, tak samo jest ze ścieleniem łóżka/poprawianiem kocyka na fotelu... wie kiedy ktoś chce to zrobić i akurat wtedy musi się tm wpierdzielić:angryy::roll:. Nie r9ozumiem tego psa:roll:
  11. oj, chciała bym żeby miał:placz:
  12. śliczne psiaki:loveu: nawet ja widzę że się różnią :p kolorem włosów, budową i pyszczki mają inne:cool3:
  13. smutna historia z tym labkiem:-( [url]http://i49.tinypic.com/jsgbio.jpg[/url] "dała byś mi już spokój":lol:
  14. oj, nie fajną przygodę miałaś w końcu masz aparat:cool3: wiesz co to znaczy?:cool3: domagam się fot!!!:p
  15. jaki kochany pieseczek z niej:diabloti:
  16. nie, oni się lubią tak po swojemu;):evil_lol:
  17. wpadłam zobaczyć co słychać a tu ostatnie zdjęcia w tamtym roku były:-(
  18. no ok, muszę przyznać że jest słodki jak śpi albo czegoś chce:lol: [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9269/zdjcie1264i.jpg[/IMG] okład z psów:p [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4641/zdjcie1267a.jpg[/IMG] daj gryza:razz: [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3215/zdjcie1263.jpg[/IMG]
  19. taaaak tym że go chciałam zabrać spad drzwi żeby robotnik mógł wejść do domu:roll: chciał ugryźć jego ale niestety moja ręka była bliżej:roll: i nie jestem jedyną "pogryzioną" ma na koncie już swoją pańcie i pańcia i babcie i dziewczynę która go chciała pogłaskać na spacerze:diabloti:
  20. raz mnie już ugryzł do krwi:diabloti: zasłużył sobie na to miano;)
  21. [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/328/zdjcie1249.jpg[/IMG]
  22. Nie, ja nie jestem słodka jak cytrynka. Chciało by się...:diabloti: o wiele gorzej:lol: A w 1 dzień świąt poświęciłam się i przywiozłam Niuśka, tą bestie krwiożerczą, drącą pyska całą drogę autobusem żeby nie siedział sam tyle czasu a potem odwiozłam:p a babcia miała zaszczyt trzymania w autobusie mojego aniołka (przy Urwisie nawet taka mała głupia cholera jak Duś to aniołeczek:loveu:)
  23. Oooooo... kogo ja tu widzę:mad::diabloti: mam nadzieję że więcej nie znikniesz;)
×
×
  • Create New...