Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Shel

    Ares...

    [quote name='tonacja']Czy dobrze wyczytałam, że kupilaś Takumara? Jeżeli tak to będziesz baaardzo zadowolona :D jest boski. Co tam u Was słychać? ;)[/QUOTE] Nieee, kupiłam heliosa ;)
  2. Szybka odpowiedź działa, wystarczy kliknąć "odpowiedz" ;)
  3. Shel

    Diana :)

    [url]http://img232.imageshack.us/img232/7594/dsc3171p.jpg[/url] :lol:
  4. Shel

    Ares...

    Jak znajdę chwilkę to zrobię nowy ;) Na razie pocieszajcie się Mariolką :P [url]http://www.youtube.com/watch?v=jBkjfo6BK-4[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=4qe877MNcOk[/url]
  5. U mnie dogo całe rozwalone... znowu coś majstrują ;)
  6. Shel

    Ares...

    Usunęłam ;)
  7. Shel

    Ares...

    Spokojnie, dopiero w weekend chyba po niego jadę :lol:. I przejściówka musi dojść
  8. Shel

    Duffel

    [url]http://lh4.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8Se6voxo3I/AAAAAAAAJx0/AAiqO4FIIiU/DSC00282.JPG[/url] haha, nie odleciał? ;)
  9. Shel

    Ares...

    I tak już kupiłam ;)
  10. Shel

    Ares...

    [quote name='QQk']Aa co to było za szkło? bo może dobrze, że Ci się nie udało.[/QUOTE] To był nikkor 50 1.4 ;) Dobre szkło. ;) Zobaczymy jak z heliosem będzie :D do tego mam jeszcze trzy filtry - 28mm, 9mm, 14mm.
  11. [url]http://lh3.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S8S2mP5OXCI/AAAAAAAAAwg/SuV2anNN34k/IMGP5110.jpg[/url] krokodyl :lol:
  12. :( Wyrazy współczucia... [*]
  13. Shel

    Ares...

    [quote name='Moniek193']I po ile ostatecznie poszedł ?[/QUOTE] 200 z groszami. To była oczywiście manualna stałka, nie 50 mm 1.8 D.
  14. Shel

    Ares...

    Kupiłam heliosa 44m-4 2/58 zenit :D i m42 oczywiście zamowiłam ;)
  15. Shel

    Diana :)

    Dianka ma cudne oczęta :)
  16. Też z nudów uczyłam Aresa stref i też najczęściej na schodach :lol:. Szarpanko extra, a jaka muza:cool3:
  17. Fajne domowe, jaki macie obiektyw ?:)
  18. Do takich zdjęć polecam leżeć na ziemi :diabloti: I szeroki kąt :) Z palcem pomysłowe :cool3:
  19. Shel

    Ares...

    A ja popadłam w depresję, bo przegrałam bardzo zaciętą aukcję 50 1,4 :lol:. Niestety ktoś mi 10sec przed końcem podbił :(. A potwierdziło dopiero po końcu aukcji, bo co chwilkę odświeżałam :roll:. Ale dziś kupuję coś innego.. ;) Kup teraz raczej nie zwalę :P :diabloti: A tamta seria zdjęć wyszła wyjątkowo niefajnie, jakoś tak... Przepalona, przeostrzona i nie wiem co jeszcze :shake:
  20. Shel

    Ares...

    No Olympusy są niewiele tańsze od nikonów ;) z tego co widzę. Tzn zależy od modelu i obiektywu oczywiście, ale widzę, że chodzą po allegro po 1000-2000 zł tak jak nikony ;)
  21. Shel

    Ares...

    Spoko, możecie sobie gadać ;) czegoś się dowiem o olkach :P
  22. Ale kusicie... u mnie nie ma żadnych kwiatków.. :(
  23. Shel

    Ares...

    [quote name='deer_1987']Ale ostrzyc recznie czy automatycznie? przeciez to tylko kolko przekrecic albo dobrzse automatycznie ustawic :D a za co nikona?[/QUOTE] JAK przekręcić kółko... psa pędzącego wcale nie jest tak łatwo złapać MF .. ;) Ja nawet przy portretach gubię ostrość często
×
×
  • Create New...