Zwykły kit 18-55. Filtry to +1, +2, +4, +10, ale ja użyłam tylko +10. Bo mam je 58, a obiektyw jest 52 i po prostu musiałam trzymać filtr przy obiektywie i do tego ostrzyć... Pokomplikowało się :lol:. Ale już je sprzedałam, a po niedzieli dojdą do mnie 52 :-)