Bardzo dziękujemy!
Od wczoraj robią już sobie u nas próby na Sylwestra, psy całe w strachu niestety, a została mi jedna tabletka na uspokojenie, mogę kupić dopiero w poniedziałek...
Bo te od weta mamy dopiero na czwartek.
Ares w obecnej chwili wygląda tak
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0006-1.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0003-4.jpg[/img]