Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. kolczatkę jak w kojcu siedział i nie wychodził na spacery miał zdjęta, na Ani prośbę ale jak tylko zaczęły się spacery to ponownie ją założyli, to nie nasze fanaberie, też jestem za tym by pies absolutnie nie chodził w kolczatce ale obroży tam mało, taniej za 10 zł kupić nie można bo to silny pies i strach pomyślec jak taką zerwie, reasumując nie będzie nowej mocnej obroży, to Keno będzie spacerował w kolczatce :(
  2. nie zamęczysz :p my potwornie wytrzymali tu wszyscy jesteśmy, jedynie takie właśnie relacje pomagają nam robić to co robimy bo to podtrzymuje na duchu
  3. wybierajcie co chcecie nie wiem co piękniejsze... [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110128.jpg[/IMG] do tego świetny charakter, cudo nie pies, tymczas chociaż jakiś błagam :placz: on tak w mróz dostanie po tych łapach... :-( [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110161.jpg[/IMG] do tego ta piękna masywna sylwetka [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110143.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110142.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110140.jpg[/IMG]
  4. kolejne... [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110139.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110138-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110135.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110131.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110129.jpg[/IMG]
  5. no nie dajcie mi ryczeć, takie cudo! Aniu jest ten pakiet ogłoszeń? musimy zacząc go ogłaszać koniecznie [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110160.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110159.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110154.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110151.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110149.jpg[/IMG]
  6. to ja proszę teraz o reklamowanie naszego nowego spanielka Dinka! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216501-7-miesi%C4%99czny-czarny-spanielek-Dinko-szuka-odpowiedzialnego-w%C5%82a%C5%9Bciciela?p=17857030#post17857030[/url]
  7. a ja zapraszam do naszego kolejnego spanielka Dinka [url]http://www.dogomania.pl/threads/216501-7-miesi%C4%99czny-czarny-spanielek-Dinko-szuka-odpowiedzialnego-w%C5%82a%C5%9Bciciela?p=17857030#post17857030[/url]
  8. jeszcze parę fotek [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110257.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110255.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110252.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110251.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110245.jpg[/IMG] dobrze gdyby psiak znalazł odpowiedzialny tymczas u wielbicieli rasy!
  9. Dinko trafił do schroniska jakiś czas temu. Do teraz nie wiemy czy uciekł, czy został wyrzucony ze swojego domu. Jest pięknym lecz wymagającym i dość głośnym psem. Oczywiście trzeba popracować nad jego zachowaniem i ustalić pewne zasady jak powinna wyglądać relacja pies-właściciel, bo w tej chwili Dinko uważa, że wszystko mu wolno. Szukamy dla Dinko domku stanowczego, znającego się na podstawach szkolenia, bądź chętnego na podjęcie z psem szkolenia. Pies przed adopcją zostanie wykastrowany! Oto piękniś: [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110235.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110237.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110239.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110266-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110265.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110209-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110207.jpg[/IMG] kawał z niego psa prawda?
  11. z oczek cały czas łzawi :roll: [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110218-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110216-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110215.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110211-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110210.jpg[/IMG]
  12. specjalnie dla Was Tycjan w wersji wybiegowej [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110232.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110229.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110225.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110221-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110218-2.jpg[/IMG]
  13. przy zdjęciu profilowym ząbków na wierzchu nie widać :):) a Ciapek nie chciał zjeść Pani doktor? :diabloti:
  14. łoooo ale wieści, to ja czekam na relację nowej Pani Kazia :)
  15. to prawdopodobnie nowotwór to nie jest nagła akcja, pies to wcześniej miał dlatego ciężko mu z budy wyjść
  16. i warunki miała rewelacyjne.... kurcze może przez sforę znajdzie się ktoś kto podoła, ona co prawda mała jest troszkę ale gdyby się do jakiegoś hasiorka dało ją dobrać to bieganie w zaprzęgu by jej sporo dało
  17. Keno dalej siedzi, łapki wyglądają coraz gorzej, zima idzie :(
  18. poproszę Kasię, może się wyrobi bo ma nową pracę i pewnie jej ciężko
  19. no zapowiada się fajny domek :)
  20. nic nie dostałam :(
  21. [quote name='ania z poznania']Ale zauważyłyście, że najłatwiej uczą się tych głupotek od siebie??[/QUOTE] to nie głupotki, to instynkt myśliwski :evil_lol: wada, czy też czasem zaleta wrodzona
×
×
  • Create New...