Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='Doda_']w góre...!! I co z wlaścicielami? odezwali się? Schronisko ma ich adres.. więc niech do nich jedzie jesli to możliwe?[/quote] `. Dora nadal w schronisku.. P. dr dzwoniła - oczywiście nie odbierali !:angryy: Tak jest to możliwe, więc w sobotę porozmawiam z p.dr ;) Oby się udało ! A na razie z allegro musimy się powstrzymać, bo Dora na razie nie jest do adopcji - musi się zrzec jej "właściciel" .
  2. `. Kto pokocha nasze kosmate cudeńko ?!?! :-(
  3. [quote name='rita60']Dlaczego nie napisałyscie wczesniej:shake:[/quote] `. Sama przypadkowo widziałam.
  4. [quote name='Ania_i_Kropka']Przed chwilą Harnaś miał swoją sekundę w TV.[/quote] `. Jak wybiegał z budy :cool3:
  5. [quote name='Ania_i_Kropka']Przed chwilą Orion był w TV:loveu:[/quote] `. Także widziałam :cool3: :loveu:
  6. `. Rudi ma dom ;);):multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  7. `. Maluchy czekają ... :shake:
  8. `. Kolejna zima Negra w schronisku ... :shake:
  9. `. Czy Zinka doczeka się domu ?! :-(
  10. `. Negrusia czeka ... :shake:
  11. `. Dzień dobry kociaki !
  12. [quote name='Jagoda1']Wciąż bez domu...:shake:[/quote] `. Czy się go doczeka ?! :placz:
  13. `. A nie udałoby się "załatwić" jakiś fotek? :cool3:
  14. `. Biedny Misio, czy on już nie zasługuje na dom? Na to ciepło? :-( Oby Ci się jeszcze udało Misiek!
  15. `. Zdjęcie boskie :loveu: Dzień dobry Harnaś!
  16. `. Ale tu mało osób zagląda :shake:
×
×
  • Create New...