Jump to content
Dogomania

agniecha82x

Members
  • Posts

    2943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agniecha82x

  1. Sedzika chyba tez mikolaj ominal w tym roku... :-(
  2. [quote name='fizia']I nijak nie pasuje do schroniskowych krat...[/quote] nijak... :-( marnuje sie w schronie, a przeciez moglaby byc czyims najlepszym przyjacielem!
  3. mikolaj ominal chyba Groszka :-(
  4. Mikolaj chyba zapomnial o Trufelku... :-(
  5. Barus sie przypomina!
  6. taki uroczy Czupurek :shake: smutne to wszystko :-(
  7. [quote name='Shawnee']agniecha, jak reaguje pan Nozka na inne samce, czy chce je o drazu grysc albo mozna go bez smyczy poszczac?[/quote] ja niestety nie wiem, bo Nozke znam tylko stad, z internetu. najwiecej moze o piesku powiedziec Beatka - Betinka24 :)
  8. Hesiulka kuleczka kudlata :loveu:
  9. Hesinka sama slodycz! :loveu:
  10. Groszkowe mizianko poludniowe :loveu:
  11. no to teraz poludniowe mizianko Czupurkowe :loveu:
  12. jajku jak duzo ogloszen Hesinki! :multi: musi ja ktos wypatrzyc teraz! :loveu:
  13. no to trzymam kciuki, zeby Tuptulek juz niedlugo tuptal w swoim cudownym domku! :multi: :happy1:
  14. czesc Barusiu
  15. czesc mala niesmiala kluseczko...
  16. ehhh..... czy mozna dla Nozki zrobic cos jeszcze?
  17. uroczy jest :loveu:
  18. no wlasnie co z tymi zainteresowanymi Tuptulkiem? :cool3:
×
×
  • Create New...