Nie obraz sie, ale wspolczuje Ci takich tesciow. Mnie rodzice nauczyli milosci do zwierzat. Dobrze, ze Ty dziewczyno masz dobre serce. I pewnie musisz znosic te sytuacje rozdinna. Nikt z nas nie ma DT. Wielu z nas ma po kilka zwierzat w domu, ciezke warunki finansowe itd.
Jak mozesz to zrob mu zdjecia na kanapie i ogolnie w domu. Czesto takie zdjecia bardziej ludzi przyciagaja. Zmien opis koniecznie Potrzeba DT dla pitbulla bo inaczej schron. Cos w tym stylu. Szkoda psiaka. W schronie moze sie troszke zmienic.