Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Opowieść gdzie jest puszek wymiata :lol:
  2. Świetne to zdjęcie!
  3. [url]http://i45.tinypic.com/ip9us0.jpg[/url] na początku myślałam, ze one na serio mają czapki :lol: Dziękujemy i wzajemnie!
  4. Shel

    bzik

    Milka się bawi - smyczą :cool3::diabloti: i rękawiczkami z tego co widziałam :lol: Ale dobra nie wtrącam się :lol: A tych życzeń po galeriach... No sporo, sporo :lol:
  5. Ja lubię narzekać :]
  6. Dziękujemy i wzajemnie :]
  7. [quote name='Infortune.']Widać :shake: Cóż za okropni właściciele, oddaj mi tego psa, u mnie będzie miał lepiej :evil_lol: Wesołych świąt, brudasy! :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Weźmiemy go na spółę
  8. Więcej takich gratisów prosimy!!!
  9. [url]http://img704.imageshack.us/img704/7458/p1012966.jpg[/url] Piękny! Fajne zdjęcia! :]
  10. Ale rasistki :eviltong::evil_lol: Może jakieś foty? :cool3:
  11. Trzymamy kciuki za Yoszko i przy okazji pytamy co u niego?? :)
  12. Dziękujemy za życzenia i wzajemnie!!
  13. Jej, jaka cudna praca!
  14. Śliczne zdjęcia i praca na końcu :)
  15. Gr, my też nie mieliśmy czapy, też musiałam dorobić, nawet specjalnie zabrałam się z rodzicami jak jechali po lampki, a czapek zabrakło :/
  16. Shel

    Ares...

    [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00403.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00402.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0039.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00384-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00383.jpg[/IMG] ***********
  17. No to od razu po oczach widać, że głodny:shake: :evil_lol:
  18. Shel

    Ares...

    [quote name='Cavy']Cześć łosie :D życzonka dla was :turn-l: [B][URL="http://i47.tinypic.com/2gugpyp.png"]kliknij[/URL][/B][/QUOTE] Dziękujemy zmokruchy :D.
  19. Biedny, nikt go nie kocha, nikt go nie myje
  20. Ale zaniedbany pies :shake:
  21. Bardzo dziękujemy za życzenia i pozdrawiamy całą gromadkę psów :]
  22. Słodki jest :D.
×
×
  • Create New...