[quote name='t_kasiek']alez on jest młodziutki :crazyeye: !!!!!!!!!!![/quote]
no mlodziutki, cale zycie jeszcze przed nim!
zeby mu sie tylko udalo, zeby znalazl kochajacy domek poza granicami naszego kraju, bo nasz kraj... najwyrazniej go nie chce :-(