-
Posts
2651 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *anusia&ajlu*
-
nie wiem jak grafik bede miala na te dni, bo urlop zaczynam od 19 lipca, ale bardzo bym chciala byc w te dni na wystawie, bede probowala sie zamienic z kims jak bede pracowala;) chyba juz pokazywalam ta fotke [IMG]http://images37.fotosik.pl/285/2fade2e3efd2f719med.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://images36.fotosik.pl/176/3c6936031d7bd61fmed.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/289/b458eadb72a479a8med.jpg[/IMG] mam wiecej ale mnie juz zalogowali i zaraz bede odbierac polaczenia:) narazie mam lunch i jem goracy kubek:evil_lol:
-
i Ajlu zaczaila sie na zabaweczke [IMG]http://images47.fotosik.pl/289/eb3407919659bebemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/289/7645c09c52b4c7c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/289/f1a168080fd345c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/202/563fdea93d88d84amed.jpg[/IMG] moja piekna:loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/286/17188328b4518149med.jpg[/IMG]
-
Iza w lipcu mam urlop, jest szansa ze sie powiekszy towarzystwo, to zapraszam:loveu: jeszcze nie koniec fotek:evil_lol: sie zmachala i zaczela sapac:evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/285/977d2e7f3fb90cefmed.jpg[/IMG] chwila skupienia... [IMG]http://images50.fotosik.pl/290/b83d2d82198dd08fmed.jpg[/IMG] zrezygnowana i zmeczona uciekla pod krzeslo [IMG]http://images36.fotosik.pl/176/342189d0fd76fab4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/290/62d327c44a134a11med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/289/2a87a153ead575afmed.jpg[/IMG]
-
ona tak ma zawsze przy scieleniu, charakterkiem to one chyba podobne sa:evil_lol: teraz mama do mnie dzwonila powiedzialam ze Mili ja ugryzla w lape i pies kuleje:crazyeye: co za kota mam:mad::evil_lol: [IMG]http://images40.fotosik.pl/285/4979ba3f96450cc8med.jpg[/IMG] lataaaa:diabloti: [IMG]http://images40.fotosik.pl/285/218ec85ec36e1c79med.jpg[/IMG] zlapala swoja pileczke:loveu: [IMG]http://images35.fotosik.pl/144/29ad5d3b047e31a6med.jpg[/IMG] poluje....[IMG]http://images41.fotosik.pl/285/771a49743ee654dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/285/fd3dc6249435565emed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images36.fotosik.pl/176/2432ae38e671c4famed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/144/fed30683e3ed76d3med.jpg[/IMG] zapatrzona w swoja zabaweczke [IMG]http://images41.fotosik.pl/285/f937c63ccf042361med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/285/9ad453ec062cc066med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/289/6f39936708083a6amed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images50.fotosik.pl/290/8ca917f7b9dddb8cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/144/fe6380388015635bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/285/df3e2d6d6ee9850fmed.jpg[/IMG] tak przeszkadza jak sciele lozko:evil_lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/289/1d4e5ccfd1117694med.jpg[/IMG] i sie tak smiesznie trzyma:loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/289/f1f6994e0e4cd5b7med.jpg[/IMG]
-
[quote name='wiki4']Ee, ale burza to takie TV. Bez reklam :cool3: A po burzy na spacer. Tak ładnie zawsze pachnie :eviltong: Kto powiedział, że w domu? :diabloti: Naprawdę fajnie patrzy się na burzę na dworzu :cool3: Próbowałaś ? :lol:[/QUOTE] ja bym wolala burze obejrzec w tv, niz na zywo:eviltong: spacer po burzy fajny jest takie powietrze orzezwiajace:lol: wariatka:mdleje: w burze na dworzu:evil_lol: nie probowalam i nie bede:diabloti: [quote name='HuSkYy-Paulina-94']próbowałam jadąc na rowerze ale wtedy to był taki deszcz i takie grzmoty że mało co z roweru nie spadłam :lol:[/QUOTE] nastepna wariatka:evil_lol: ło matko nie wyszlabym nigdy na rower z domu w trakcie burzy:p Tofiasty na tych fotkach jak Aniołek a wyprul wnetrznosci zabaweczce:evil_lol:
-
[quote name='Cavy']W pracy w niedziele? To gdzie ty pracujesz? [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]:evil_lol: A ja sobie przyszłam na pogaduchy. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG] :diabloti: A cóż to za piękny Toller? ;-)[/QUOTE] ja pracuje w biurze obslugi klienta i jestesmy czynni cala dobe przez 7dni w tygodniu, akurat dzis do 1 w nocy pracuje;) ale narazie wylogowana jestem, nie odbieram polaczen;) A Toller to Foxtrot od Kasi, jest cudowny, a jaki miziasty:loveu: foteczki dodaje;) [IMG]http://images43.fotosik.pl/289/218090ba5ee9c3f2med.jpg[/IMG] a tu park Bródnowski, tam gdzie Duffelki czesto chodza;) [IMG]http://images50.fotosik.pl/290/b08885b032bcb5d9med.jpg[/IMG] a tak sobie Mili rybki oglada:D [IMG]http://images37.fotosik.pl/285/e5b64481ca5822b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/290/e2a010531171e0f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/290/d31316982604c187med.jpg[/IMG]
-
zalegle, jak bylam nad Zegrzem :D troszke krajobrazow bedzie.... [IMG]http://images36.fotosik.pl/176/d6dc341f0c04acc6med.jpg[/IMG] slimak w slimaku:D [IMG]http://images38.fotosik.pl/286/6b57fda27f1a8e82med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/285/ebfaacedc86bdab6med.jpg[/IMG] z tylu Szyszka [IMG]http://images50.fotosik.pl/290/1723eddd3d6f1badmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/285/a7f24b3861f007fcmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='wiki4'][URL]http://l.yimg.com/g/images/spaceball.gif[/URL] Ajlu ma bardzo ładne zdjęcia :D[/QUOTE] :loveu: tez mi sie podobaja [quote name='HuSkYy-Paulina-94']hah cudowne te foty :loveu: :turn-l: [url]http://l.yimg.com/g/images/spaceball.gif[/url] [url]http://l.yimg.com/g/images/spaceball.gif[/url] Ajlu wymiata :loveu:[/QUOTE] fotki robila kaasik91:loveu: [quote name='gosiulaa'][url]http://images44.fotosik.pl/289/38920667dedc2016.jpg[/url] fiu fiu fiu... co za skoki!:D[/QUOTE] skakac to ona uwielbia:razz: [quote name='Kaya93']Hej :loveu: świetne zdjęcia :loveu: śliczne macie tereny :cool3:[/QUOTE] hej, dzieki:loveu: tak park tez mi sie podoba, ale czasami za duzo ludzi ale dajemy sobie rade, Ajlu powoli coraz mniej zaczepia ludzi:lol: i ucze zeby nie zaczepiala rowerzystow [quote name='C&B']Dzień Dobry ;) Wszystkie psiaki śliczne![/QUOTE] nooo nareszcie, po banie:multi: [quote name='sunshine'][url]http://images44.fotosik.pl/289/7763a776fa25306amed.jpg[/url] To zdjęcie jest śliczne:D Fajne towarzycho:D Duży jest ten park?:) Ja tam lubię jak pada deszcz:D Przynajmniej wredni ludzie się nie kręcą hyhy[/QUOTE] jest spory i kilka stawow jest, towarzystwo bylo fajne, spacerek byl z okazi 7 urodzin Zosi:loveu: zaraz fotki:evil_lol: siedze w pracy, wylogowali mnie i mam chwile wolnego
-
wracajcie juz, fotek Dufelka bym poogladala:D
-
[quote name='puchu']Cavano Dream Team ;) Generalnie psiak musi się słuchać. Trzeba zaliczyć test, egzamin i 6 spotkań. Na teście i egzaminie s m.in: nie ruszanie jedzenia z ziemi i od kogoś kto je, chodzenie przy nodze, odwołanie od ciumkajcego człowieka, rozproszeń (np. piłka), wytrzymanie przy nodze gdy ktoś podchodzi i głaszcze, wytrzymanie minuty w wybranej pozycji, reakcja na kule, wózek, biegającego człowieka, wykonanie komendy od obcego, dwie sztuczki. Więcej nie pamiętam. Psy pokazowe nie maj kontaktu z publiczności.[/QUOTE] fajny klub:D ale moja Ajlu nie zaliczylaby tego jedzenia;) wytrzymania w jednej pozycji az 1 minute, i nie dalaby sie poglaskac, nie mowiac juz o reakcji na wozek, biegajacego czlowieka:) masz mega grzecznego psa :loveu:
-
niesamowite fotki, Shira jaka zadowolona, czeciej powinniscie tam jezdzic, pychol ma przeszczesliwy:loveu: no i ta szyszunia:loveu: :evil_lol:
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
*anusia&ajlu* replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Gratulacje!!! :multi: :loveu: super Qwendi szykujecie na wystawe:D wlos ma boski:loveu: i tak grzecznie stoi:D czekamy na wiecej foteczek, i grzywkow tez:D -
wu tu gadu gadu a ja chce nowe foteczki:D
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
*anusia&ajlu* replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='wiki4']Nusia, czy Ty cierpisz na bezsenność? :eviltong: Fotki fajne, wiosenne :lol:[/QUOTE] ja nie cierpie na bazsennosc, wole sobie w nocy posiedziec:D ide spac jak mi sie chce nic na sile:D foteczki fajne, ale dzis tez jest dzien i poprosimy nowe:D:D:loveu: jak Qwendi na wystwie??? -
huraaaa wrociliscie:multi::multi::multi::loveu::loveu: no to licze na duzo foteczek Cziki i myszek:loveu:
-
podoba mi sie ta fotka:loveu: [URL="http://i41.tinypic.com/qxrpyh.jpg"]http://i41.tinypic.com/qxrpyh.jpg[/URL] wiecej fotek prosimy:)
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
*anusia&ajlu* replied to łamAga's topic in Foto Blogi
foteczki boskie:loveu: 3mam kciuki mocno!!! -
[quote name='Foxowa'][url]http://images50.fotosik.pl/290/65632470ff1c4630med.jpg[/url] Super spacerek! :)[/QUOTE] spacerek super, chociaz na poczatku padalo ale bylo suuper:D [quote name='Izabela124.']Jeśli możesz to wyślij mi na pw cenę tego szkicu[/QUOTE] napisalam;) [quote name='kaasik91']Hej :D Ajlu jest super! Bardzo fotogeniczna ;)[/QUOTE] a Foxtrot tez jest boski:loveu: dzieki;) [quote name='Aga&Ganja']Super widoki! :loveu: Widać Ajlu szalała! :D [url]http://images38.fotosik.pl/285/5ffd162c39081e46med.jpg[/url][/QUOTE] szalala szalala.... tu wiecej fotek:D [URL="http://www.flickr.com/photos/kaasik_91/sets/72157623969728630/with/4568890882/"]http://www.flickr.com/photos/kaasik_91/sets/72157623969728630/with/4568890882/[/URL] 1sobie ukradlam, jest boska!!! zazdroszcze miec taki talencik w cykaniu takich fot....:) [IMG]http://images44.fotosik.pl/289/38920667dedc2016.jpg[/IMG]
-
nie łam sie ja juz marze o grzywku z 10-12 lat, juz nawet nie pamietam ile:/ moze w koncu mi sie poszczesci teraz i niedlugo bede miala malenstwo:D moze bo jeszcze nic nie wiadomo... to bede 3mala kciuki zebys i ty tez miala:)
-
mi tez w zoo najbardziej podoba sie to pomieszczenie:) w tym roku napewno pojde bo nie bylam w tamtym;) za daleko mam :D
-
Foksowa ja nie mam:/ heh jeszcze;) moze niedlugo:D mnie tez na wystawie nie bedzie, jednak pracuje:/ gdzie fotki???
-
fajneeee super ze Aria jest terapeuta:) gdzie chodzicie na treningi?
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']i ty mowisz ze terenów nie macie [url]http://images42.fotosik.pl/201/29a721fa12b314d4med.jpg[/url] cudnie :loveu: [url]http://images36.fotosik.pl/176/c01b69cdf283b99dmed.jpg[/url] super:loveu: sie musiala Ajlu wyszalec :loveu:[/QUOTE] mamy ale to musze dojezdzac;) :loveu: taa wyszalala sie i teraz spi:) i ostatnie 5fotek:) Foxstrot i Tosia:loveu: :loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/289/941bceb0b9572b68med.jpg[/IMG] Ajlu tak z boczku patrzyla na duuzego psa, ale dzielna nie uciekala;) no i Tosiek smiesznie zaczepiala, awanturnik z niej:D [IMG]http://images47.fotosik.pl/289/b4d0f097dc4a4c68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/290/469814196a55422bmed.jpg[/IMG] a Ajlu weszla jak oni wyszli:evil_lol: nie lubi jak jest tloczno:D [IMG]http://images50.fotosik.pl/290/65632470ff1c4630med.jpg[/IMG] wolala brodzic w kałuzy:evil_lol: no i pies sie wyspal, meczy kota!!! :evil_lol: narazie tyle!!!!!!! [B][COLOR="#ff0000"]Fotki na poprzednich stronach[/COLOR][/B]