[quote name='Fela']Fusek pojedzie do pańciostwa pod jednym tylko warunkiem: że nie będzie problemu z dogadaniem się z sunią, która kocha szczurka :-)
Becia, dzięki za wizytę, będę dzwonić.[/quote]
`. To miejmy nadzieję, że się dobrze dogadają. Ale tak się cieszę czytać takie wiadomości ! :p