-
Posts
1546 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cieplutkaa.
-
My też odstajmy od całej reszty ;D Lara ma dwie (czerwone) obroże : skórzaną i materiałową. Do tego dwie automatyczne smyczki : flexi summertime (różową ;)) i też flexi taką klasyczną, czerwoną.. Mamy jeszcze skórzaną smyczkę i dłuższą taśmę. (Wszystko czerwone :) ) Ale już na jednym bazarku zamówiłam czarną z odblaskowymi kostkami obrożę trixie (tylko nie wiem czy nie będzie za wąska .. zobaczymy jak odbiorę) .. Noo i teraz zastanawiam się nad jeszcze jedną obrożą.. Chcialabym wesołą, wiosenną : )) Myślałam o turtle reef, rogzette i jeszcze o [URL="http://reddingo.bazarek.pl/opis/295298/obroza-m---cricadelic-green.html"]zielonym dingusiu[/URL] Jak myślicie, która by pasowała do złotej psiny? Przyznam jeszcze, że myślałam o [SIZE=3][COLOR=#00B100]Zielono[/COLOR]- [COLOR=#FFD016]żółtej [COLOR=Black][SIZE=2]o[/SIZE][SIZE=2]broży od Marty, acz ona to już by chyba w ogole nam nie pasowala. Pzdr. [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Molli']Na moje oko to jest obroża Yarro, czy jakoś tak ;)[/QUOTE] [quote name='BullWest']Haha te serducha i ta niebieska obok to Yarro :D[/QUOTE] Dziękuję Wam. Śliczne są ! PS: Ma ktos foty obroży Rogzette na psie? Chyba nawet ostatnio była tu wstawiana - zaraz odszukam, ale jak ktos jeszcze ma to bylabym wdzięczna za zdjęcia :) Może być na Pw, jesli tu juz byly.. zeby nie zasmiecac ;)
-
O Matko i Córko! ; o ;(
-
BullWest ta czerwona w serca jest wprost przeboska ! :crazyeye: Jakiej ona jest firmy ? :loveu:
-
[CENTER][SIZE=7][COLOR=magenta]STO LAT !!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE] :bigcool::smilecol::bigcool:[/CENTER]
-
Wystawiłam Doremi na allegro . Tak więc teraz mam [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=938127432"]Doremi[/URL], [URL="http://allegro.pl/item935447294_srebrny_mix_owczarek_szarik.html"]Szarika[/URL] i [URL="http://allegro.pl/item934298852_piekny_mlody_i_towarzyski_sprite_czeka_na_ciebie.html"]Sprite [/URL]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Halgre, Darianno - dziękujemy :loveu: -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
nono : ) zadowolona i to jak .. teraz tylko ja czekam na cieplejsze dni, aby moc wyprobowac w wodzie nowy dysk ;) -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
dubel .. grr .. -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Roczna już sunia mówi Wam dobranoc. :loveu: -
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Cieplutkaa. replied to Darianna's topic in Galeria
[quote name='Feigned']kurczę, a mi się połowa zdjęć nie ładuje do końca :shake: ale te co widzę to suuuper :loveu:[/QUOTE] dokladnie .. :loveu: -
Hej Wam : )
-
Fajne te Wasze drzewka .. Aż sama posadzę : ))
- 78403 replies
-
Bry wieczor : )))
-
I ja też się podpisuję :)
-
Aa zaostrzę Wam jeszcze apetyt mówiąc, ze Fidorka lepiej smakuje niż wygląda ? :loveu::loveu: Aa Fiodor boski ! :loveu:
-
Hah .. Ja mojej boksi ['] kiedyś na święta przyczepilam kokardę do obroży i tak zostało na jakiś czas.. Ludzie się patrzyli na mnie jak na wariatkę.. W końcu kto to ubiera ' psa morderce' w takie wstazki..:diabloti: Ehh .. Larze tez bym mogla takie kokardziaste szelki kupic. :loveu: Z niej toz to prawdziwy morderca. Nawet nie gryzie, a od razu w calosci polyka. :diabloti:
-
Boże jakie cudo .. :-o Wata - imie dosc kontrowersyjne, ale do tej mychy bardzo pasuje . :loveu: Albo Candy .. :loveu: Rozkoszna jest !!! :loveu::loveu: A imiona dla pozostałej trójki - rewelacja ! :diabloti:
-
Słodkie zdjęcia Majeczki :loveu: Ale mao ! ! !
-
Noo to czekamy na te fotki białasa w nowej obróżce. :loveu:
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Izuuus'][CENTER]:new-bday: Larciu, wsyztskiego najlePSIEGO! :new-bday:[/CENTER] dużo zdrówka, spacerków, przysznego jedzonka, mnóstwo smaczków i szalonych zabaw w błotku :diabloti:[/QUOTE] Dziękujemy za życzonka. :loveu: Laurka świętuje dzisiaj u Dziadków .. Dostała taki dluuuugi sznur do zabawy, pelen pętelek i frędzli .. Lara uwielbia takowe . :loveu: Ode mnie ma taki gumowy dysk [url]http://www.kacikpupila.pl/sklep/images/fotosy/Trixie/Zabawki/dysk33502.jpg[/url] Aa od rodzicow ogromną kość :loveu: Do tego jeszcze jutro odbieramy obrożkę, kupioną na dogomaniackim bazarku.