-
Posts
2068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shel
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Shel replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
No z tych biglówek to też mało wstawiasz;p -
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Shel replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
Zuzai co tak żałujesz z tymi fotami? Wstawiaj więcej! -
Ktoś tu się miał odezwać jak pójdzie na spacer ;-)
-
Morderca gryzoni [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0018-7.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0015-11.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0014-6.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0013-6.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0012-10.jpg[/img]
-
Nie mam, ale nie martw się, poradzę sobie :P I tak też zamówię niebawem statyw + pilot, a na obiektyw poczeeekam..
-
[quote name='QQk']Bry! [URL]http://i39.tinypic.com/14izb6d.jpg[/URL] - lepsze jak tor agility [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0118.jpg[/URL] - tego co Ares ma pod łapkami zdecydowanie dość [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0010-12.jpg[/URL] - Pani Aresa bawi się szerokim kątem - fajne ;)[/QUOTE] No, niedługo zacznie się bawić filtrami makro, muszą tylko dojść ;) na dobre szkło mnie nie stać :roll:
-
Nie,nic z tego Cały jest móój i nie oddam ;-) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0022-9.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0034-13.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0047-2.jpg[/img]
-
Było pytanie o czcionke - Club Fluffy ;-) Dziękujemy! Dziś wyprzedaż, rozdajemy Areski na kawałki ;-) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0053-4.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00462-3.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0043-5.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0028-7.jpg[/img]
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
Shel replied to QQk's topic in Foto Blogi
[url]http://lh5.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S6kfhEdXFhI/AAAAAAAAAj4/s7nBYCkr8MI/_IGP3765.jpg[/url] cudo!! -
Areska wstawię jak będę miała dłuższą chwilkę czasu ;-) [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0076-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0062-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0060-6.jpg[/IMG]
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Shel replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
Super :-) ;-) -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Shel replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
To może do zobaczenia CaneSs ;-) Mnie szukać przy kolakowym ;-) A o 12 przy głównym ;-) -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Shel replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
W który dzień są caviki? -
Ale fajna, biedronkowa obróżka :-) [url]http://lh4.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S5pii73uCcI/AAAAAAAAIEo/MGJ5COMPmvE/DSC07880.JPG[/url] :loveu:
-
[url]http://img144.imageshack.us/img144/6509/ssc2234.jpg[/url] Ależ ona ma CUDOWNE oczęta :-) Superrr zazdrościmy Włoch!
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
WOW !! Extra !! Ja właśnie uczę Aresa chodzić na dwóch łapach. Super ! A jakie fajne odgłosy ona wydaje :lol:.
-
I znów zmienianie linków.. :roll: [IMG]http://i44.tinypic.com/2lddfrp.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/o79e7q.jpg[/IMG]
-
Ja bym na to 'zdjęcia' nie mówiła :lol:. [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0019kopia.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0010-12.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0009-6.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0008-7.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0006-9.jpg[/img]
-
Super wycieczka!
-
To jeszcze zarzucę paroma gniotami :-) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0136.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0116-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0114.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0111-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0108-1.jpg[/img]
-
BARDZO DZIĘKUJEMY :-) [quote name='deer_1987']Ale cudne zdjecia wiosenne na 241 stronie. Musze chyba do Twojej szkoly napisac zeby ci dali wiecej wolnego bo na dogo malo, na collie pewnie tez, na naszym to juz dawno nie bylas :([/QUOTE] Na collie?! Broń Boże ;-) Wiesz czas może jest, ale jak już wchodzę padnięta to wybieram to, gdzie mam mało zaległości ,bo mnie mam siły kopać.. .na dogo do innych galerii też wchodzę raz na tydzień.. albo i nie... [quote name='Ismena'] My też nie możemy się doczekać aż Was poznamy! Wakacyjny wypad nad Chechło? :razz:[/QUOTE] Baaa :diabloti: To będą udane wakacje :diabloti::diabloti::diabloti: Będzie też wypad do Katowic/Siemianowic ;)
-
Ja chcę ją już poznać :]
-
A mamy jeszcze górkę pół metra wys przed domem ;-)