[quote name='Infortune.']Maturę mam za rok, więc niedługo i już się trzeba uczyć. :cool3:
Ja na biologii nie ściągam, ale u mnie, kiedy będę ją zdawać na maturze to jest bez sensu. Chociaż na innych przedmiotach (no, poza historią... :siara:) też nie korzystam z pomocy naukowych...[/QUOTE]
Ja jak ściągam to tylko na bioli, bo na pewno nie idę w tym kierunku. Nie wiem w jakim pójdę, ale na pewno nie w tym :evil_lol: A z chemii mam 5 :]