Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Shel

    Ares...

    Oko mniej udane [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/Ares%20marzec%202010/DSC_0043-5.jpg[/img] i piiiłka ta plamka po prawej to mam nadzieję, że nie na matrycy :/ [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/Ares%20marzec%202010/DSC_0018-10.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/Ares%20marzec%202010/DSC_0010-15.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/Ares%20marzec%202010/DSC_0005-14.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/Ares%20marzec%202010/DSC_0004-10.jpg[/img]
  2. Shel

    Ares...

    [quote name='Infortune.']Ej, muszę się do Ciebie wybrać na lekcje focenia :diabloti:[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: [quote name='WeronikaM'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0002-12.jpg[/URL] jęzorek :) [B]She[/B]l mój obiektyw ma VR i ED też :)[/QUOTE] To super! [quote name='halgre'][B][COLOR=#8b0000]Mój Boże jakie ty piękne foty robisz ![/COLOR][/B] [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0002-12.jpg[/URL] - [B][COLOR=#8b0000]a to kapitalne ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE=3] [FONT=Courier New] [URL="http://halgre.posadzdrzewo.pl/"]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/URL][/FONT][/SIZE][/QUOTE] [quote name='wiki4'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0002-12.jpg[/URL] Cuudo :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy! :) [quote name='Darianna']Witaj Shel, to ja, Twoja Cierpliwa Prześladowczyni :D[/QUOTE] :cool3:
  3. Wybiorę, pójdę przeczytać 20str Romea i Żulii, wrócę i zrobię banner :D
  4. Masz ćwiczyć!! Rozkaz :P Ja tam pstrykam codziennie ]:->
  5. Ja też nie mam kasy, cały czas obserwuje na allu 55-200, brałabym 50mm ale najpierw chcę taki w którym mogę AF używać :lol:
  6. Kash - jak masz więcej kasy to inwestowałabym w 70-300 ;) A jak masz parę tys to w 55-200 2,8 ]:->
  7. Shel

    Duffel

    oooo coś dla Infortunnej;)
  8. Manuś wciąga :P
  9. Boszz jaka ona cudna i słodka! Koniecznie częściej aparat w łapki!! ;) :P
  10. Nowy d60 też tyle kosztuje ;-) No ale d80 też już nie produkują i jest ta sama sytuacja co z d70. Tzn jak szukałam to wpisywałam po prostu nikon, cena od do i git
  11. Shel

    Ares...

    To na szczęście była widocznie plamka na obiektywie, bo sprawdziłam,matryca jest czysta :)
  12. Shel

    Ares...

    Oko mniej udane [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0043-5.jpg[/img] ta plamka po prawej to mam nadzieję, że nie na matrycy :/ [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0018-10.jpg[/img]
  13. Shel

    Ares...

    Witamy i bardzo dziękujemy! Takie zdjęcie bardzo prosto do zrobienia, wystarczy nie używać AF ;) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0010-15.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0005-14.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0004-10.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0003-14.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0002-12.jpg[/img]
  14. No ja kupiłam d60 + kit za prawie 1,5 tys ... ale nic nie umiałam innego znaleźć i mnie podkusiło eh.. Pokazuj teraz Szczurowatego :)
  15. Przed wystawą, jakiś tydzień się do Ciebie odezwę to się wymienimy :)
  16. Daria banner jutro... chciałam się zabrać za to po tofikowym i kundziowym i jak na złość dogo nie działało! A teraz muszę już spadać, bo jutro do tej okropnej szkoły.. ;)
  17. [img]http://i47.tinypic.com/imlaoy.jpg[/img] Proszzzz :P
  18. Fu jaka sygna!!! Muszę Wam nową zrobić ;-) Wlaśnie wybieram foty :P
  19. Super. Do zoba :] Zdzwonimy się jeszcze :P
  20. Shel

    czarno-ruda galeria

    O jaa, to faktycznie Cię wzięło ;) Ale jak wrócisz na zadu... stolicę to daj znać ;) Zrobię najazd :P
  21. Shel

    Duffel

    Wow Ewka ile pięknych fot cudnego modela!
  22. Też męczyłam Minolte;p
×
×
  • Create New...