-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję wszystkim za pojawienie się :) - wysłałam 153 zaproszenia a wystukałam ich 200 - sporo ludzi chyba już nie zagląda ma dogo :( Milagros :loveu: dla Karlosa to dużo - ma ledwo kilka deklaracji, niby jest 100zł stałej z Fb, ale ta deklaracja była już dość dawno, nie wiem czy jest aktualna. Konto to samo co dla Zuzi :) Dziękuję :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']Jasne:) czekam[/QUOTE] Ślicznie dziękuję:) - zaraz wysyłam. -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']Jestem na zaproszenie Marudy, deklaracji juz mam cala mase, ale postaram sue cos dorzucic.Konto Dody?[/QUOTE] Wpadam w na moment trakcie rozsyłania zaproszeń - pieniążki Karlosa zbieram na siebie, Doda miała już chyba za dużo psiaków do pilnowania. Podesłać ? ;) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']tak ja korzystam z listy właśnie bazarkowej, możemy się podzielić, że Ty np. zaczniesz z góry, ja będę z dołu leciała; napiszę Ci na prv swoją wersję błagalną:) tylko wiesz pewnie sama, że co minutę można wysyłać 1 wiadomość;[/QUOTE] Już jestem i lecę od góry :evil_lol: -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Doda jutro wejdzie i zmieni tytuł. Asiu, będziesz rozsyłała zaproszenia? - z listy bazarkowej się to robi? Część jutro mogę porozsyłać, tylko musimy się podzielić. -
[quote name='Malgoska']z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253526-czekam-na-potw-otrzymania-przesyłki-dla-Bartłomieja-do-21-06-14-godz-22-00[/URL] przelałam pieniązki w kwocie: 655,60 zł na konto Bartłomieja poproszę o potwierdzenie na wątku bazarku jak dojdą[/QUOTE] Pieniążki już są , na bazarku napisałam - ślicznie dziękuję :loveu:
-
Przyszły pieniądze od Ariette i Asiuni - Dziewczyny :loveu: Zuzia ślicznie dziękuje :)
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']wrzucaj :) kto może zwoływać ludzi z prośbą o deklaracje ? ja mam tylko komp w pracy, w domu, od niedawna :) korzystam z internetu w komórce, ale nie piszę się na większe działania w sieci, bo coś mi słabo idzie.[/QUOTE] Wrzucić może tylko Doda. Napiszę do niej wieczorem. [quote name='asiuniab']postaram się porozsyłać wątek, ale ktoś mi musi pomóc, Na Pomoc!!!![/QUOTE] Jak mi napiszesz co mam robić, to zrobię ;) - jutro mam wolne :) -
Kciuki za Klozetową Babcię :) Przeczytałam właśnie u Ciebie w sygnaturce - ,, Książki i ciuszki na Kokoty" :evil_lol:
-
[quote name='joanka40']Dobry sposób: poprzykrywać, nie patrzeć i czekać na ratunek. U mnie jest podobnie.[/QUOTE] Myślałam, że tylko mój tak ma :evil_lol: Luśka jest taka miejscami brązowa, czy to tylko światło tak padało ?
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Coś nam Karlos spada :( Może trzeba by w tytule wrzucić coś o tych dwóch operacjach? -
[quote name='anica']... to się nazywa .... Jesień życia;)[/QUOTE] I oby każdy ,,zwierz" takiej doczekał :)
-
Zuzinka sobie pewnie spokojnie człapie po ogrodzie :)
-
[quote name='Malgoska']sliczny Bartłomiej tymczasem mam wszystkie wpłaty poproszę o dane do wpłaty: uzbierało się: [SIZE=4][B]655,60zł[/B][/SIZE][/QUOTE] Malgoska , kwota powalająca ( że tak młodzieżowo się wyrażę ;) dla Cioci - [URL="http://www.picturesanimations.com/flowers"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/116.gif[/IMG][/URL] Konto zaraz ślę :) - nie da rady, bo masz pełną skrzynkę ;)
-
siu, u mnie Lolek sika do łóżka tak średnio raz na tydzień - a już mam tego serdecznie dosyć. Więc chyba odrobinę rozumiem jak się czujesz :-( Takie sanatorium dla chorych kotów, to była by niezła sprawa ( dla właścicieli ;) a i koty po powrocie do domu może by zaczęły doceniać to co mają ). Luśce dobrze w żółtym :)
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Najnowsza wiadomość od Beat2010 - KARLOS ŻYJE :multi: Na razie nie wiem nic więcej, Beata zadzwoniła, ale na teraz nic więcej nie wie - wieczorem napisze i może będzie więcej wiadomości :):) -
Na koncie Zuzi 50zł od Meps na czerwiec - dziękujemy :loveu:
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Pewnie tak jak poprzedni będziemy musiały poczekać kilka dni na jakiekolwiek wiadomości ze schronu :shake: Ale na to niestety nikt z nas nie ma wpływu :shake: -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Mocne kciuki za jutrzejszy dzień [URL=http://smayliki.ru/smilie-28005447.html][IMG]http://s.rimg.info/f848c2b551e14026c2b99f355a9dc8c6.gif[/IMG][/URL] Musi być dobrze ! -
[quote name='Secia'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253309-Dla-senior%C3%B3w%2Aaustralijskie-wzory-haft%C3%B3w%2Afilmy%2Aciuchy%2Abuty%2A-do-01-06-14?p=22171091#post22171091"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253309-Dla-senior%C3%B3w%2Aaustralijskie-wzory-haft%C3%B3w%2Afilmy%2Aciuchy%2Abuty%2A-do-01-06-14?p=22171091#post22171091 [/URL]kochani zakończył się mój bazarek, z którego 50% przeznaczone jest dla Bartusia. Melduję, że zebrałam dla seniorka 233,75 PLN :-) poproszę o numer konta.[/QUOTE] Seciu :loveu: przeogromne dzięki. Nasz maluch robi się majętnym kawalerem :) Konto zaraz podsyłam.