[quote name='QQk']Bo myślałem, że bez ;)
Albo masz, jak mówisz/piszesz takie SZCZĘŚCIE, albo źle zakładasz - jeżeli to możliwe w ogóle.[/QUOTE]
hehe na pewno źle nie zakładam, bo facet zajmuje się handlem właśnie takimi starociami i sam kilkanaście razy próbował zamocować. Powiedział, że samemu można pilniczkiem zrobić, ale lepiej wymienić ;)
hahaha aż taka ciamajda nie jestem (chyba) żeby nie umieć założyć :lol:.