Wiesz co w takim razie zastanawia mnie dlaczego na nikonowym forum pisali ,ze w stałce 50mm trzeba ostrzyć rećznie, z resztą w instrukcji też mam, że co z tego, że AF jest, ale obiektywy typu D lub G (70-300) AF w d60 i tak nie działa.. ;) kup i mi powiedz :D
Już kończymy Milko...
Agata respect!! Ona ma oczy!!