pani Basiu, jeżeli chce pani dla suni jak najlepiej, proszę poprosić o wizytę przedadopcyjną kogoś, kto ma doświadczenie w tym zakresie (we Wrocławiu sporo jest takich osób). Co nagle to po diable... może się wydawać, że domek idealny, a po kilku latach okaże się inaczej. Wizyty przed i poadopcyjne są takim wentylem bezpieczeństwa. To, że ktoś tu na dogo napisze, że ma fajny domek niczego nie przesądza, bo rzeczywiście były przypadki, że psy przepadały bez wieści u osób z dogomanii...