Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Shel

    Diana :)

    [url]http://img130.imageshack.us/img130/4195/dsc8700.jpg[/url] ło matko ale przedszkole :lol:
  2. PF xD A idźcie :P
  3. [url]http://i46.tinypic.com/nois08.jpg[/url] ale śpioszek :D.
  4. Zdjęcia!!! :-o:question: [url]http://www.fothost.pl/upload/10/01/9ebe83fc.jpg[/url] ale skacze :D.
  5. Zdjęcia psio-dziecięce mega słodkie! :loveu:
  6. Fizyka jest fajna :) Ja mam 5
  7. Mnie się Kluska i taka i taka podoba :) A na żywo zwłaszcza:loveu:
  8. Jak chcecie jakieś serwery gdzie można ją wrzucić to pisać, na forum dr lucy jest cała lista ;-)
  9. Shel

    Jazz

    Powtarzam się... -CUDOWNY, nie poznaję go nadal :lol: Ale ten czas leci ;-)
  10. Mega słodki i piękny pies! Trzymam kciuki za szybkie znalezienie domu!!!
  11. hahahaah niezły jest :lol:
  12. Pies jest po kastracji ? Bo jak coś to mogę go dzisiaj wrzucić na parę portali
  13. Shel

    Jazz

    Inaczej? Tak samo :) :]
  14. Shel

    Duffel

    Świetnie mu!
  15. [url]http://img46.imageshack.us/img46/8011/1005478.jpg[/url] przesłodka :D
  16. Shel

    Ares...

    Mnie ogólnie automatyczna ostrość szwankuje i foce na manualnej i wtedy mogę się nią bawić jak tylko chcę :) Dzięki!
  17. Shel

    Ares...

    [quote name='Infortune.']U mnie nawet takie w tę pogodę nie chcę wyjść (no dobra, ja nie umiem ich zrobić :evil_lol:)[/QUOTE] Skończ narzekać!! Zmieniłaś ten AF? ;-)
  18. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Muchowiec94-1.jpg[/url] ale się fajnie macie :]
  19. Shel

    Jazz

    No, faktycznie facecik, bo jak patrzę na poprzednie zdjęcia to już go nie poznaję :)
  20. Shel

    Ares...

    Dziękujemy! Więc krzaki [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00822.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/Beznazwy1kopia-8.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Infortune.']Maturę mam za rok, więc niedługo i już się trzeba uczyć. :cool3: Ja na biologii nie ściągam, ale u mnie, kiedy będę ją zdawać na maturze to jest bez sensu. Chociaż na innych przedmiotach (no, poza historią... :siara:) też nie korzystam z pomocy naukowych...[/QUOTE] Ja jak ściągam to tylko na bioli, bo na pewno nie idę w tym kierunku. Nie wiem w jakim pójdę, ale na pewno nie w tym :evil_lol: A z chemii mam 5 :]
  22. Shel

    Ares...

    No to dosłownie kilka fotek "trochę" gorszej jakości [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0073-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0041-1.jpg[/IMG] i sylwestrowa, przywalona Suzi po Sedalinie [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0003-6.jpg[/IMG] Mam jeszcze dwie foty krzaków, też gorsze, ale może ktoś chce?
  23. [quote name='Pinesk@']Do połowy stycznia jakoś ma bana :hmmmm: :D[/QUOTE] aaa, myślałam, że do stycznia
  24. [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zima2009/pniewy/_DSC1304.jpg[/url] wow, współczuję tych śniegowych kulek
×
×
  • Create New...