[quote name='Morgan:-)']Dziewczyny a na [B]ogarowym próbowałyście[/B]?? Ostatnio oglądałam film na animal planet i tam był piesio - wzrost, pychol, kolor - no jakby Sajfera podstawili, tylko tych centek na podwoziu nie miał. Ja się nie znam na ogarach, ale może warto zwrócić się do kogoś, kto się nimi zajmuje??[/quote]
`. No, ale wtedy gdzie/do kogo mamy napisać? Ja mogę spróbować.
Na pierwszą z rana Sajferku!!!!