Mam nadzieje, ze przestalo padac. Wierze tez w to, ze ludzie beda adoptowac szczeniaki i starsze psiaki. Siedze teraz w Irlandii i ani jednego bezdomnego psiaka nie widzialam. W tamtym roku tak samo. Tu maja inna polityke. Wiele tez ososb ma po 2 czy 3 psy , z ktorymi chodzi na smyczy.