Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. `. Asta co u psiaka? Rozumiem,że dalej w schronie? Zrobić ogłoszenia? Udałoby się jakieś nowe foteczki porobić?
  2. `. Jeszcze jakieś fotki... [IMG]http://i42.tinypic.com/14sm6mp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/293wmza.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2iu9jk2.jpg[/IMG]
  3. `. Jeszcze znalazłam jakieś fotki ;) [IMG]http://i39.tinypic.com/293wmza.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2iu9jk2.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2hrnz1f.jpg[/IMG]
  4. `. Najważniejsze, że psiak w końcu szczęśliwy!!! :multi:
  5. `. Zaraz jakoś to ułożę i wstawię Hagerka na nasza-klasa.
  6. `. Witam. Cioteczka gonia66 "zaprosiła" mnie tutaj na wątek. Ja niestety pomóc finansowo nie mogę, ale mogę Alfika ogłaszać. Jak na razie wstawiłam go na konto nasza-klasa. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/23820902/gallery/10]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] Tylko [B]potrzebny mi jakiś nr tel[/B]. jeżeli ktoś, by o Alfika pytał. Oczywiście będę tu często zaglądać ;) A Alfik to przepiękny pies... Ja nie wiem gdzie ludzie mają oczy... :shake:
  7. `. Szkoda, że zdjęcie robione telefonem, ale wtedy aparatu nie wzięłam. :mad:
  8. `. Jutro postaram się zamknąć ten wątek a zrobić nowy. ;) Jak coś napiszę jeszcze adres nowego wątku tutaj. Witam nową cioteczkę madcat. :cool3: :p
  9. `. Czy zrobić dla niuni ogłoszenia?
  10. `. A więc... Zrobię dla Yogiego nowy wątek, ale wpierw będziemy musiał raczej ten zamknąć. A jeżeli chodzi o hotelik to.. Yogi w schronisku siedzi już parę lat, więc przyzwyczaił się do "schroniskowych" warunków.
  11. `.Chcę wsadzić naszego Sajferka na konto n-k, ale potrzebna mi jakaś historia/informacja o nim. Czy mógłby mi ktoś napisać?
  12. `. A tu taka ciiisza... :shake:
  13. [quote name='Jagoda1']Jest kochana, delikatna, energiczna...[/quote] `. Potrzebująca ciepłego, kochanego domku...
  14. `. Czy Madox doczeka się domu!? :-(
  15. `. Ojjj nie dobry Hagerek.:shake: [U]Czy wstawić Hagerka na nasza-klasa.pl ?[/U]
  16. `. Biedna ale jaka piękna!!. :-(
  17. `. A czy będą może jakieś foteczki Czaczy.? :cool3:
  18. `. No to niedługo będzie chyba zmieniony i tytuł. ;)
  19. `. A u Yogula dalej ciiicho... :shake:
  20. `. Ale tu ciiicho u Sajferka... :shake: A jak u psiaczka?
  21. `. Nareszcie!!!!!!! :multi: Oby więcej takich wieści.
  22. `. Toguś, czy ty kiedykolwiek będziesz miał swój domek?!... :-(
  23. `. Kochany Pikuś "z przeszłością" pokocha swojego człowieka... Daj mu dom...
×
×
  • Create New...