Jump to content
Dogomania

anhata

Members
  • Posts

    3681
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anhata

  1. Fajnie czytac dobre wiadomosci z domku Redy.
  2. Tula, z radomskiego schroniska ? dobrze rozumiem ? Ile jest teraz szczeniakow? kurde....skad sie mozna dowiedziec co i jak ?
  3. BeataM, super zdjecia. Dzieki! :) Z naszej groznej Lady jaka sie zrobila dobrze wychowana panna. SUPER. Musi znale dom i MUSIMY JA ODWIEDZIC :D Ciekawe jak zareaguje na nas ? :D:D:D
  4. My wspomozemy Pysia. Co mu trzeba ? Jaka karma itd ? ma obrozke ?
  5. Dziewczyny, dziékujé bardzo za pomoc. Dzieki Monday i Tula, za zrobienie ogloszen, i za wyslanie PW w sprawie wizyty przedadopcyjnej pod moja nieobecnosc. Dzieki Anno za opieke nad sunia i za to, ze dzieki Tobie mala moze miec domek. I wszystkim tym, ktorzy tutaj wchodza i sie interesuja.
  6. [IMG]http://i28.tinypic.com/v8eqhc.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i30.tinypic.com/mblrab.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i31.tinypic.com/e6rl2v.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/155sxno.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2e2jguf.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/nv4gee.jpg[/IMG]
  9. Miejmy nadzieję, że zacznie jeść. Ostatnio mała też miała trochę stresu. Jest przenoszona z miejsca na miejsce. Zaraz wkleję jej zdjęcia, które były zrobione w czwartek.
  10. Anno, trzymam kciuki za Was jutro bardzo, bardzo mocno. Niestety we wtorek/środę się dowiem jak podróż przebiegła itd. W Waterford mam stały dostęp do internetu. Dla Lusi :*
  11. Lady, trzymaj się kochana. Rano wylatuję. Pojawię się tutaj ok. środy.
  12. Nie no w sierpniu koniecznie. Zbierzemy sie i jedziemy.
  13. Spakowana sunia jedzie właśnie do Anny.
  14. Ja rozwiesiłam już te plakaty. Inne wydrukowałam i mam dać dalej. Będą w dobrych miejscach rozwieszone.
  15. Tula, wielkie dzięki. Dzisiaj rano sunia była u weta. Dostała kroplówkę. Mało jadła i wymiotowała. Wetka powiedziała, że nie ma czego się obawiać. Młody organizm, upały, stres robią swoje.
  16. Może drugi psiak się znajdzie? Rożnie3 bywa. Trzymam kciuki za Pysia.
  17. A dlaczego nie ma kolejnego zabiegu ? Cos nie tak ? :/
  18. Do Anny jedzie w sobotę. Sunia trochę wymiotuje i mało je. Wetka powiedziała, ze tak będzie. Są upały i tak organizm może reagować. Sunia jest bardzo grzeczna, spokojna. Ładnie chodzi na smyczy.
  19. Mała jeszcze jest pod narkozą. Jeszcze godzinka i powinna siw obudzić.
  20. Moze Rita potrzebuje trochę więcej czasu ? Ona się boi :/
×
×
  • Create New...