Jump to content
Dogomania

martitaa

Members
  • Posts

    471
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martitaa

  1. Achhhh te oczy!!!!przecudne!!! [url]http://images23.fotosik.pl/210/52e6b16f53524cbf.jpg[/url] a to oczeta pieska mojej siostry [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/252/cacdf4dc74c44697med.jpg[/IMG][/URL]
  2. [url]http://i43.tinypic.com/29e6be0.jpg[/url] to slalom-gigant miedzy niewidzialnymi przeszkodami:loveu:
  3. W taka zime to najlepiej patrzec przez okno z cieplego mieszkanka:)jak on [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0353.jpg[/url] Sliczny jest:)
  4. powiedzcie szczerze co o nich sadzicie,oczywiscie jakosc niektorych pozostawia wiele do zyczenia:roll:,ale mimo to chce,zeby ktos sie wypowiedzial [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/254/f2696cc5f90abafbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/253/e857cba5c0d95e8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/246/186915342b501015med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/210/2356245dbc712530med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/209/6ae104931434f4d3med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Przyszlam sie przywitac.Przeszlam temat od poczatku,podoba mi sie tu:)Bede wracac co jakis czas jak mnie nie wyrzucicie:evil_lol: kilka moich fotek bardzo roznych [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/9/c8f7e3c358f99376med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/245/69c8d1d0f641d5a2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/259/dd277ff9cfaf186amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/215/5c692b3e98c27317med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/215/f546503ba231c61amed.jpg[/IMG][/URL]
  6. Nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jakie kluseczki czarne!!!!!!
  7. hmmm,watpie,by byly w Polsce.Chyba,ze z przypadkowego krycia goldena i labka:evil_lol:A nie wolisz po prostu jednej,lub drugiej z tych ras???
  8. zreszta ...jakos wcale mnie nie zachwycil swoim wygladem...na przyklad to zdjecie: [url]http://www.nextdaypets.com/directory/breeds/images/1100352.jpg[/url]
  9. [quote name='Genesis']Pozdrawiam!!! Jakie one są razem szczęśliwe! Szczególnie ujmujące są te zdjęcia z czułymi przytulankami Andzi i Ghany. Jeśli Twoje pieszczochy też tak stukają w podłogę pazurkami, to musicie mieć całą perkusję na 12 łapek! Zdrówka życzymy i do kolejnej sesji.[/QUOTE] Witam:)Ucieszylam sie z Twojej wizyty:)troche stukaja-tam,gdzie panele:evil_lol:ale juz przywyklismy!Pozdrawiam!
  10. A ja mam trzy suczki labki i tez bym nie zamienila na zadnego samca:);)
  11. Dokladnie chodzi o to,ze wczesniej byl noszony na rekach w to miejsce gdzie sie zalatwial i nawet takie bodzce jak zimno w lapki-robic kupke mogly tu zadzialac,na korytarzu tez chlodniej;)moze sprobuj wczesniej wychodzic niz sie spodziewasz,ze bedzie potrzebowal wyjsc "za sprawa".Pozdrawiamy!
  12. OK,moze sie kiedys zarejestruje i wpadne jak temat sie rozwinie:)dzieki
  13. No niezle opoznilam te gratulacje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:maja po roczku maluchy:loveu:no,ale mimo wszystko spoznione-gratulacje;)
  14. Witam!AAAAALLLEEE MIOT!!!szczesliwa siodemka panienek i chlopczykow,no,no!!!gratulacje!!
  15. [quote name='puzzle']gops jezeli w M sie nie miescie to L powinno byc dobre, pamietaj, ze przednia obrecz powinna wypadac tak: [IMG]http://i26.tinypic.com/25a7ny8.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/30ll6iq.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/e9g0uw.jpg[/IMG] dlatego do obwodu szyi powinnas dodac jeszcze 7-10cm;) martitaa to zalezy jakie sa Twoje laby, jezeli sa grzeczne, usluchany, nie ciagna i ladnie chodza na dwojniku, to powinno wam byc wygodniej. Jezeli kreca sie, szarpia, albo ciagna to bedzie wam niewygodnie;). Zamowilam szeleczki:diabloti:[/QUOTE] hmmm,raczej dwie grzecznie chodzace sie znajda:Da jedna diablica musi osobno:loveu:bo pewno by z nich wylazla predko:loveu:
  16. Witaj:)super,ze wpadas:multi:z do nas!
  17. [quote name='martitaa'][url]http://www.lubla-bart.com/eko04.jpg[/url] [url]http://www.lubla-bart.com/eko08.jpg[/url] [url]http://www.lubla-bart.com/eko10.jpg[/url] ma 6 koni,koz paredziesiat,ukochanego swojego psa od lat,zajmuje sie tez bartnictwem i sam pracuje przy swoich zwierzetach:)a w ogole nie bede tu truc najlepiej odwiedzcie jego strone,jesli chcecie sie przekonac [url=http://www.lubla-bart.com]LUBLA[/url] a tu jeszcze zdjecie ktore mnie urzeklo:multi: [url]http://www.lubla3.republika.pl/bozecialo/bcm02.jpg[/url] ;)[/QUOTE] Ewka tu na koniec Ci przenioslam ten temat:)
  18. dziewczyny mi pomogly i dziala:)
  19. Masz piekne psy:)pozdrawiamy i zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia!
  20. wow!:evil_lol:piekne psy! i jakie zdjecie!!!no i zainteresowanie opona widac jak na dloni;)wspaniale psy(przepraszam ze tak troszke nie na temat,ale przegladam caly temat a to zdjecie mnie powalilo na kolana:)
  21. [quote name='panbazyl']dzieki za pozdrowienia!!! Dawno tu nie zagladalam, bo dzieci ludzkie tak szybko nie dorastaja do wieku samodzielnego jak psie... niestety... Teraz mam dwa laby - Bazyla - pies i Pirania - suczka - szczeniak wlasciwie. Pirania jest czarna, wiec przez miejscowych nazywana jest - "ale ladny kundelek!..." coz. Bazylowi na zime nochal zjasnial - pewnie zaraz wymysla tez nowa rase...[/QUOTE] czesc:)ja mam 3 labki,na czarna mowia-a to?co za rasa? a zdarzylo sie ostatnio,ze dwie biszkoptowe byly owczarkami podhalanskimi wedlug sasiada...hmmm A swoja droga jak uslysza jak wolasz swoja czarna suczke....to dopiero bedzie panika i na pewno zalicza do ras agresywnych:loveu:
  22. ja tez czekam.Co za powod?
×
×
  • Create New...