Dziewczyny, dziékujé bardzo za pomoc.
Dzieki Monday i Tula, za zrobienie ogloszen, i za wyslanie PW w sprawie wizyty przedadopcyjnej pod moja nieobecnosc.
Dzieki Anno za opieke nad sunia i za to, ze dzieki Tobie mala moze miec domek.
I wszystkim tym, ktorzy tutaj wchodza i sie interesuja.