[quote name='Izabela124.']Jednak się znalazło jakieś zdjęcie Areska :multi::loveu:[/QUOTE]
Chciałam wypróbować ustawienia na deszczową pogodę :cool3: Oryginał nie szumi, dodałam je, jakoś bardziej mi pasowało. Mam jeszcze parę, ale to potem, muszę pozmniejszać.