Jump to content
Dogomania

Yorkomanka

Members
  • Posts

    2675
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Yorkomanka

  1. [IMG]http://i46.tinypic.com/6gf0cj.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2epiu1l.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2itfzb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/219peza.jpg[/IMG] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise](10 znaków[/COLOR][/SIZE][COLOR=PaleTurquoise])[/COLOR]
  2. Nadejszły nowe Fotki!:multi: [IMG]http://i46.tinypic.com/epip1z.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ugiceo.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2zjmm81.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1zqzz47.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2a7wf3s.jpg[/IMG]
  3. Ha, ha! mamy banerek!
  4. ma już dobrze wyrośnięte
  5. nowe postaram się wkleić jutro a teraz 2 jeszcze zanim do mnie przyjechał [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/12887065/50/other/std/52b4b1fd91.jpeg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/12887065/51/other/std/455bf6e023.jpeg[/IMG]
  6. a ja łapek nawet nie wycieram - od czego jest dywan ;)
  7. nikogo ni ma? nie chcecie nowych fotek?
  8. mój 8 miesięczny Duś ma 5 mlecznych ząbków 2 górne kły i 3 przednie między tymi kłami ( nie wiem jak się nazywają) i raczej już nie wypadną. Dla mnie nie musi mieć pięknego zgryzu w wystawach i tak nie może brać udziału ale słyszałam kiedyś że na tych ząbkach zbiera się kamień i nie wiem co robić
  9. [quote name='ladyyork']Przeczytaj jeszcze raz mój post to będziesz wiedziała czy chodzi o całego psa, a tak pro po ,pirzamaka stupek nie obejmuje ani pupy więc moje tez są myte po przyjściu i wycierane, ale same nóżki i pupę bo suszarka jest stresem dla psa,a kilkakrotne suszenie po każdym wyjściu raczej odpada więc myje łapki wycieram dobrze w ręcznik ,czesze i ubieram w piżamke. Tak jak mówiła koleżanka ,wszystko zależy jak zimno jest w domu, my z mężem śpimy przy otwartym oknie ,a gdybys moich złotek nie wpuściła pod kołdre to by ci nocy nie dały przespać, w lato zaś śpią bez piżamki i na kołdrach;)[/QUOTE] To widze że twoje pieski są bardzo delikatniutkie mój za nic na świecie nie wszedł by pod kołdrę. Po spacerze pupke myjesz? Duś ma mytą pupke tylko jak ją ufajda [QUOTE]choćby skarpetki by nie plasterkowac psu wystawowemu łapek ,albo by nie ślizgał się na panelach;).[/QUOTE] a po co wystawowemu psu plasterkować łapki? bo ja nie w temacie
  10. Zaraz idę spać:sleep2: bo rano trzeba wcześnie wstać :multi:i wyjść z psieskiem na spacerek:painting: Dobranoc i miłych snów!:sleeping:
  11. pieprznełam się o deskę wystającą z łóżka mojej babci a z nerkami nigdy problemów nie miałam;) a jak tam twoja choroba? wyleczyłaś się już?
  12. razem [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/12887065/63/other/std/babba222cb.jpeg[/IMG] od wczoraj kość ogoniasta mnie tak boli że nie mogę normalnie chodzić po schodach a muszę dużo po nich chodzić i nie mogę się położyć na plecach a to jest moja ulbiona pozycja do spania:(
  13. [URL="http://i46.tinypic.com/2uix635.jpg"][COLOR=#4444ff]http://i46.tinypic.com/2uix635.jpg[/COLOR][/URL] na 2 zdjęciach w przedostatnim rzędzie widać jak krótkie włoski miał na tylnych łapciach po tym jak je pozbawiłam kołtunów:( płakać mi się chciało za każdym razem jak na ni patrzyłam. A dzisiaj jestem na wagarach;)
  14. trochę foteczek [URL]http://i47.tinypic.com/esm4wo.jpg[/URL] [URL]http://i46.tinypic.com/10ehefc.jpg[/URL] Odie z sunią marki jork za którą właściciel jak twierdzi zapłacił 1300 zł na giełdzie. Klapnięte ucha, włos jak u barana 6 kg:angryy:. Miała akurat cieczke i D bardzo intensywnie wąchał ją w TYM miejscu:evil_lol:, interesował się jej doopką ale nie zrobił TEGO:oops: nie wie nawet że tak można i nigdy się nie dowie:diabloti: [URL]http://i50.tinypic.com/20ie2e1.jpg[/URL] kilka starych z komurki mamy [URL]http://i46.tinypic.com/2uix635.jpg[/URL]
  15. jeśli tak to ok.:p
  16. [quote name='Hoonia']Dla mnie to trochę wygląda jak jamnik szorstkowłosy[/QUOTE] mówisz o MOIM psie? mi on jamnika nie przypomina ani trochę a już napewno nie szorstkowłosego:angryy: mój pies ma włos jedwabisty i miękki więc nie wiem o co chodzi? :shake::mad:
  17. myślę ostatnio nad ścięciem grzywki i nie mogę się zdecydować, z jednej strony chcę bo w kitce nawet nie mogę pogłaskać go po główce bo zaraz kita rozwalona a z drugiej nie chce co chwilę latać do fryzjera na podcięcie kłaków
  18. [QUOTE]Mój Lucky nosi T-shirty,skarpetki,spodenki,bluzy,polarki,szlafroczki [/QUOTE] omg a to o mnie niektuży ludzie mówią że jestem rąbnięta a zakładam psu ubranko tylko kiedy jest bardzo zimno al;bo pada deszcz. Wspułczuje psu ja bym nie chcała codzić w jakichś koszuleczkach latem weź mu jeszcze piżamke kup
  19. fajnie nie mogę obejrzeć ani o 21 ani o 10 :(
  20. widzieliście wcorajszy odcinek pomaniany czy jakoś tak zamiast pomeraniany
  21. Ale ona ma gęste futro!
  22. witamy! Śliczna sunia
  23. niunka04 witamy w naszej galeri!
  24. dzisiaj z moim psem się stało coś dziwnego siedzimy sobie, bawimy się i nagle podlatuje do drzwi od kuchni (były przymknięte) i warczy ale tak jak nigdy jeszcze nie warczał na nikogo i na nic, ogon sztywno końcówka dotyka grzbietu co się jeszcze nigdy mojemu psu nie zdarzyło przez całe życie. Prześlizgnął się przez szpare i dalej warczy po chwili wrucił i schowałsię pod stołem ale dalej warczy. Poszłyśmy z nim do kuchni zapaliłam światło a D momentalnie się uspokoił. Coś mu się nie spodobało mój ojciek się kąpał ale do tego dzwięku przecież jest przyzwyczajony, nikt akurat nie szedł korytażem wię naprawde nie wiem o co mu mogło chodzić:shake: A kilka dni, a raczej nocy:diabloti: temu ok 1 coś mu się przyśniło, zerwał się z łużka i zaczął szczekać. Po chwili wrucił do łużka i zanim zasnął jeszcze 2 razy dla pewności zaszczekał:evil_lol:
  25. mój yorek waży nie całe 2 kilo a chodzi na flexi do 20kg
×
×
  • Create New...