[quote name='Doda_']w góre...!!
I co z wlaścicielami? odezwali się? Schronisko ma ich adres.. więc niech do nich jedzie jesli to możliwe?[/quote]
`. Dora nadal w schronisku.. P. dr dzwoniła - oczywiście nie odbierali !:angryy:
Tak jest to możliwe, więc w sobotę porozmawiam z p.dr ;) Oby się udało !
A na razie z allegro musimy się powstrzymać, bo Dora na razie nie jest do adopcji - musi się zrzec jej "właściciel" .