agniecha82x
Members-
Posts
2943 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agniecha82x
-
Gonia mysle, ze sie nie dopatrza jezeli jeden piesek jest wystawiony na dwoch aukcjach, ale u innych osob. to sie czesto zdarza, bo robimy aukcje czasami nie wiedzac, ze ktos juz wczesniej aukcje pieskowi robil, a czy za podwojenie aukcji jest od razu zawieszenie konta? myslalam, ze tylko usuniecie aukcji... :roll:
-
Groszek czeka na cudowny domek!
-
Tuptus tupta w gore w poszukiwaniu wspanialego domku!
-
chetnie bym sie banerkiem poczestowala, ale juz miejsca brak :shake: lec malutka na gore! Hesia sliczna kuleczka czeka na super domek :cool3:
-
[quote name='gonia66']Drogie cioteczki..nie mogłam przestać myśleć o Barym...dlatego bez pozwolenia zdecydowałam się zrobic Barusiowi Allegro (bo właśnie sie nauczyłam wklejać fotki)...jesli to cos złego i nie wolno tak robić to proszę dajcie znać, zakończę aukcję. Jeśli może zostać, to proszę Lukę, aby sprawdziła, czy tekst może być i czy dane do kontaktu się zgadzają. To link do aukcji: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=496222373"]CUDOWNY MIŚ..NIE POZWÓL MU UMRZEĆ W SCHRONISKU (496222373) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Pozdrawiam wszystkie cioteczki a Barusia miziam za uszkiem cieplutko:lol:[/quote] Bary z tego co pamietam to ma/mial allegro :) i ma tez duzo innych ogloszen, ale ogloszen nigdy za wiele ;) wiec jezeli masz czas to mozesz oglaszac Barego, zawsze to szansa, ze ktos go wypatrzy i zechce dac mu domek :)
-
poludniowe mizianka dla Hesi :loveu: no i sie klebuszek slodki pokazuje i na kochajacy domek oczekuje :cool3:
-
Bary przebywa w Sochaczewskim schronisku tak jak w tytule ;) Cioteczki wziely sie za Barusia, narobily mu bardzo duzo ogloszen aby pokazac go gdzie tylko mozna, ale niestety nie ma poki co chyba zadnego odzewu, zadnego zainteresowania pieskiem :shake:
-
Groszek nadal bez domku!!! :placz: no gdzie te ludzie :shake:
-
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
agniecha82x replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trufelek nadal w schronie czeka na domek... -
Mikrus ma juŻ dom i miŁoŚĆ swego Życia
agniecha82x replied to Rene@Rabik's topic in Już w nowym domu
[quote name='sufragan']absorbujący - z tym się zgodzę w 100%. Jak jestem w domu to cały czas czuje na sobie spojrzenie tych jego oczek. Idę do kuchni i słyszę za sobą tup, tup, tup małych stópek. Idę do łazienki to samo. Ogólnie cały czas jestem śledzona. Podobno jak mnie nie ma to spokojnie sobie śpi na tapczanie wśród swoich misi i piłeczek, które tam pozanosił. Jeśli chodzi o futro, to wyobraź sobie Rene że ten mały cwaniak codziennie idzie na czesanie, o którym nawet nie wiedziałam. Uwielbia mleko, ostatnio wypił swoją miskę i jak wróciłam do kuchni to zastałam go całego oblanego mlekiem bo postanowił wypić również mleko kota które stało na szafce!!!! Mikrus jest przecudownym psem tylko martwią mnie 2 sprawy 1. zawsze jak szykujemy się na spacer to siusia na korytarzu, próbowałam już wszystkiego. Ubierałam się tak żeby nie widział, zakładałam mu obroże i praktycznie wybiegałam z domu - nic nie pomaga nie jest to kwestia że nie może wytrzymać bo wychodzimy nawet 6-7razy dziennie, nie jest przeziębiony, nie robię żadnych specjalnych ruchów żeby go nie rozbawiać; a problem występuje tylko wtedy kiedy ja z nim wychodzę. Druga kwestia to mój kot, jak mnie nie ma w domu to jest ok. Schodzą sobie z drogi. Natomiast jak tylko się pojawię to Mikrus miałby ochotę go zagryźć. Nie wiem co robić. Staram się je ze sobą oswoić. jak jednego głaszcze to drugiego też, Karmię w tym samym czasie, jak jeden np wyżera mi jogurt to drugi też dostaje. Jest strasznie zazdrosny i nie wiem jak mu pokazać że nie ma się czego obawiać i że zostanie już ze mną na zawsze. Teraz jak to pisze to właśnie leży pod moimi nogami i mnie pilnuje żebym tylko czasem nie poszła do toalety bez niego:eviltong: rzucił się nawet na amstafa bo ten podszedł żebym go pogłaskała. Więc jeżeli macie jakąś radę to byłabym wdzięczna. A zdjęcia wrzucę jak tylko dowiem się jak to zrobić;)[/quote] milo czytac takie wiesci :) ze Mikrusek w domku, szczesliwy i kochany :loveu: a to zazdrosnik z niego :lol: nie odstepuje swojej Pani na krok, ale skads sie wzielo powiedzenie - chodzi za mna jak pies :lol: z tym posikiwaniem to czasami jest tak, ze pies popuszcza z radosci, ale ja w sumie to sie nie znam, wiec nie bede sie wypowiadac :oops: i choc tak bardzo niecierpliwie na fotki czekam, to w kwestii wstawiania pomoc nie bardzo moge, bo tez nie umiem ich tu wstawiac :oops: wiem, ze mozna wrzucac tu fotki z fotosika albo z imageshacka - no ale tylko tyle wiem :cool1: mizianka i glaski dla Mikrusowatego :loveu: -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
agniecha82x replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogloszenia, moze byc? rozumiem, ze w mailu poznikaly polskie znaki i trudno odczytac. [quote name='betinka24']Jeszcze wkleje tu taki aktualny opis Pana Nogi!!! O tym, że okrucieństwo ludzkie nie zna granic niejednokrotnie musieliśmy przekonać się na własne oczy.. Nic nie powinno nas już zaskoczyć, jednak wciąż nas to szokuje, wciąż boli.. Parę miesięcy temu do naszego schroniska przywieziono dwa pobite psy. Jeden ze zmasakrowanym okiem, drugi z nogą. Pisaliśmy o tym na naszej stronie. [B][FONT=Arial][COLOR=#008080]www.psy-warszawa.pl[/COLOR][/FONT][/B] Na własną rękę leczyliśmy oba pieski. Dla Pana Oczka życie okazało się łaskawe. Znalazł już nowy dom, w którym jest bardzo szczęśliwy. Teraz kolej dla[COLOR=#008080] [B]Pana Nóżki [IMG]http://www.psy-warszawa.pl/Obrazki/aktualnosci/70.jpg[/IMG] (tak wyglądał przed amputacją)[/B][/COLOR] On wciąż czeka. Nie ma nogi ale ma wciąż kochające serce. Pomimo tego co mu się przytrafiło, wciąż kocha ludzi i wciąż im ufa. I tak bardzo czeka na swój dom, na ludzi, którzy pokochają go pomimo jego kalectwa, które kompletnie w niczym nie przeszkadza mu w życiu. To bardzo energiczny, szybki, zwinny, kochający zabawę pies. To, że nie ma nóżki nie przeszkadza mu w codziennych szaleństwach. Ma świetny kontakt z dziećmi, jest ufny i przyjacielski . Pan Nóżka nie lubi jednak innych samców. [U]W lipcu został poddany zabiegowi kastracji.[/U] Jest zaszczepiony na wściekliznę, choroby zakaźne, odrobaczony . Przebywa w okolicach Pomiechówka. Serdecznie zachęcamy do adopcji. [B][U]Pan Nóżka ma mało czasu na znalezienie domu!!![/U][/B][/quote] -
ja tez uwazam, ze to piekny pies! moze sie myle, bo w schronie nie bylam, ale skoro Bary chowa sie w budzie i nie bardzo chce z niej wychodzic to ludzie nie maja nawet okazji, aby go zauwazyc i podziwiac jego piekno :-( zreszta... na ogloszenia chyba tez na razie zadnego odzewau nie bylo :shake:
-
a zawsze jest prosba przeciez, zeby nie obserwowac niepotrzebnie jesli sie nie ma zamiaru adoptowac :shake: Kiara jest na prawde piekna, wiem ze to caly czas powtarzam, ale co ona robi tam jeszcze w tym schronie! pieski starsze, chore mniej urodziwe, ze tak to brzydo napisze znajduja domki, a tu pies PIEKNY to ludzie powinni walic drzwiami i oknami, a... tak nie jest :-( nie potrafie tego zrozumiec :shake: ma takie sliczne futerko, widze jak biega po bialym sniezku, szczesliwa... marzenia ponoc sie spelniaja...
-
Gronislaw nadal poszukuje domku!
-
Tuptulek kochany energiczny dzieciak pieknie prosi o kochajacy dom!