Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. No z tych biglówek to też mało wstawiasz;p
  2. Zuzai co tak żałujesz z tymi fotami? Wstawiaj więcej!
  3. Ktoś tu się miał odezwać jak pójdzie na spacer ;-)
  4. Shel

    Ares...

    Morderca gryzoni [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0018-7.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0015-11.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0014-6.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0013-6.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0012-10.jpg[/img]
  5. Shel

    Ares...

    Nie mam, ale nie martw się, poradzę sobie :P I tak też zamówię niebawem statyw + pilot, a na obiektyw poczeeekam..
  6. Shel

    Ares...

    Tylko +10 .
  7. Shel

    Ares...

    [quote name='QQk']Bry! [URL]http://i39.tinypic.com/14izb6d.jpg[/URL] - lepsze jak tor agility [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0118.jpg[/URL] - tego co Ares ma pod łapkami zdecydowanie dość [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0010-12.jpg[/URL] - Pani Aresa bawi się szerokim kątem - fajne ;)[/QUOTE] No, niedługo zacznie się bawić filtrami makro, muszą tylko dojść ;) na dobre szkło mnie nie stać :roll:
  8. Shel

    Ares...

    Nie,nic z tego Cały jest móój i nie oddam ;-) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0022-9.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0034-13.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0047-2.jpg[/img]
  9. Shel

    Ares...

    Było pytanie o czcionke - Club Fluffy ;-) Dziękujemy! Dziś wyprzedaż, rozdajemy Areski na kawałki ;-) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0053-4.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00462-3.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0043-5.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0028-7.jpg[/img]
  10. [url]http://lh5.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S6kfhEdXFhI/AAAAAAAAAj4/s7nBYCkr8MI/_IGP3765.jpg[/url] cudo!!
  11. Kociak słodziak :]
  12. Shel

    Ares...

    Areska wstawię jak będę miała dłuższą chwilkę czasu ;-) [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0076-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0062-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0060-6.jpg[/IMG]
  13. To może do zobaczenia CaneSs ;-) Mnie szukać przy kolakowym ;-) A o 12 przy głównym ;-)
  14. Shel

    Duffel

    Ale fajna, biedronkowa obróżka :-) [url]http://lh4.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S5pii73uCcI/AAAAAAAAIEo/MGJ5COMPmvE/DSC07880.JPG[/url] :loveu:
  15. Shel

    Diana :)

    [url]http://img144.imageshack.us/img144/6509/ssc2234.jpg[/url] Ależ ona ma CUDOWNE oczęta :-) Superrr zazdrościmy Włoch!
  16. WOW !! Extra !! Ja właśnie uczę Aresa chodzić na dwóch łapach. Super ! A jakie fajne odgłosy ona wydaje :lol:.
  17. Shel

    Ares...

    I znów zmienianie linków.. :roll: [IMG]http://i44.tinypic.com/2lddfrp.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/o79e7q.jpg[/IMG]
  18. Shel

    Ares...

    Ja bym na to 'zdjęcia' nie mówiła :lol:. [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0019kopia.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0010-12.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0009-6.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0008-7.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0006-9.jpg[/img]
  19. Super wycieczka!
  20. Shel

    Ares...

    To jeszcze zarzucę paroma gniotami :-) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0136.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0116-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0114.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0111-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0108-1.jpg[/img]
  21. Shel

    Ares...

    BARDZO DZIĘKUJEMY :-) [quote name='deer_1987']Ale cudne zdjecia wiosenne na 241 stronie. Musze chyba do Twojej szkoly napisac zeby ci dali wiecej wolnego bo na dogo malo, na collie pewnie tez, na naszym to juz dawno nie bylas :([/QUOTE] Na collie?! Broń Boże ;-) Wiesz czas może jest, ale jak już wchodzę padnięta to wybieram to, gdzie mam mało zaległości ,bo mnie mam siły kopać.. .na dogo do innych galerii też wchodzę raz na tydzień.. albo i nie... [quote name='Ismena'] My też nie możemy się doczekać aż Was poznamy! Wakacyjny wypad nad Chechło? :razz:[/QUOTE] Baaa :diabloti: To będą udane wakacje :diabloti::diabloti::diabloti: Będzie też wypad do Katowic/Siemianowic ;)
  22. Ja chcę ją już poznać :]
  23. Shel

    Ares...

    A mamy jeszcze górkę pół metra wys przed domem ;-)
×
×
  • Create New...