Jump to content
Dogomania

anhata

Members
  • Posts

    3681
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anhata

  1. CatAngel, może wstrzymac sie narazie z tym wydarzeniem? Nie wiem, co robić...Mama przyjdzie z pracy to bedzie dzwonic... to jest miejscowość Kafar, obok Piotrkowa... Pani miała bardzo dobre warunki materialne...dom byl sprawzdany....byl kontakt, umowa, i zachwycenie tej kobiety <--zawsze tak z relacji wynikało....Pani wzięła dwa psiaki, bo nie chciała braci rozdzielać..ja sama mam trzy psy w domu, wiec dlaczego kogokolwiek mialo dziwic, ze pani chce dwa? ....sama miala jedszcze sunię i drugiego psa....
  2. Wczoraj pod moją ptracą był młody psiak (ok 7 miesięcy). Wysłąłam swoje dzieciaki, zeby dały mu jeść. Potem co przerwę na dyżurze ciągle wyglądałam przez okno. Patrzyłam jak stoi i marznie. I biegałam od okna do łazienki(bo w łazience można sie wypłakać) Pracowałam do 14. Nie było go potem. Dzi do pracy nie dojechałam z powodu warunków klimatycznych. Tereny podmiejskie zasypane. I tak myślę o tym psiaku. I obwiuniam się, że mu nie pomogłam. I ile jeszczea takich obrazków będę oglądać? Ta cholerna bezradność...:-( Monday, komu mam zrobic ogloszenie na gumtree? bo juz umiem
  3. Spokojnie, będzie dobrze.
  4. Gratuluję dziewczyny! Wspamiale, ze Tula ma DOMEK!
  5. To wazne by wykorzystac zdjecia aktualne. U mnie straszny zastoj.
  6. Ciesze się, że są deklaracje.
  7. [SIZE=6][COLOR=darkred] ALARM[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#8b0000]Ta Pani nie odbiera od soboty telefonu. Nie probowalismy tylko w poniedziałek. Zadzwoniłysmy na informację i dostałyśmy numer stacjonarny. Dzwonimy, a tu abonent czasowo niedostępny. Jesli jutro będzie taka sama sytuacja, to kogoś tam trzeba wysłać.[/COLOR][/SIZE]
  8. [quote name='Monday']Proszę, pomóżcie reklamować bazarek !!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197108-I-TANIE-I-EKSTRA-TYTUŁY-DVD-!!!-Dla-Lady-do-5.12-godz.-21.00[/URL] Mały ruch tam jest, a kasa potrzebna dla Lady.[/QUOTE] Już się robi..
  9. Iljova, masz kontatkt z CatAngel?
  10. CatAngel, dostalas moja wczorajsza PW? Moze być ten tekst ? wydarzenuie moze byc na jak najdluzej
  11. [COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Dziewczyny, może tak być[/COLOR] ?[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Po półtora roku nagle bach......zwrot z adopcji.....[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pako i Astor mieli trzy miesiące, jak razem pojechali do nowego "cudnego i wspaniałego domku". Przez ten okres pani chwaliła psiaki i przysyłala ich zdjęcia. Ostatnie fotki są z końca lipca. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Dziś są dorosłymi średniakami (50 i 60 w kłębie) i już ich podobno Pani nie może mieć.......Zadzwoniła raz- zero smutku, rozpaczy, uczuć. Przekazała beznamiętnie informację.Nie chciała wyjaśnić, co się stało. Mówiła, że to jej osobiste problemy.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Wobec Adoptujacej kobiety zastosowała szantaż emocjonalny......pt: "jak pani nie przyjedzie, to oddam je do schronu". Zaznaczyła też, że trzeba je zabrać do połowy grudnia. [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4] [/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Teraz nawet nie zadzwoni i nie zapyta się, co zrobią z nimi osoby, od których je adoptowała. W tym momencie traktuje je jak rzeczy. A dobrze zna ich historię. Urodziły się w w rurze w zimę. [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4] [/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Psy spały na kanapie......a teraz jest zima, do budy ich wrzucić się nie da.......[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębów......[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Czarna rozpacz i szok, z którego nie sposób się otrząsnąć..........[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4] [/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][B]Zostało juz niewiele dni na ich odebranie. W schronisku jest przepełnienie.....Jedyną możliwościa jest hotel. Ale to koszt 800 złoty za dwa psiaki ( po zniżce). Dlatego proszę o wsparcie. A może ktoś by zaadoptował jednego z nich ? Wątek psiaków prowadzony od momentu ich znalezienia znajduje się na dogomanii. <-- nie wiem, czy to można pisać ? Telefon w sprawie adopcji: 515 184 855 <-- podac numer ?[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]I jak ?[/SIZE][/FONT]
  12. Dziewczyny ja też jestem Wam wdzięczna.. To tekst niech będzie ten co wkleilam wczoraj...
  13. Może ona po jedzenie taks ie wspina ? ;>
  14. Z takimi zdjęciami musi znależć dom
  15. [quote name='olalolaa']czy chłopaki maja iść razem do adopcji? bierzecie pod uwage domek w którym pies będzie na zewnątrz?[/QUOTE] Nie chcę, zeby psiaki poszły razem do adopcji. Już nigdy nie dam nikomu dwóch lub więcej psiaków. Domek na zewnątzr dla nich to chyba ostateczność. Iljova, co jeszcze powinnam umieścić w info na fc?
  16. [B][SIZE=4][COLOR=black]CatAngel, najlepszy jest tekst lilith. Ja go jeszcze zmieniłam troszkę. On jeszcze ulegnie zmianie, więc narfazie nie wstawiaj na fc. Zdjęcia są na pierwszej stronie. Mozna wkleic jak byly male i jakie sa teraz.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black]Proszę o rady, co tu zmienić. Głównie chodzi o pomoc finansową. Tego chyba nie mozna pisac na fc???? czy można ?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Po półtora roku nagle bach......zwrot z adopcji.......[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Właścicielka umywa ręce i nawet nie chce pomóc finansowo........[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Pako i Astor mieli trzy miesiące, jak razem pojechali do nowego "cudnego i wspaniałego domku". Przez ten okres pani chwaliła psiaki i przysyłala ich zdjęcia. Ostatnie fotki są z końca lipca. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Dziś są dorosłymi średniakami (50 i 60 w kłębie) i już ich podobno Pani nie może mieć.......Zadzwoniła raz- zero smutku, rozpaczy, uczuć. Przekazała beznamiętnie informację.Nie chciała wyjaśnić, co się stało. Mówiła, że to jej osobiste problemy.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Wobec Adoptujacej kobiety zastosowała szantaż emocjonalny......pt: "jak pani nie przyjedzie, to oddam je do schronu". Zaznaczyła też, że trzeba je zabrać do połowy grudnia. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Teraz nawet nie zadzwoni i nie zapyta się, co zrobią z nimi osoby, od których je adoptowała. W tym momencie traktuje je jak rzeczy. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Psy spały na kanapie......a teraz idzie zima, do budy ich wrzucić się nie da.......[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębów......[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Czarna rozpacz i szok, z którego nie sposób się otrząsnąć..........[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=black][B]Jedyną możliwościa jest hotel. Ale to koszt 800 złoty ( po zniżce).[/B][/COLOR][/SIZE] Zaznaczam tekst do zmienienia jeszcze. Proszę o rady. Tutaj cos z tym hotelem trzeba dopisac. Nie wiem, jak to sie robi na fc. Dzis tez mama bedzie znowu probowala dzwonic do tej kobiety.
  17. Obecna .. Nie kojarze psiaka.. Hmm. Moge mu zrobic na gumtree ogloszenie..tylko na ajkim miescie ?
  18. Tak najlepiej do Szamanki pisac. Monday dobra robota!
  19. Mokunia, ma czystą słomę. Sunia też baaardzo luubii chrupać. Nie sprawia kłopotów.
  20. Monday, dzis sie pogryzl ? I rzezcywiscie przytyl.
  21. Predzej czy pozniej sunia znajdzie domek.
  22. My z mama przegladalysmy calyy album...jedno zdjecie mi utkwilo w pamieci. Potem wkleje.
  23. [quote name='CatAngel']Bo ja jestem taki dobry Aniołek który na Dogo pojawiam sie tylko w nagłych przypadkach :) stąd ten nick :p (tak jak w tym gdzie te dwa psy ze schronu potrzebwały pomocy), bardziej udzielam się na Miau. Ale jak trzeba zawsze można mnie zawołać :razz: To ja czekam na jakies informacje żeby FB zrobić :razz: i zaczniemy promowanie. Iljova wiesz gdzie mnie szukać:razz:[/QUOTE] Dzięki dziewxczytny za pomoc. Myślę,ze te wydarzenie można na już pisać. Głównie chodzi o pomoc finansową. Tekst bedzie gotowy na jutro, bo i tak chyba niewiele osob dzis juz siedzi na internecie (ostatki). Tekst sciagne z pierwszej strony, czyli slowa lilith. [SIZE=4]Moja mama nie dodzwoniła sie do tej pani. Bedzie jutro probowac. Mam nadzieje, ze tym arzem odbierze telefon.[/SIZE]
×
×
  • Create New...