Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. `. A czy Czacza ma banerek ? Ja niestety nie mogę porobić ogłoszeń jestem chora i tylko wpadłam, by zobaczyć co się dzieje na dogo.
  2. [quote name='Jagoda1']Ja też ci życzę szczęścia, jesteś niezwykłym psiakiem...:lol:[/quote] Oj niezwykły to za mało :razz: Go po prostu nie można opisać :loveu:
  3. [quote name='Jagoda1']Może Nowy Rok przyniesie dom?[/quote] Oby .. :-( Taka piękna, radosna, pełna energii i kochana Lady nie może nam się "marnować" w schronisku
  4. `. Nienawidzę takich ludzi !! :angryy::angryy::angryy: Porozmawiam z panią dyrektor, by napisała do tych "właścicieli" jak nic nie zdziała to poproszę, by ktoś do nich pojechał!!
  5. `. Arek czemu nie piszesz mi esa, że Bossik ma dom ?! :eviltong: Tak się ciesze! Szczęścia psiak ! :multi::multi:
  6. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/60146.html"]Dinka[/URL] czy umiesz może robić banerki ?
  7. `. To ostatnie zdjęcie jest świetne !! No w ogóle wszystkie foteczki, piękny nasz Bielinek :loveu: No miejmy nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży ;) Pozdrawiam .
  8. `. Chociaż muszę przyznać, że na zdjęciach wychodzi jak ONA ale już na żywo to czysty [U]Toffi[/U] :p
  9. `. agaga21 :loveu: Oby Bossik znalazł dom dzięki temu allegro. To chyba będzie cud ! Oj 3mamy kciuki za Bossika ! Miejmy nadzieję, że Nowy Rok będzie lepszy i nie tylko dla Bossa, ale też dla innych potrzebujących astów !
  10. `.:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Szczęscia Grandziku !!!!!!!!!!! :loveu::loveu:
  11. [quote name='agaga21']zostało jeszcze dużo więcej...:shake: niestety[/quote] oj i to o wiele :-( co się dzieje, że tyle astów jest w schronach ?! :placz:
  12. `. Jeszcze została Dorka (ale wpierw musi się jej zrzec właściciel) i Ajsi ... Miejmy nadzieję, że nowy rok będzie owocny dla wszystkich astów !!!
  13. `. Niestety są nowe szczeniaki ... :-( [IMG]http://i44.tinypic.com/25f0cx0.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2jab7dh.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/efy4z.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/20uripz.jpg[/IMG]
  14. `. Dzisiaj domek znalazł jeden szczeniak ;) :multi: Jeszcze czekają inne ... :shake: [IMG]http://i43.tinypic.com/21sf1y.jpg[/IMG]
  15. `. Miejmy nadzieję, że nowy rok będzie lepszy dla Perrusia !!
  16. `. Doszły mnie słuchy, że nasza kochana sunia Tequilka znalazła domek ! :multi: Więcej na ten temat wie Ania ;)
  17. `. Yogulkowi już sierść, że tak powiem "odrasta" . Siedzi z dwiema innymi koleżankami Saszą i Kamą :cool3: Yogulek pozdrawia wszystkich odwiedzających jego wątek. Miejmy nadzieję, że nowy rok przyniesie większe szczęście.
  18. [quote name='majqa']Czekamy wobec tego. Może Twoje odwiedziny coś jeszcze wniosą do sprawy.[/quote] Miejmy nadzieję, że tak. biedna sunia :-(
×
×
  • Create New...