[quote name='giselle4']i nowy maluszek kudłatek
pani jej zachorowała i jest w szpitalu,juz jej nie zabierze:(
Dumka
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi16109/a00e8eb600003403504a026b/sdc10464[/IMG]
ostrzyzona z dredow i wykąpna
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7340/f6281c65000fded9504a0269/sdc10479[/IMG]
u pani kierownik
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5776/c00c0b720025d245504a0269/sdc10463[/IMG]
piekna i ma tylko 2latka
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5889/851a8bd200042cac504a0269/sdc10465[/IMG]
i na tle oczka wodnego[/QUOTE]
Ale ślicznota :) !
Chyba podobna do Łagusia ;)
Postaram się ją poogłaszać niedługo :)
[quote name='giselle4']a Puszek to juz czuję sie bardzo dobrze
domku gdzie jestes?
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8603/31d345b800137e54504a0268/sdc10492[/IMG][/QUOTE]
Milka i Kasia zróbcie jutro zdjęcia dla Puszka jak dacie radę to poogłaszam chłopaka :)
[quote name='basia34']Ja rowniez mysle pozytywnie i troszczke pieskow oddamy do domkow przed zima.[/QUOTE]
Niech grzeją dooopki w ciepłych i WŁASNYCH domkach :)
[quote name='giselle4']Kasia
dzisiaj pierwszy telefon z Twojego ogloszenia
w sprawie Łagusia.....moze bedzie chata
pan telefonował z Jastrzębiej Gory[/QUOTE]
Trzymam kciuki za domek :) !
[quote name='giselle4']Prosze dajcie pare ogloszen Łagusiowi
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi13716/4f9afbbf002d001050478a3e/sdc10438[/IMG]
kocham biegac mimo ze kuleje
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9028/63f01891000ff27450478a51/sdc10437[/IMG]
trawka i wolnosc...kocham
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5764/f80780cc0026bd8650478a3b/sdc10442[/IMG]
ladnemu wszędzie ładnie
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10569/79e5ea130024ab1450478afa/sdc10443[/IMG]
i profil
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14113/a4b0d7e90023e46c50478a50/sdc10436[/IMG]
tutaj była paproc[/QUOTE]
Już wczoraj zrobiłam mu ogłoszenia :)
Są na Azylowym wątku :)
Na 50 portalach, mam nadzieje, ze starczy... :)
[quote name='basia34']Do domu zamiast Tigry poszedl Lubek i Edi rowniez juz w domku.Podrzucam.[/QUOTE]
Ufff, dobrze ze Eddie nie musiał znowu tyle czasu czekac... :)
Szkoda, ze Tigra zostala, ale wierze ze dla niej domek też się znajdzie :) !
[quote name='giselle4']ale dzisiaj dzien
o Bogowie wielcy
5 psiakow znalazlo swoj domek
a wsrod nich Keri
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15583/4eb5f4190010fc1950331929/sdc10010[/IMG]
oraz ten bidak juz nie chciany przez swoja panią
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18653/6e3d24ad00053674501d5c47/2.08.2012_017[/IMG][/QUOTE]
[COLOR=#fff0f5]......................[/COLOR]