anhata
Members-
Posts
3681 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anhata
-
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
anhata replied to anhata's topic in Już w nowym domu
CatAngel, może wstrzymac sie narazie z tym wydarzeniem? Nie wiem, co robić...Mama przyjdzie z pracy to bedzie dzwonic... to jest miejscowość Kafar, obok Piotrkowa... Pani miała bardzo dobre warunki materialne...dom byl sprawzdany....byl kontakt, umowa, i zachwycenie tej kobiety <--zawsze tak z relacji wynikało....Pani wzięła dwa psiaki, bo nie chciała braci rozdzielać..ja sama mam trzy psy w domu, wiec dlaczego kogokolwiek mialo dziwic, ze pani chce dwa? ....sama miala jedszcze sunię i drugiego psa.... -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
anhata replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Wczoraj pod moją ptracą był młody psiak (ok 7 miesięcy). Wysłąłam swoje dzieciaki, zeby dały mu jeść. Potem co przerwę na dyżurze ciągle wyglądałam przez okno. Patrzyłam jak stoi i marznie. I biegałam od okna do łazienki(bo w łazience można sie wypłakać) Pracowałam do 14. Nie było go potem. Dzi do pracy nie dojechałam z powodu warunków klimatycznych. Tereny podmiejskie zasypane. I tak myślę o tym psiaku. I obwiuniam się, że mu nie pomogłam. I ile jeszczea takich obrazków będę oglądać? Ta cholerna bezradność...:-( Monday, komu mam zrobic ogloszenie na gumtree? bo juz umiem -
Spokojnie, będzie dobrze.
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
anhata replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Gratuluję dziewczyny! Wspamiale, ze Tula ma DOMEK! -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
anhata replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
To wazne by wykorzystac zdjecia aktualne. U mnie straszny zastoj. -
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
anhata replied to Monday's topic in Już w nowym domu
W górę........... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
anhata replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ciesze się, że są deklaracje. -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
anhata replied to anhata's topic in Już w nowym domu
[SIZE=6][COLOR=darkred] ALARM[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#8b0000]Ta Pani nie odbiera od soboty telefonu. Nie probowalismy tylko w poniedziałek. Zadzwoniłysmy na informację i dostałyśmy numer stacjonarny. Dzwonimy, a tu abonent czasowo niedostępny. Jesli jutro będzie taka sama sytuacja, to kogoś tam trzeba wysłać.[/COLOR][/SIZE] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
anhata replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Proszę, pomóżcie reklamować bazarek !!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197108-I-TANIE-I-EKSTRA-TYTUŁY-DVD-!!!-Dla-Lady-do-5.12-godz.-21.00[/URL] Mały ruch tam jest, a kasa potrzebna dla Lady.[/QUOTE] Już się robi.. -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
anhata replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Iljova, masz kontatkt z CatAngel? -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
anhata replied to anhata's topic in Już w nowym domu
CatAngel, dostalas moja wczorajsza PW? Moze być ten tekst ? wydarzenuie moze byc na jak najdluzej -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
anhata replied to anhata's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Dziewczyny, może tak być[/COLOR] ?[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Po półtora roku nagle bach......zwrot z adopcji.....[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pako i Astor mieli trzy miesiące, jak razem pojechali do nowego "cudnego i wspaniałego domku". Przez ten okres pani chwaliła psiaki i przysyłala ich zdjęcia. Ostatnie fotki są z końca lipca. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Dziś są dorosłymi średniakami (50 i 60 w kłębie) i już ich podobno Pani nie może mieć.......Zadzwoniła raz- zero smutku, rozpaczy, uczuć. Przekazała beznamiętnie informację.Nie chciała wyjaśnić, co się stało. Mówiła, że to jej osobiste problemy.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Wobec Adoptujacej kobiety zastosowała szantaż emocjonalny......pt: "jak pani nie przyjedzie, to oddam je do schronu". Zaznaczyła też, że trzeba je zabrać do połowy grudnia. [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4] [/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Teraz nawet nie zadzwoni i nie zapyta się, co zrobią z nimi osoby, od których je adoptowała. W tym momencie traktuje je jak rzeczy. A dobrze zna ich historię. Urodziły się w w rurze w zimę. [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4] [/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Psy spały na kanapie......a teraz jest zima, do budy ich wrzucić się nie da.......[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębów......[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Czarna rozpacz i szok, z którego nie sposób się otrząsnąć..........[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4] [/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][B]Zostało juz niewiele dni na ich odebranie. W schronisku jest przepełnienie.....Jedyną możliwościa jest hotel. Ale to koszt 800 złoty za dwa psiaki ( po zniżce). Dlatego proszę o wsparcie. A może ktoś by zaadoptował jednego z nich ? Wątek psiaków prowadzony od momentu ich znalezienia znajduje się na dogomanii. <-- nie wiem, czy to można pisać ? Telefon w sprawie adopcji: 515 184 855 <-- podac numer ?[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]I jak ?[/SIZE][/FONT] -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
anhata replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ja też jestem Wam wdzięczna.. To tekst niech będzie ten co wkleilam wczoraj... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
anhata replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Z takimi zdjęciami musi znależć dom -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
anhata replied to anhata's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']czy chłopaki maja iść razem do adopcji? bierzecie pod uwage domek w którym pies będzie na zewnątrz?[/QUOTE] Nie chcę, zeby psiaki poszły razem do adopcji. Już nigdy nie dam nikomu dwóch lub więcej psiaków. Domek na zewnątzr dla nich to chyba ostateczność. Iljova, co jeszcze powinnam umieścić w info na fc? -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
anhata replied to anhata's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=black]CatAngel, najlepszy jest tekst lilith. Ja go jeszcze zmieniłam troszkę. On jeszcze ulegnie zmianie, więc narfazie nie wstawiaj na fc. Zdjęcia są na pierwszej stronie. Mozna wkleic jak byly male i jakie sa teraz.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black]Proszę o rady, co tu zmienić. Głównie chodzi o pomoc finansową. Tego chyba nie mozna pisac na fc???? czy można ?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Po półtora roku nagle bach......zwrot z adopcji.......[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Właścicielka umywa ręce i nawet nie chce pomóc finansowo........[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Pako i Astor mieli trzy miesiące, jak razem pojechali do nowego "cudnego i wspaniałego domku". Przez ten okres pani chwaliła psiaki i przysyłala ich zdjęcia. Ostatnie fotki są z końca lipca. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Dziś są dorosłymi średniakami (50 i 60 w kłębie) i już ich podobno Pani nie może mieć.......Zadzwoniła raz- zero smutku, rozpaczy, uczuć. Przekazała beznamiętnie informację.Nie chciała wyjaśnić, co się stało. Mówiła, że to jej osobiste problemy.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Wobec Adoptujacej kobiety zastosowała szantaż emocjonalny......pt: "jak pani nie przyjedzie, to oddam je do schronu". Zaznaczyła też, że trzeba je zabrać do połowy grudnia. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Teraz nawet nie zadzwoni i nie zapyta się, co zrobią z nimi osoby, od których je adoptowała. W tym momencie traktuje je jak rzeczy. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Psy spały na kanapie......a teraz idzie zima, do budy ich wrzucić się nie da.......[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębów......[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Czarna rozpacz i szok, z którego nie sposób się otrząsnąć..........[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=black][B]Jedyną możliwościa jest hotel. Ale to koszt 800 złoty ( po zniżce).[/B][/COLOR][/SIZE] Zaznaczam tekst do zmienienia jeszcze. Proszę o rady. Tutaj cos z tym hotelem trzeba dopisac. Nie wiem, jak to sie robi na fc. Dzis tez mama bedzie znowu probowala dzwonic do tej kobiety. -
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
anhata replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Obecna .. Nie kojarze psiaka.. Hmm. Moge mu zrobic na gumtree ogloszenie..tylko na ajkim miescie ? -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
anhata replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Tak najlepiej do Szamanki pisac. Monday dobra robota! -
Mokunia, ma czystą słomę. Sunia też baaardzo luubii chrupać. Nie sprawia kłopotów.
-
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
anhata replied to pati851's topic in Już w nowym domu
no to podbijam... -
Monday, dzis sie pogryzl ? I rzezcywiscie przytyl.
-
Predzej czy pozniej sunia znajdzie domek.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
anhata replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
My z mama przegladalysmy calyy album...jedno zdjecie mi utkwilo w pamieci. Potem wkleje. -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
anhata replied to anhata's topic in Już w nowym domu
[quote name='CatAngel']Bo ja jestem taki dobry Aniołek który na Dogo pojawiam sie tylko w nagłych przypadkach :) stąd ten nick :p (tak jak w tym gdzie te dwa psy ze schronu potrzebwały pomocy), bardziej udzielam się na Miau. Ale jak trzeba zawsze można mnie zawołać :razz: To ja czekam na jakies informacje żeby FB zrobić :razz: i zaczniemy promowanie. Iljova wiesz gdzie mnie szukać:razz:[/QUOTE] Dzięki dziewxczytny za pomoc. Myślę,ze te wydarzenie można na już pisać. Głównie chodzi o pomoc finansową. Tekst bedzie gotowy na jutro, bo i tak chyba niewiele osob dzis juz siedzi na internecie (ostatki). Tekst sciagne z pierwszej strony, czyli slowa lilith. [SIZE=4]Moja mama nie dodzwoniła sie do tej pani. Bedzie jutro probowac. Mam nadzieje, ze tym arzem odbierze telefon.[/SIZE]