Jump to content
Dogomania

maja602

Members
  • Posts

    3572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maja602

  1. Czy macie upatrzony DT dla Szarika i określone koszty utrzymania?
  2. [quote name='anhelina']Strasznie mi przykro, że z niego taki LEJEK...:([/QUOTE] Nie przejmuj się sikaniem. Zjadł połowę mydła, więc dał dowód, że nie mamy z byle kim do czynienia. Z sikaniem też sobie poradzi. Kto oglądał film " O dwóch takich co ukradli Księżyc" to zapewne pamięta jak Jacek i Placek zjadali kredę w szkole. No i proszę jakie zuchy z nich wyrosły.
  3. Ja też jestem z Wami. Będę tu zagladała przez cały dzień. Wątróbka, ach pycha, a tu się ktoś zastanawiał, co ona będzie jadła. Wydaje mi się jednak, że dzisiaj, jeżeli w ogóle, to tylko troszkę. Przesyłam pozytywne myśli w stronę Torunia.
  4. Bardzo ładny piesek a jak się porówna ze zdjęciem z pierwszego postu, to w ogóle jakby nie ten sam. Ktoś będzie miał supr przyjaciela.
  5. Jak sytuacja na froncie. Jakieś nowe decyzje?
  6. Jest świetnym, kochanym pieskiem.
  7. Nie jesteś wredny ani dziecinny. Ja też uważam, że to co się złego zrobiło, powinno wrócić. To po prostu jest sprawiedliwe.
  8. toyota masz zapchaną pocztę
  9. No to moje gratulacje Bono. Bądź grzeczny i oczywiście szczęśliwy.
  10. Super. Pieniążków przybywa. Ja jutro na operację wpłacę 100zł. Piszę o tym, ponieważ zależy mi bardzo na tym, żeby mimo kosztów ratować łapkę Farci. Dlatego proszę, jeżeli możecie dorzućcie parę złotych jednorazowo na operację.
  11. Jest mi bardzo przykro. Popłakałam nad nim wcześniej jak się dowiedzialam, że tak bardzo cierpi i teraz też, mimo, że nic go już nie boli.
  12. Zrobiłam dzisiaj ogłoszenie dla Śnieżki na tablica.pl [URL]http://tablica.pl/oferta/mlodziutka-sniezka-do-adopcji-IDKnlw.html[/URL]
  13. Trzeba prosić o pomoc każdego, kto może pomóc.
  14. [quote name='Malgoska']Co to za kropcia? Jakie ma problemy? Ma wątek?[/QUOTE] To jest wątek Kropeczki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220252-Tragedia-8tyg.-Kropci.-Pomóżmy-jej-stanąć-na-łapkach.Potrzebne-wsparcie-na-diagnozę/page8[/URL] W tej chwili uczestniczę w pomocy dla dwóch suczek z chorymi łapkami Farci i Kropeczki. Jak na tych wątkach sprawy się w miarę wyklarują to postaram się może jakoś pomóc także Jedyneczce. Jutro zrobię błyskawiczną zbiórkę w pracy dla Farci. Ludzie teraz bardzo oszczędni ale poprzednim razem, jak zbierałam na inne zwierzęta, to każdy coś dorzucił. Jeżeli Happy garden by użyczyła konta, to by było super.
  15. Ja też nie rozumiem o co z tą "rozmową" chodzi? Świadek, czy podejrzany a może po prostu zainteresowany?
  16. Chyba się nie zatruje. Może tylko bańki będzie nosem puszczał. Niezły numer z niego. Dorobiłam jeszcze jedno ogłoszenie dla Harrego [URL]http://tablica.pl/oferta/kiedys-sucharek-dzis-piekny-harry-do-adopcji-IDKnIz.html[/URL]
  17. Zaglądam i pytam o Perełkę. Czy brak wiadomosci jest dobrą wiadomością? Czy mała pokonała chorobę?
  18. [quote name='agusiazet']Z tego, co wiem, aukcje cegiełkowe powinny być na fundacje lub organizacje, szczególnie jeśli o konto - nie moze być prywatne![/QUOTE] No to już po allegro, bo ja nie jestem ani organizacja, ani fundacja. Chciałam zrobić aukcje sprzedaży zdjęć Farci po 5zł. Zdjęcia, dla oszczędności bym wysyłała pocztą elektroniczną. Trudno skoro nie można. Ja chyba widziałam takie aukcje gdzie nie było konta fundacj? Sprawdzę. W takim razie może jakiś bazarek albo zrobię zbiórkęw pracy.
  19. Dlaczego terra ciesz się, bo akurat u Farci wszystko się dobrze układa. U prosiaczkowej Farcia będzie miała DT. Może i dom stały ale taka decyzja musi zapaść w domu u prosiaczkowej a nie na wątku. To prosiaczkowa i jej domownicy będą mieszkali razem z pieskiem i wszyscy obecność pieska muszą zaakceptować. Taka decyzja musi być przemyślana, zeby nie skrzywdzić nikogo , Farci przede wszystkim. Wzystko muszą ustalić osoby, które będą pieskiem się zajmować. My tu na wątku będziemy pomagać. Ciesz się i odzywaj. Bardzo Cię proszę. Ja wczoraj dostałam wiadomość o Kropci, której wet nie dał sznsy na operację lecz na amputację. Ona ma zaledwie dwa miesiące. Mam nadzieję, że będzie druga konsultacja i inna diagnoza. Trzeba się cieszyć, że Farcia ma szansę na uratowanie łapki i opuszczenie schroniska.
  20. Przymierzam się do allegro ale po raz pierwszy chcę zrobić takie, na którym będą zbierane pieniądze. Nie mam konta internetowego, na którym mogłabym podglądać wpłaty i to chyba największa obawa. Zawsze na allegro tylko kupowałam i ogłaszałam sieroty do adopcji. Natomiast w tej chwili, to bedzie trochę inaczej. Myślę, że dzisiaj się to rozstrzygnie. Myślałam, że jest tu ktoś bardziej doświadczony w kwestii allegro i trochę mi pomoże ale chyba nikt tu nie robił? Ja mam jeszcze jedną sunieczkę Koropcię, której bedę chciała pomóc finansowo i którą też czeka operacja łapeczki a może nawet amputacja. Więc będę musiała się odważyć. Jak zrobię allegro cegiełkowe 2 razy, to już będę robić bez obaw.
  21. Ja to po prostu nie mogę sobie tego wytłumaczyć. Jak można pozbyć się tak cudownego i grzcznego pieska, a na dodatek pieska w podeszlym wieku, który przez wiele lat żył razem z człowiekiem. W jaki sposób ona trafiła do schroniska? Czy coś wiadomo na temat jej wcześniejszych losów?
×
×
  • Create New...