Jump to content
Dogomania

martitaa

Members
  • Posts

    471
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martitaa

  1. [quote name='bonsai_88']No to dobrze mi się wydawało z tym czarnym pod noskiem :multi:[/QUOTE] tak:)a kiedys znajde takie zdjecie Andzi,na ktorym,hmmmm..jej czarny-niby wasik pod nosem przypomina wszystkim...a zreszta jak zobaczysz to predko Ci sie skojarzy:evil_lol:dzis tego poszukam:evil_lol:
  2. A u nas nawet nie ma sie co zastanawiac,ksiadz tez "psiarz,sam ma retrievera,tylko nie labradora,rozmawiamy zawsze chwile na "psie tematy" a jak pierwszy raz byl u nas to tarmosili sie z mala jeszcze Andzia nawzajem(oczywiscie nie w czasie modlitwy);)i bylo naprawde fajnie:)zycze Wam wszystkim takiego podejscia ksiezy do zwierzat jak ma nas ksiadz:)dodam,ze ma cztery konie,sam oczywiscie sie tym stadkiem zajmuje i bardzo to lubi;)
  3. Od razu na policje!jak najszybciej!
  4. Witam,przyszlysmy sie przywitac przy niedzieli:)pada u Was snieg?Bo u nas od wczoraj bez przerwy.
  5. i to pewno najlepsze wyjscie:)popieram.Pozrawiam,chwilke mnie nie bylo.ale mamy trzecia labke i to nam zajmuje wiekszosc czasu:)
  6. ja tez mysle,ze tak:)
  7. :loveu::loveu::loveu:juz trzy lebki biegaja po domu:)za chwile zdjecia!
  8. przyszlam Twoje slicznosci poogladac:):loveu::loveu::loveu:a cala szczesliwa jestem bo Tajga juz od 3 godzin hasa po mieszkaniu z Andzia i Ghana i tak sie zachowuje jakby od zawsze tu mieszkala:)a ja pstrykam wlasnie zdjecia,beda za chwile
  9. Mickey pozdrawiamy Cie i Twoja pancie:)fajnie razem pracujecie:*:loveu:
  10. Dziekujemy za odwiedziny i pozdrowienia:)zdjecia bedzie teraz fajnie robic jak juz przywyka do mieszkania:)z pierwszego wejscia do domu niestety nie mam bo sama za nia bylam tak przejeta,ze ani w glowie mi bylo pstrykanie:loveu: Co do tego,ktora najstarsza to Tajga oczywiscie:),ale jak na razie przewodnictwo stada ma caly czas Andzia z tego,co obserwujemy.Pozdrawiamy,mrozik dzis u nas,brrrrrrr
  11. wracam,bo nie odpowiedzialam dokladnie-Tajga to ta po lewej na 1wszym zdjeciu kojcowym:diabloti:Piekna,madra i potrafi juz nam okazywac milosc....a oznak tesknoty za swoim 5cioletnim pobytem u pana x-zero!:multi:
  12. heh,wiem:eviltong:tez moi znajomi czasem ich nie rozpoznaja,ale my tak.To straszne,ale ja dzis przeszlam gehenne jak miala 1wszy raz do domu wejsc...a okazalo sie,ze moj stres byl wiekszy,niz jej:loveu::loveu::loveu:i jestem zadowolona:)bo wreszcie nie musze reszty towarzystwa do kojca wpuszczac,zeby im porobic wspolne zdjecia:)jest przekochana-umie sie przytulac-nie wiem skad to wziela,bo jej pana nie podejrzewam o to:mad:,pozdrawiam!
  13. a to zbyt dlugi temat...i my juz nied chcemy o nim pamietac:)pozdrawiam.Tajga dzis wieczor odwazyla sie przekroczyc prog mieszkania bo przez 5 lat nigdy nie weszla do domu..trzeba bylo odczekac,ale juz sa postepy:)a nasze dwie panny ja oprowadzaly po domu:loveu:i to bylo piekne!!!!
  14. trzecia sunia z hodowli pana,ktory stwierdzill,ze ma juz 5 lat i wymienil sobie stadko na nowe,wiec ja sprzedaje.Widac okazala sie nieprzydatna...Pozdrawiam
×
×
  • Create New...