Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. To było by wyjście:) Tylko że nie wiadomo co u Soni, bardzo się martwię :(
  2. [quote name='Olena84']A inny psiak zamiast niego?[/QUOTE] Tak nieśmiało pomyślałam o tym następnym chorym staruszku :oops: - ale on chyba też większy.
  3. Z tego co zrozumiałam miałby iść we wtorek - jutro? ( nie pytam czy jutro jest wtorek, tylko czy w ten ;) ). Olena, mogę zrobić przelew za chwilę ( i tak muszę wejść na konto) albo jutro - jak wolisz?
  4. [quote name='Yuki_']To w sprawie tego psa napisz do policji odnośnie znęcania się.[/QUOTE] Policja przyjedze, stwierdzi, że jest w,, dobrym" stanie a psu się dostanie.
  5. Był kastrowany ? :evil_lol: Po tym ,,olaniu" Kichot dał mu spokój ;) ?
  6. [quote name='Beat2010'] [IMG]http://images62.fotosik.pl/970/42f175e426ab4576.jpg[/IMG][/QUOTE] Zuzia na trawce :)
  7. [quote name='Beat2010']błagam, zajrzyjcie do Diesla, to kolega Poldusia i reszty, nowotwór nosa, przerzuty do płuc , potrzebny hotelik, czyli , jak zawsze, najpierw pieniądze, niech nie umiera sam w schronie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253011-Nowotwór-nosa-przerzuty-do-płuc-ślepy-stary-pies-zero-deklaracji-na-hotel?p=22133812#post22133812[/URL][/QUOTE] Zajrzę, ale chyba już nie dam rady pomóc :(
  8. [quote name='asiuniab']ha ja tez nie mam:) Marudku ja widzę:)[/QUOTE] Kamień z serca:) - Asiu, to będzie bazarek na te staruszki i Twoje fanty też dodałam - nawet nie pytałam o zgodę ;)
  9. [quote name='Olena84']MMsów nie mam - chyba jako jedyna w Polsce...[/QUOTE] Olena, nie jesteś jedyna - odkąd zmieniłam operatora, też mi wcięło. Czy tego mojego czegoś zamiast obiadku [url]http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Obiad_zpsc0334645.png.html[/url] nikt nie widzi ?? Martwię się, bo w tym czasie robiłam też bazarek - ponad 10 postów - jak to wszystko mi wcięło, to .......
  10. Czekam i martwię się :shake:
  11. [quote name='Myngey']Mam dylemat z Karlosem - 10 kg jak by miał to tak, ale on jest większy chyba ? Jeszcze Buka jest, logistycznie nie dam rady w chacie :-( Szkoda mi dziadka.[/QUOTE] Nic nie doradzę, serce mówi mi, żeby namawiać, ale sama najlepiej wiesz czy sobie dasz z nimi radę. Karlos nie wygląda na kruszynę.
  12. Ciociu Agat21 [URL="http://smayliki.ru/smilie-986163879.html"][IMG]http://s17.rimg.info/7c859fb4befae70fdeefa36129336193.gif[/IMG][/URL] i zamiast obiadu [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Obiad_zpsc0334645.png.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Obiad_zpsc0334645.png[/IMG][/URL] DZIĘKUJEMY :loveu:
  13. Yuki, a co więcej, prócz ogłoszeń może zrobić TOZ? Jak juz to radziłabym fundację Kocie Życie :)
  14. Cały czas kciukasy :)
  15. Zgłaszam się z zaproszenia. Ciężko już, ale 10zł stałej jeszcze uzbieram.
  16. Za dużo tych staruszków:( Co się dzieje z tymi ludźmi ? Na Fb udostępniłam.
  17. [URL="http://www.picturesanimations.com/love"][IMG]http://www.picturesanimations.com/l/love/7.gif[/IMG][/URL][url=http://www.picturesanimations.com/love][img]http://www.picturesanimations.com/l/love/7.gif[/img][/url]
  18. Będę stopniowo dodawać, bo tak trochę z doskoku robię ;) Podałam Twój nr telefonu, ale maile będą do mnie ( nie wszędzie potrafię zmienić ) - będę przekierowywać ;) - [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1620093508/Podobno-jestem-ladna-co-z-tego-skoro-nie-mam-domu.html[/URL] - [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/podobno-jestem-ladna-co-z-tego-skoro-24175825.html[/URL] - [URL]http://wroclaw.lento.pl/podobno-jestem-ladna-co-z-tego-skoro-nie,1944972.html[/URL] - [URL]http://ogloszenia.lca.pl/ogloszenie,178216,Podobno_jestem_ladna_co_z_tego_skoro_nie_mam_domu_.html[/URL] - [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Podobno-jestem-ladna---co-z-tego-skoro-nie-mam-domu-id89248.html[/URL] - morusek, - [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/koty/Zuzia,109666[/URL] - OXL - [url]http://www.gumtree.pl/cp-koty-i-kocieta/wroclaw/podobno-jestem-ladna-co-z-tego-skoro-nie-mam-domu-596626861?[/url]
  19. [quote name='Maciek777']Kiedyś moja siostrzenica (wtedy ok 3 lat) widząc do czego służy kuweta, wysikała się do niej. Wieczorem właściciel kuwety nasikał jej na poduszkę:diabloti:[/QUOTE] Rewelacja :) - no i niech mi ktoś powie, że koty nie są inteligentne :cool3:
  20. Doda, napisałam do Kikou o nr konta i kontakt - mała będzie potrzebowała finansów ;) Z tego co napisała Dorcia, potrzebny przegląd techniczny, a i jeść coś musi ( choć z opisu to kilka dni głodówki nie zaszkodzi :evil_lol: - tylko tak piszę, taka wredna nie jestem)
  21. Dorcia, dziękujemy za wiadomość. Coraz więcej wiemy o małym pulpeciku :) Oby szczęśliwie dojechały :)
  22. Spokojnej nocy przed podróżą :):)
  23. Polduś do adopcji? Było by wspaniale :):) Dwa z piątki były by ,, przytulone " :loveu:
×
×
  • Create New...