Jump to content
Dogomania

anhata

Members
  • Posts

    3681
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anhata

  1. Aimez_moi, a moze mu ogloszenia zrobisz ?
  2. Hop na pierwsza strone
  3. [quote name='Monday']Pies w schronie określony na 3lata - ale dla mnie to raczej mniej ;/ Odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Zdrowy.... Pytałam co on taki chudy...no cóż, taki jest, nie chce przytyć. Spytałam, może on chory na coś...nie, nie wygląda :( Trudno zrobić coś samemu w sprawie psa w schronisku. Nie mogę sobie zabrać go do weta. Jest wet schroniskowy, on diagnozuje i leczy :( Nie wiem czemu on nic nie przytył...martwię się. A z tą agresją do innych psów. Jak pisałam, powiedzieli mi na wstępie, że agresywny do psów...ale on zareagował jak pies go obszczekał... To nie tak, że rzuca się na każdego przechodzącego psa. Z resztą, w boksie został umieszczony z innym samcem (pani powiedziała, że spokojnym i dlatego Rudy z nim jest) Ale jakby był agresywny, to czy spokojny pies czy nie, to Rudy by atakował. A tak, to zwykłe pieskie zachowanie. Po prostu, mężnie staje do walki zamiast podkulić ogon i uciekać.[/QUOTE] Martyna wetka dobrze leczy. Jak zawizoalm Boldiego, to myslalam z kolezanka, ze on ma straszna depresje itd. Powiedzieli mi, ze to nie depresja. A po miesiacu dobrze przytyl.I mialy dziewczyny w schronie racje. A psiak zdazy jeszcze przytyc.
  4. ...............................................................................................:(
  5. .................................................................................:(
  6. [quote name='Aimez_moi']Pati....jak tam Maxio?[/QUOTE] Są jakies nowe info ?
  7. Moka bardzo luni chleb. Wiecie, ze czesto woli go od mięsa. Przepada też za rosołem.
  8. [quote name='tula']Ja porobię ślicznej suni ogłoszenia na adopcjapsa, morusek, gumtree warszawa (ale nie wiem czy tam nie będzie trzeba tekstu zmienic bo skoro Monday robi na kraków to moga uznać że to dubel), cafeanimal też porobię bo czym tam częsciej tym lepiej:)[/QUOTE] Dziękujemy. Ja chyba zaczynam panikować. Nikt nie dzwoni :/
  9. [quote name='tula']Ja porobię ślicznej suni ogłoszenia na adopcjapsa, morusek, gumtree warszawa (ale nie wiem czy tam nie będzie trzeba tekstu zmienic bo skoro Monday robi na kraków to moga uznać że to dubel), cafeanimal też porobię bo czym tam częsciej tym lepiej:)[/QUOTE] Dziękujemy. Ja chyba panikuję. Nikt nie dzwoni :/
  10. Jutro uzupełnię pieerwszą stronkę. Moni przeslesz dane darczyncow ( nick i kwota). Dzisiaj padam. Juz trzeci dzień siedzialam po 12 godz w pracy.
  11. Ponadto dostalam info, ze suni humor sie poprawil i lubi wzchodzic na spacery.
  12. Marzycielka, super, że tyle ogłoszeń. \ Dobranoc Kochany Rudy !
  13. Kochana Moko, dobranoc!
  14. Anita_happy, znaczy, ze ta Pani z Wawy sie teraz wycofała i zaproponowała na 2 tyg ?
  15. Pies nie zrobi krzywdy człowiekowi. Jemu jest obojetne, że żyje.
  16. [SIZE=4][COLOR=#000080][B][U]DEKLARACJE: [/U][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3]migraf- 50 zł ( co miesiąc)[/SIZE] [SIZE=3]moni12- 30 zł ( co miesiąc)[/SIZE] [SIZE=3]Lolalola - 20 zł ( co miesiąc )[/SIZE] [SIZE=3]anhata- 20 zł ( co miesiąc)[/SIZE] [SIZE=3]Maura z fc - 50 zł ( co miesiąc)[/SIZE] [SIZE=3]JOHANNALIND - 20 zł ( co miesiąc)[/SIZE] [SIZE=3]fibi[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] - 10 zł ( co miesiąc)[/SIZE] [SIZE=3]kmurdz - 20 zł ( co miesiąc)[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=navy]HOTEL U JAMORA KOSZTUJE 450 zł MIESIĘCZNIE[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=navy]W CHWILI OBECNEJ MAMY : 220 stałych deklaracji[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000080][U]30 zł ( jednorazowo za transport od Moni12)[/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=navy]RAZEM: 250[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000080]BRAKUJE 230 stałych deklaracji [/COLOR][/SIZE]
  17. Kojec awaryjny jest u mnie. Wyprosiłam znajomych. Niestety tylko na kilka dni. Misiek przebywa razem z Moką. Oto jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191434-Moka-prosi-o-dom/page16[/URL] Jutro rano koleżanka idzie do weta. Dostałam od niej smsa, ze Misiek jest bardzo spokojny. Na zaczepki Moki nie zwraca uwagi. Kastracja natomiast będzie u jamora. Chyba, że się coś zmieni.
  18. [quote name='Monday']szerlok, gumtree kraków, cafeanimal... te odnawiam często - prawie codziennie. Innę w miarę upływu czasu będę robić.[/QUOTE] Dziękujemy. :) Allegro tysz prawda ? ;>
  19. [quote name='JOHANNALIND']Cześć, Misiu :)[/QUOTE] Hmm....cześć :)
  20. Ostatnio myślałam o fundacji astkowej. Hm...
  21. [quote name='dusje']Witajcie :lol: Jak nasz Miszka ? Bidus pewnie teskni ale przejdzie mu. Juz niebawem bazarek i z niego troszke kasy dla synka, jesli tylko beda nabywcy :roll:[/QUOTE] Super, bardzo fajnie. Dziękujemy.
  22. Nareszczie mogę ją zobaczyc, jak sobie luzem biega. To było straszne, gdy musiałam ją do bosku wsadzać po każdym spacerze.
  23. Fibi dzięki. Juz dopisuję.
  24. Monday, gdzie Moce robisz ogloszenia ?
  25. Marzycielka dzieki za ogloszenia. Te ostatnie zdjecie jest ladne.
×
×
  • Create New...