`. No właśnie ciotka my tu fot chcemy. :diabloti:
Nie no, ale najważniejsze, że Tytan się czuje dobrze i nareszcie ma dobrych ludzi "przy sobie" :p Jeżeli już będzie można robić dla Tytanka ogłoszenia to napisz ciotka. ;)
Czekamy z niecierpliwością na fotencje. :razz: