Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Ale ja mam Vistę :lol:.
  2. Shel

    Ares...

    Ostatnie fotki [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0072-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0031-12.jpg[/IMG] I seniorka ;) [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0055-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0056-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0051-7.jpg[/IMG]
  3. Shel

    Ares...

    Dobra za chwilkę wstawię. Aha, ZUZIA - tak, niektóre były robione z lampą :)
  4. Shel

    Ares...

    Hehe PRAWIE leżałam na ziemi ;-) Ares stał na małej kupce piachu. A banner kitowy, nie mam czasu zrobić dla siebie... Nie używam niczego dodatkowego, tylko body i kit 18-55. Dziękujemy! Chcecie jeszcze foty? ;-) Mam chyba parę :P
  5. [quote name='deer_1987']ale przeciez podalam wyzej link do xp [IMG]http://s.blomedia.pl/fotoblogia.pl/7250/exif-winda.jpg[/IMG][/QUOTE] Nie mam czegoś takiego. ;) Ja też mam Opandę, ale tylko tą co na dysku można spr.
  6. Niestety deer, nie działa mi print screen.
  7. Ja mam Vistę i nie mam takiego czegos
  8. No ja Exifa zainstalowałam, potem zapisuję fotkę na pulpicie i wrzucam w program.. ;)
  9. Super wyszedł :D Dawaj film! Tzn rób!
  10. Shel

    Ares...

    [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0020-11.jpg[/img] [i]Ale o co chodzi?[/i] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0008-9.jpg[/img] *** [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0001-6.jpg[/img]
  11. Shel

    Ares...

    Aresik się modli/je chmurki :lol:. [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0048-8.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0045-9.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0034-14.jpg[/img]
  12. Ja też widzę Exifa. 1/100 - czas nie pasuje. Do ruchu powinno być minimalnie 1/640 ;-) moim zdaniem
  13. MASSA ;-) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=968234500[/url] ja miałam tą dokładnie.
  14. Zwykły kit 18-55. Filtry to +1, +2, +4, +10, ale ja użyłam tylko +10. Bo mam je 58, a obiektyw jest 52 i po prostu musiałam trzymać filtr przy obiektywie i do tego ostrzyć... Pokomplikowało się :lol:. Ale już je sprzedałam, a po niedzieli dojdą do mnie 52 :-)
  15. [quote name='Moniek193']Shel, jeśli mogę spytać, to ile dałaś za te filtry co właśnie sprzedałaś :D ?[/QUOTE] 35 zł ;-) + 15zł kurier. Teraz zamawiam 52mm, tyle samo zapłacę.
  16. Shel

    Ares...

    Łoj tam, parę dni :P
  17. Nieaktualne. Filtry sprzedane. :lol:.
  18. Co do trybu M to ja też się zawsze bawię ;-) RAZ użyłam tych soczewek, żeby sprawdzić jak działają, nadal są do sprzedania ;-) A oto efekty [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/085/6/3/Drop_part_3_by_kaskaa96.jpg[/img] [img]http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2010/085/9/4/Drop_part_2_by_kaskaa96.jpg[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2010/085/1/b/Drop_by_kaskaa96.jpg[/img] Już sobie zamówiłam 52 :lol:.
  19. Shel

    Ares...

    No super Daria :-) Czekamy na foty :-)
  20. Ja tam chętnie na spotkanko :-)
  21. Shel

    Ares...

    QQK, dzięki, ale już załatwione wszystko :-) W przyszłym tyg będę miała 52.
  22. Shel

    Ares...

    +1, +2, +4, +10 ;) Szukaj 'filtr/soczewka makro' ;-)
×
×
  • Create New...