Jump to content
Dogomania

anhata

Members
  • Posts

    3681
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anhata

  1. wlasnie zglosil sie ktos, zeby nie powielac prosby?
  2. ehh,jak zawsze trzeba czasu.
  3. bastis, Ty tez z Radomia? widze wiele nowych osob z naszego miasta na dogo. Super.
  4. Karme przyniose dla niej. A jakich lekow potrzebuje ?
  5. zglaszam sie na watku. gdzie zostala znaleziona? kto moze zrobic ogloszenia ?w przyszlym tygodniu bede w radomiu to ja wyprowadze.
  6. Super sprawa. Pewnie jeden z nich bedzie tym wyjatkowym.
  7. Zdjecia sa wazne. Dasz rade.
  8. no to okazuje charakterek.
  9. nie rozumiem, dlaczego sie zniechecila slyszac o Radomiu :/
  10. I jak Gigunia i cala gromada ? Z kim sie teraz bawi ?
  11. O kurczele, ale mala, fajna sunia. Czy zmienila sie sytuacja ?
  12. Patio, trzymam kciuki :) Zawsze i wszedzie przydadza sie rece do pomocy :D
  13. Trzymam kciuki :) To dobry znak, jak chca odeslac ankiete adopcyjna.
  14. Ala21, czy Ty jestes z Radomia ? Nie martw sie. Ze schroniska tez mu bedziemy pomagac. On musi znalezc dom! czary, mary :D
  15. Porozsylam tez watek. Moze cos sie ruszy, bo chodzi o czas.
  16. Mozna tez pomyslec o hotelu dla niego. Zbierac deklaracje itd. Tylko ktos by musial zalatwic ten hotel i go zawiesc. Ja nie dam rady.
  17. Nie obraz sie, ale wspolczuje Ci takich tesciow. Mnie rodzice nauczyli milosci do zwierzat. Dobrze, ze Ty dziewczyno masz dobre serce. I pewnie musisz znosic te sytuacje rozdinna. Nikt z nas nie ma DT. Wielu z nas ma po kilka zwierzat w domu, ciezke warunki finansowe itd. Jak mozesz to zrob mu zdjecia na kanapie i ogolnie w domu. Czesto takie zdjecia bardziej ludzi przyciagaja. Zmien opis koniecznie Potrzeba DT dla pitbulla bo inaczej schron. Cos w tym stylu. Szkoda psiaka. W schronie moze sie troszke zmienic.
  18. W porownaniu z tym co bylo 10 lat temu w Polsce to jednak sytuacja troszke lepiej wyglada. Niestety politycy malo sie zajmuja sprawami bezdomnych zwierzat.
  19. Dzisiaj Tusia pojechala do domku. Ciekawe jak podroz. Tusia i Giga byly batrdzo pododbne do siebie nie tylko wygladem.
×
×
  • Create New...