Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. No wieem, że fajnyyy. Sama prawda :evil_lol::diabloti:
  2. [quote name='Eriu']To jak już mój TZ będzie mał sprawne auto to z chęcią się umówimy na spacerek :).[/QUOTE] Ok, zapraszamy :] jak coś to pisz na PW, bo nie zawsze przeglądam nieprzeczytane posty
  3. Ale że co? Nadal jest u Ciebie? Czy już go nie ma? Cudny jest! Przypomina mi pewnego psa...
  4. Shel

    kudłaty Mickey ;)

    [quote name='M&T']Mam lepsze zajęcia niż ciągłe focenie mojego psa ;][/QUOTE] pf xD też mi wymówka ;P
  5. Shel

    Benek i Hachi.

    Czeeść :] Witamy się! :D
  6. Super lata za deklami ale ta fota [url]http://www.psiaczkowo.pl/images/80IMG_4626.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  7. Ale słodka! :loveu:
  8. Hej Wam! :cool3:
  9. Shel

    Diana :)

    Ale ma fajną bandamę! :cool3:
  10. http://i36.tinypic.com/6suj2p.jpg :loveu: CUDA
  11. Tereny suuuper :] piesy lepsze of kors :loveu:
  12. Ale się obijacie! >w sumie ja też, ale ciii :lol:<
  13. [quote name='Eriu']A macie gdzieś w pobliżu las czy coś takiego? Bo jeśli już bym miała tam jechać to w jakieś ładne tereny :).[/QUOTE] Jasne! To jest część Parku Krajobrazowego Nad Górną Liswartą :)
  14. [url]http://i37.tinypic.com/u4m6s.jpg[/url] [url]http://i35.tinypic.com/214z2o2.jpg[/url] C U D O >kolakowe :diabloti:< :loveu::loveu:
  15. haloooooooo kiedy fotki?
  16. Ale Ci współczuję... Sama się o mało nie poryczałam jak oglądałam filmik..
  17. Kiedy jakieś nowe fotki ? :)
  18. Jeżeli chodzi o mnie to mój pies raczje tylko z sukami i Cze-wa mi średnio pasuje, bo nie wiem czy można do tego autobusu z mojej miejscowości z psami :roll: Bardziej mi Lubliniec pasuje jakby ktoś z tych okolic :]
  19. Zniebieściał Ci ten pies :evil_lol:
  20. Shel

    Szarek-galeria

    Ja teeeż mam nowe fufufu:cool3: Szarek i fotki mega mega piękne :loveu:
  21. Myślałam, że będą nowe foty :diabloti:
  22. Zapraszam po banner :)
  23. Shel

    Diana :)

    [URL]http://images42.fotosik.pl/133/d910f215d0d6e606med.jpg[/URL] Ale uśmiech! :]
×
×
  • Create New...