-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
kolczatkę jak w kojcu siedział i nie wychodził na spacery miał zdjęta, na Ani prośbę ale jak tylko zaczęły się spacery to ponownie ją założyli, to nie nasze fanaberie, też jestem za tym by pies absolutnie nie chodził w kolczatce ale obroży tam mało, taniej za 10 zł kupić nie można bo to silny pies i strach pomyślec jak taką zerwie, reasumując nie będzie nowej mocnej obroży, to Keno będzie spacerował w kolczatce :(
-
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nie zamęczysz :p my potwornie wytrzymali tu wszyscy jesteśmy, jedynie takie właśnie relacje pomagają nam robić to co robimy bo to podtrzymuje na duchu -
wybierajcie co chcecie nie wiem co piękniejsze... [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110128.jpg[/IMG] do tego świetny charakter, cudo nie pies, tymczas chociaż jakiś błagam :placz: on tak w mróz dostanie po tych łapach... :-( [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110161.jpg[/IMG] do tego ta piękna masywna sylwetka [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110143.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110142.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110140.jpg[/IMG]
-
kolejne... [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110139.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110138-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110135.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110131.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110129.jpg[/IMG]
-
no nie dajcie mi ryczeć, takie cudo! Aniu jest ten pakiet ogłoszeń? musimy zacząc go ogłaszać koniecznie [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110160.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110159.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110154.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110151.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110149.jpg[/IMG]
-
Lala, spanielka przywiązana w lesie - za co? Pojechała do domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to ja proszę teraz o reklamowanie naszego nowego spanielka Dinka! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216501-7-miesi%C4%99czny-czarny-spanielek-Dinko-szuka-odpowiedzialnego-w%C5%82a%C5%9Bciciela?p=17857030#post17857030[/url] -
Spanielek Lucek - łagodny i kochany pojechał do domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a ja zapraszam do naszego kolejnego spanielka Dinka [url]http://www.dogomania.pl/threads/216501-7-miesi%C4%99czny-czarny-spanielek-Dinko-szuka-odpowiedzialnego-w%C5%82a%C5%9Bciciela?p=17857030#post17857030[/url] -
jeszcze parę fotek [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110257.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110255.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110252.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110251.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110245.jpg[/IMG] dobrze gdyby psiak znalazł odpowiedzialny tymczas u wielbicieli rasy!
-
Dinko trafił do schroniska jakiś czas temu. Do teraz nie wiemy czy uciekł, czy został wyrzucony ze swojego domu. Jest pięknym lecz wymagającym i dość głośnym psem. Oczywiście trzeba popracować nad jego zachowaniem i ustalić pewne zasady jak powinna wyglądać relacja pies-właściciel, bo w tej chwili Dinko uważa, że wszystko mu wolno. Szukamy dla Dinko domku stanowczego, znającego się na podstawach szkolenia, bądź chętnego na podjęcie z psem szkolenia. Pies przed adopcją zostanie wykastrowany! Oto piękniś: [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110235.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110237.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110239.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110266-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110265.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110209-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110207.jpg[/IMG] kawał z niego psa prawda?
-
z oczek cały czas łzawi :roll: [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110218-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110216-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110215.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110211-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110210.jpg[/IMG]
-
specjalnie dla Was Tycjan w wersji wybiegowej [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110232.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110229.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110225.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110221-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/slub-1110218-2.jpg[/IMG]
-
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przy zdjęciu profilowym ząbków na wierzchu nie widać :):) a Ciapek nie chciał zjeść Pani doktor? :diabloti: -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
łoooo ale wieści, to ja czekam na relację nowej Pani Kazia :) -
i warunki miała rewelacyjne.... kurcze może przez sforę znajdzie się ktoś kto podoła, ona co prawda mała jest troszkę ale gdyby się do jakiegoś hasiorka dało ją dobrać to bieganie w zaprzęgu by jej sporo dało
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
słodziak! :p:p -
poproszę Kasię, może się wyrobi bo ma nową pracę i pewnie jej ciężko
-
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Reksio hops -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no zapowiada się fajny domek :) -
mam dzięki!
-
nic nie dostałam :(
-
Ciapek z pola namiotowego, mały psiak- wreszcie ma dom!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Ale zauważyłyście, że najłatwiej uczą się tych głupotek od siebie??[/QUOTE] to nie głupotki, to instynkt myśliwski :evil_lol: wada, czy też czasem zaleta wrodzona