-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobiłam coś takiego, nie ukrywam, że jestem zupełnie zielona jezeli chodzi o FB https://www.facebook.com/events/7291...eate&source=49 -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000] Zdublowało mi się . Spokojnej nocy :)[/COLOR] -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Zrobiłam coś takiego, nie ukrywam, że jestem zupełnie zielona jezeli chodzi o FB [/COLOR] [URL="https://www.facebook.com/events/729194063797856/?context=create&source=49"]https://www.facebook.com/events/7291...eate&source=49[/URL] -
Zrobiłam coś takiego, nie ukrywam, że jestem zupełnie zielona jezeli chodzi o FB [url]https://www.facebook.com/events/729194063797856/?context=create&source=49[/url]
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Zrobiłam coś takiego, nie ukrywam, że jestem zupełnie zielona jezeli chodzi o FB [url]https://www.facebook.com/events/729194063797856/?context=create&source=49[/url] -
[quote name='Beat2010']dużo do zebrania :(, psiaki ( Zuzia i Sonia też) sa ogłaszane na oficjalnej stronie schronu i na oficjalnym fb i na psyzpalucha ( choc tu chyba nie widać jeszcze opisów), bardzo liczę też na to, ostatnio miałam adopcje staruszkow własnie od gości schroniska :)[/QUOTE] Dużo:( A dla nich liczy się każdy dzień :(
-
[B]Mamy nowe wpłaty dla Zuzi :) Olena84 :loveu: - 60zł ( stała V-X) Sybisia :loveu: - 20zł[/B]
-
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Piance :loveu: mam drugi post do rozliczeń :multi: -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Annaa4']bazarek powinnam zrobić do końca tygodnia :)) Będzie na Sonię,Zuzię i Olafka który jest te z u kikou Dziękujemy i na pewno będziemy odwiedzać :) [quote name='anica']Udało mi się dorwać do netu(jednak jestem uzależniona,teraz jestem pewna;)) piewsze co.... to lecę do Soni, chociaż widzę że ten net tutaj... to ..... chyba jakiś woooolny jest! ale chociaż się przywitam :) Daleko nam odleciałaś ? Widać, że nie na tyle daleko, żeby o Soni zapomnieć :) Mamy nowe wpłaty dla Soni :) Olena84 - 60zł ( stała V-X), Magdalena z Wrocławia ( przyznać się kto to :) ) - 35zł -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Doszło dla Poldusia 60zł od Oleny :iloveyou: - stała od maja do października. Bardzo dziękujemy :) -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='margoth137']jak tylko będziesz robić daj znać wyślę foti:)[/QUOTE] Fotki możesz wysłać - [email][email protected][/email] a ja idę szukać, gdzieś u Zuzi albo Soni ktoś pisał o bazarku. -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Agnieszka103']Skrzynka przeczyszczona - poproszę dane do przelewu[/QUOTE] Poszło :) Dziękuję :) -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Kilka osób proponowało już fanty dla staruszków. Zebrać tego w jednym miejscu to chyba się nie uda, ale gdyby były zdjęcia, to mogę zrobić mega bazarzysko niestety z wysyłką z różnych miejsc. -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='asiuniab']dziewczyny bo się pogubiłam, to Sonia i Zuzia jednak nie jadą razem, tylko Zuzia do Kioku, a Sonia?[/QUOTE] Asiu, Kikou nie da rady przyjąć dwóch psiaków. Sonia jedzie do Kasi Przystał o ile zbierzemy deklaracje ( 300zł). -
[quote name='agat21']Tyle czasu nie było mnie na dogo (odcięta w głuszy górskiej kompletnej byłam) - a tu Luśkot szaleje, nowe majtki na tapecie (to zdjęcie - nie powiem jak się kojarzy - właśnie dziecko zerknęło mi przez ramię i odeszło zgorszone :evil_lol:), no i Kaszpirowski comes back! Tu się zawsze dzieje a dzieje ;)[/QUOTE] Zdjęcie świetne, majty seksowne :) Czekamy na zakup i zdjęcie ponętnego Luśkota :evil_lol:
-
[quote name='Doda_']Gabi, potrzeba 420 zł za 2 psy bo za jednego to 210 zł. Myngey pisała ze juz jutro moga razem jechac jesli choc jeden z psiaków bedzie miał 210 zł, zeby mogla wykarmić. Czyli jak beda pieniazki to jadą.. cholera, czemu ja nie zarabiam kokosów :( zeby duzo dołożyc psiakom...[/QUOTE] Oj, to ja też zrozumiałam, że za 210zł oba mogły by jechać :( Ciężko będzie uzbierać dwa razy tyle, skoro nie mamy nawet dla jednego. Tu będą rozliczenia Bartusia - oby coś było :( [B] Deklaracje stałe: Maruda666 - 10zł Olena 84 - 20zł Dorcia2 - 20zł ( od czerwca) [/B][B]milagros19853201 - 5zł [/B][B] Wpłaty - maj 2014 Maruda - IV - V - 20zł 120zł Olena84 - 120zł (deklaracja V-X Soni i Poldka) 20zł Dorcia2 - wpłata na Sonię za maj 75 Ariete2503 - z konta Soni [/B][B][B][B][B][B]15 - Jolantina [COLOR=#000000]przekazane od Soni ( jednorazowa) [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][B]5zł milagros19853201 [/B][B][B][COLOR=#000000]150zł od[/COLOR][COLOR=#000000] Meps - [/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][COLOR=#0000cd] przekazane od Soni[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][B] [B][COLOR=#000000]20zł od asiuniab - [/COLOR][/B][/B][B][B][B][B][B][COLOR=#0000cd] przekazane od Soni [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][B]15zł - Romka - [COLOR=#0000ff]od Soni[/COLOR] [/B][B][B][B][B]25zł - Pani Iwona - [COLOR=#0000ff]przekazane od Soni [/COLOR][/B][/B][/B][/B][B]57zł - Dorcia2 - z konta Gracji [*] 37zł - Bogusik - z konta Gracji [*] [COLOR=#ff0000]Na koncie 559zł [/COLOR][/B]
-
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Polduś prosi pięknie o złotóweczki :modla: -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='jolantina']Musisz kliknąć na numer postu i skopiować adres postu /nie strony/. Rozliczenie Soni strona 2 post 49 Najlepiej jak Doda wklei link do tego postu na początku wątku, tak jak to fajnie zrobiła u Zuzi. Poćwiczę ;) Doda pewnie wkrótce powkleja. [quote name='natie']zaglądam na wątek ale finansowo nie mogę pomóc :( te koszty hotelikowania są strasznie drogie, my też mamy psy w hotelach i co chwilkę trzeba robić bazarki bo nie mamy kasy, żeby opłacić ich pobyt :( Za dużo tych nieszczęść :( [quote name='Martuchny']zaglądam... u mnie sytuacja podobna jak u natie. ale mam słabość do staruszków i odwiedzam... Sonia wygląda jak moja głucha Celusia którą wyadoptowałam niedawno... Oby Soni też się tak udało :) -
[quote name='agat21']Jestem już, przepraszam za tygodniową nieobecność, ale byłam wyjechana i bez dostępu do netu. Zuzinkę mogę zawieźć w sobotę 10 lub 17 maja, na własny koszt. To mój prezent dla bidulki.[/QUOTE] [B]Agat :) - dla Ciebie [/B][URL="http://www.picturesanimations.com/flowers"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1.gif[/IMG][/URL] to najlepsza wiadomość dzisiaj :)
-
[quote name='Olena84']Ale proszę mnie poprawić w poście rozliczeniowym, żądam oddzielnej linijki :angryy:[/QUOTE] Zaraz zaglądam co namieszałam ;) :) Już widzę - przykleiłaś się do Dorci :evil_lol:
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Kolejny dziadzio :-( Doda, dużo ich jeszcze masz ? :-( -
Przyłączam się do kciuków maturowych :) Za moich czasów to jeszcze był kop w tyłek na szczęście - też posyłam :) Co do sterylek, Tucha, poszukaj może innego weta. Ja mieszkam w małym miasteczku, ale nasz wet od lat już tak nie robi - moje kotki przed chyba 6 laty były jeszcze sterylizowane z dojścia w linii środkowej brzucha. Teraz tnie się z boku, ranka ma około 2 cm, bez szwów zewnętrznych ( szwy wewnętrzne rozpuszczalne). Kotka praktycznie po wybudzeniu nadaje się do wypuszczenia ( lepiej ją przytrzymać 1 czy 2 dni).